Jak dlouho se léčí bradavky pokojení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rena621
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 04.10.18 16:16
kojeni, zacatek nemily.

Ahoj maminky. Jak dlouho se Vam lecili bradavky u kojeni. Ja nepamatuji jak to bylo s prvni dcerou. Leva je v pohode ale prava me porad trapi uz tyden.

Přečtěte si článek: Kojení - Průvodce od A do Z

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 10977 příspěvků 04.10.18 16:35

jak dlouho se mi léčily bradavky netuším, ale přisátí mě bolelo 4 měsíce.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1421 příspěvků 04.10.18 16:38

U me tri tydny, synkovi musela pusinka trochu vyrust, potom se zahojily.

rena621
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 04.10.18 16:44

U nas tak dlouho to netrvalo bych si urcite pamatovala. Ste dobra,ze Ste to vydrzeli. @iiiv

rena621
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 04.10.18 16:48
@Adelka951 píše:
U me tri tydny, synkovi musela pusinka trochu vyrust, potom se zahojily.

Tak to asi +- bylo i u nas. Myslim doufam,ze u druheho miminka to bude min trvat. Uz aby se to zlepsilo.

lampicka11
Závislačka 3430 příspěvků 5 inzerátů 04.10.18 17:23

Pomohl bepanten…za týden to bylo ok

rena621
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 04.10.18 17:33
@lampicka11 píše:
Pomohl bepanten…za týden to bylo ok

Me 2dni pomahal krasne pak jeden vecer mala tak se prisala ze mi zacala tect krev. Pak mi pomohol hemostop zase na 2 dni. I baby lovela pomahala chvilku a jeste i medely postarky no vsechno jen na chvilku. Ted zkousim med tak uvidime ci pomuze. Jak se udela rana blbe se to hoji. Ono se da do poradku,ale je to desne ten zacatek. Mam kloboucek ten chrani mi bradavku jeste i odsavam. Sranda je ze leva krasne jde kojit bez problemu a to jsem si myslela ze s kojenim problem nebude. Pride mi ze miminko ma saci silu fakt silnu,ze starsi to tolik netahala.

lampicka11
Závislačka 3430 příspěvků 5 inzerátů 04.10.18 18:58
@rena621 píše:
Me 2dni pomahal krasne pak jeden vecer mala tak se prisala ze mi zacala tect krev. Pak mi pomohol hemostop zase na 2 dni. I baby lovela pomahala chvilku a jeste i medely postarky no vsechno jen na chvilku. Ted zkousim med tak uvidime ci pomuze. Jak se udela rana blbe se to hoji. Ono se da do poradku,ale je to desne ten zacatek. Mam kloboucek ten chrani mi bradavku jeste i odsavam. Sranda je ze leva krasne jde kojit bez problemu a to jsem si myslela ze s kojenim problem nebude. Pride mi ze miminko ma saci silu fakt silnu,ze starsi to tolik netahala.

Jestli ti tekla místo mlíka krev mazej k dr

rena621
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 04.10.18 21:55
@lampicka11 píše:
Jestli ti tekla místo mlíka krev mazej k dr

Mliko s krvi a u dr jsem byla jeste v porodnici hned v den co se to stalo. Mluvila jsem s hromadu Dr jak s detskym tak pro dospele a kazdy radil neco jine ale jedine co mi zatim pomohlo je odsavat mleko a mazat ranu. Uz to tolik neboli u kojeni ale nejdriv musi pit ze zdraveho pak az z nemocneho.Nejvic boli to jak se prisaje samotne piti neboli.Krev byla vzdy z rany co mam na bradavke.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >