Neklidné miminko při kojení i po něm

105
27.10.20 19:55

Neklidné miminko při kojení i po něm

Zdravím maminky, jdu za Vámi s prosbou. Mám 14-ti denního syna, kterého od začátku bez větších problémů kojím. Ale teď už cca 2-3dny ho mám na prsou přisátého víceméně v kuse. Ale dělá u toho šíleně psí kusy, pořád jakoby pusinkou hledá bradavku ikdyž ji má v puse pak si párkrát cucne, vyplivne ji a zase ji začne hledat na novo a než se opět přisaje to je doba a tak pořád dokola a když už se takhle po nějaké době nepřisaje vůbec a začne plakat tak mi dám druhé prso… A takhle neustále dokolo… Občas vypadá že odpadl tak ho odendam a okamžitě začne hledat a plakat takže musí mít buď dudlik a nebo (když na to mám čas) tak zpátky na prso a začíná vše nanovo… Obávám se, že prostě nemám mliko na tolik - nevím jak to popsat - výživné, hutné, aby mu zaplnilo bříško. Ale jinak mliko mám pač slyším jak polyká. Jen si nevím rady co s tím jak je vlastně celý den neklidný, ani pořádně nespí - cca 2-3hodky denně a to je vzhůru od 5hod rána a spát jde kolem 7

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9312
27.10.20 19:58

Může ho trápit bříško, většinou to začne u kojení, protože se rozhýbou střívka. Někdy to i dělají, když jim mléko teče moc rychle, že nestíhají polykat a to je vzteká. Zkus před kojením malinko odsát nebo odstříkat, jestli to nebude lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1223
27.10.20 21:24

Neexistuje mateřské mléko které není výživné ani hutné. Mléko prostě je nebo není. Seš si jistá, že to mléko opravdu máš? Mala mi dělala něco podobného, protože jsem neměla dost mléka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2484
27.10.20 21:44

@sophije Muze to byt spurt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
28.10.20 07:14

@PeBa12 nooo jista si uplne nejsem, odsavacku nemam a prsa mam dost mekka ani necitim ze by se nalevala… Ale kdyz se maly prisaje a nasledne pusti tak z prsu kape mliko, a kdyz si na prso mackam tak se take vzdy objevi kapka… Je tedy pravda ze kamaradka co take koji mi rikala ze kdyz si na prso mackne tak ji to strika :nevim: :nevim: tak nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
28.10.20 07:15

@luci.no ten me take napadl, hlavne uz se k tomu dnes pridala neprospana noc 🤦🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
28.10.20 20:36

Mám doma něco podobného, ale malému jsou 4 měsíce. Také když kojim tak mi u toho dělá psí kusy, přisaje, pustí, kolikrát mi i natáhne bradavku🙈 neustále u toho řve. Chystám se zeptat doktorky, protože si myslím že nebudu mít dost mléka, vůbec nevím. Prsa mám taky měkka, ale vždycky když začne pít tak po chvíli co tahá tak se jakoby nalijou, že cítím tlak :think:
Ale teď mi už 3 den řve i přes den, za boha ho nemůžu uspat i když na něm jde vidět že by spinkal a k večeru když už spi tak se zase budí co hodina :zed: vubec nevím jestli má hlad, nebo spurt nebo ještě zuby třeba :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1223
29.10.20 09:47

@sophije Tak si kup odsavacku v lékárně, mají i levné za pár stovek, takové ruční. Není to nic extra, ale aspoň aby si zjistila jestli máš vůbec mléko to stačí. Ať děcko netrápíš hlady :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama