Reklama

Kojí se krátce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikola.H93
Povídálka 23 příspěvků 07.10.18 20:03
Kojí se krátce

Dobrý den,
mám 7.měsíční dceru. Měsíc dáváme příkrmy dopoledne ovoce, v poledne masozeleninu k večeru kaši. Sní pár lžiček, ale potom už většinou dokojit nechce. Mezitím se jí snažím prso nabízet, ale pije krátce cca 2 minuty, potom se přetáčí a prso za žádnou cenu nechce. V noci se budí, takže jí dám prso, to pije jak kdy, někdy 4-5 minut. Mám strach, že s takovou se mi mléko tvořit přestane a bude to konec kojení :( Nevím co s tím…
Mimochodem už od narození u prsu nějak extra dlouho nebyla.
Děkuji za odpovědi

Reklama

Reakce:

Sany80s
Kelišová 6453 příspěvků 07.10.18 20:13

No je možné, že jak je velká a má sílu, tak jí to stačí. Přibírá?

Nikola.H93
Povídálka 23 příspěvků 07.10.18 20:18
@Sany80s píše:
No je možné, že jak je velká a má sílu, tak jí to stačí. Přibírá?

Kontrolu máme až za tři týdny, dle mé váhy co mám doma, tak něco přibírá no. Nikdy nepřibírala extra moc, cca půl kila za měsíc. Já jen aby se už úplně sama neodstavila. Ještě bych ráda kojila. Ale potom už odvrací hlavu a točí se a nechce :think:

Sany80s
Kelišová 6453 příspěvků 07.10.18 20:21

Hele to nebezpečí je vždy, ale být tebou, tak se prostě nestresuji.
Co bude, bude. Ono je někdy lepší na tom nebazírovat, stejně s tím nic nenaděláš.

VerčaZav
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 07.10.18 20:25

Hele mě malá pije cca od 3 týdne tak 5-7minut a pak už taky nechce prostě to zvládne vytáhnout rychleji, přibírá krásně tak to neřeším a pokud máš strach tak ještě odsávej a zamraz si na horší časy ;)

Nikola.H93
Povídálka 23 příspěvků 07.10.18 20:32
@Sany80s píše:
Hele to nebezpečí je vždy, ale být tebou, tak se prostě nestresuji.
Co bude, bude. Ono je někdy lepší na tom nebazírovat, stejně s tím nic nenaděláš.

To je fakt no. Děkuji ;)

Katjerina
Kecalka 114 příspěvků 1 inzerát 07.10.18 20:33

Pokud přibírá, tak bych to neřešila, dokud bude chtít tak si vezme co potřebuje, sice příkrmy ještě nemáme a chvíli mít nebudeme, tak někdy kojím 10 minut, někdy 20 minut, záleží jak hodně a v kuse saje.

Nikola.H93
Povídálka 23 příspěvků 07.10.18 20:33
@VerčaZav píše:
Hele mě malá pije cca od 3 týdne tak 5-7minut a pak už taky nechce prostě to zvládne vytáhnout rychleji, přibírá krásně tak to neřeším a pokud máš strach tak ještě odsávej a zamraz si na horší časy ;)

No mě se nikdy nic moc nepodařilo odsát právě…ale budu zkoušet.

Katjerina
Kecalka 114 příspěvků 1 inzerát 07.10.18 20:37

@Nikola.H93 Odsávačku jsem už zabalila, navíc mi ničila bradavky. Pokud to není nezbytně nutné, bych volila odstříkávat ručně, ano je to pracnější, ale šetrnější.

Něha
Stálice 92 příspěvků 08.10.18 04:18
@VerčaZav píše:
Hele mě malá pije cca od 3 týdne tak 5-7minut a pak už taky nechce prostě to zvládne vytáhnout rychleji, přibírá krásně tak to neřeším a pokud máš strach tak ještě odsávej a zamraz si na horší časy ;)

Tak to máš moc šikovnou holčičku. :) Můj 8.týdenní chlapeček pije tak minimálně 15 minut, ale i třeba 45 minut :) ;) :). A interval 3 hodin, když je vzhuru, rozhodně nedodržujeme :D. I když je fakt, že někdy nepoznám, jestli ještě tahá mlíčko a nebo už si jen dudlá …

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >