Reklama

Kolik krmíte UM?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Imani
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 3 inzeráty 03.10.18 19:35
Kolik krmite UM?

Ahoj, strašně by mě zajímalo, jaké dávky během dne krmite. Ideálně prcek cca 4tydny a váha kolem 3,4kg.
Dr chce abych dávala 8×60ml ale ne víc. Jelikož má malý reflux a prcci s refkuxem vypadají že mají hlad, protože je pálí žáha a chtějí to tím mlikem „uklidnit“
A já fakt už nevím, zda mi večer nerve hlady :?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1099 příspěvků 03.10.18 19:39

Já dávala, kolik malá chtěla. Vypila trošku víc než by měla dle tabulek, ale ne o moc. :nevim:

Kriss Tina
Závislačka 4930 příspěvků 03.10.18 19:41

Tak zkus dávat třeba 90ml já Teda neznám porodní váhu, ale v měsíci mít 3,4 kg mi přide málo :think: tou dobou měl malej už tak kilo navíc, možná má fakt hlad :nevim: ne každé dítě je tabulkové, budeš to muset zkusit vychytat…

Imani
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 3 inzeráty 03.10.18 19:49

@Kamkam No to já bohužel nemůžu. Je schopný vypít vše co mu dám a ihned se poblije. To už jsem jednou zkusila :?

Imani
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 3 inzeráty 03.10.18 19:51

@Kriss Tina Z porodnice jsme šli s 2700. Blbý je ten reflux-jakmile má větší dávku, tak se poblije :? Jsem už asi trochu zoufalá :zed:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1099 příspěvků 03.10.18 19:54

@Imani ahaa… No tak to malá taky vypila vše, ale bylo to takový „rozumný“ množství a obvykle u toho usnula. Ublinkavala taky, ale to ona i když toho vypila méně no.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1099 příspěvků 03.10.18 19:55

@Imani ale když větší množství vyblinká, tak to hlady nebrečí. Spíš zpracovává den, možná večerní kolika… Hlad to nebude.

Babička Kristýnka
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 03.10.18 20:10

Vnučka má také 4 týdny, váha kolem 2,5 kila. Dcera má krmit po 80 ml, malá to vypije, akorát to musí pít tak na dvakrát, třikrát. Na reflux dostává Nutriton, buď se dává před kojením, rozdělaný v mateřském mléku, nebo se dá rozdělat i v Sunaru (nebo jiném mlíčku). Je na zahuštění mléka, právě aby miminko nezvracelo.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1528 příspěvků 03.10.18 20:12

@Imani já mám taky blinkaci miminko, dávala jsem jí, kolik chtěla :nevim: někdy blije, někdy ne.

1mila2
Kecalka 309 příspěvků 03.10.18 20:42

@Imani a davas AR mleko? Me holka jakekoliv jine vyblije, a to fakt pekne celou davku. Nevim, cim to je. Pres den pije caj a ten neblije, ale jen si cucne jineho UM nez AR, tak blije jak Amina a to uz ji je 9mesicu :roll:
Jinak jsem celkem dodrzela davkovani na krabici, akorat mela o davku vic, protoze toho nevypila naraz tolik. Ale za den to dalo skoro presne to, co mela podle krabice vypit.

Diana69
Kecalka 109 příspěvků 17 inzerátů 03.10.18 20:45

Zkus jiné mléko :) naše holčička také měla hodně reflux a změnou mléka se to zlepšilo.

Imani
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 3 inzeráty 04.10.18 15:15

@Diana69 Jen pro zajímavost - po jakém se zlepšilo? Jinak je mi jasné, že každému sedne něco jiného… Mně dr řekla, že měnit nemám, že mu mohu více ublížit než pomoct :?

Diana69
Kecalka 109 příspěvků 17 inzerátů 04.10.18 20:43

Bebivita a největší spokojenost!!!! :) Sunar už vůbec ne,Hipp a Beba nám taky moc nešlo. :)

Staworowski
Zasloužilá kecalka 717 příspěvků 1 inzerát 07.10.18 12:24

@Imani
Měli jsme to samé, taky dle dr 60ml, malý mi furt řval tak jsem dala víc a blinkal. My jsme teda měli kombinaci reflux a zácpa tzn po AR mliku neblil, ale byl zacpany a bolelo ho bříško. Jiný mlika blinkal....... Byli to nervy no....... Zkoušeli jsme různé mlika, musíš trefit co mu sedne. Samozřejmě opatrně, je potřeba mliko dávat aspoň 3-4dny aby se ukázalo zda sedí či ne. U nás nakonec nejlepší Hipp bio combiotic, po něm krásně kakal. Blikání se upraví až časem, to ovšem není nic zavadneho, mimca prostě blindi no......klidně dej trochu víc a ať si ublinkne pokud je pak spokojen :mrgreen: Je potřeba vždy po jídle nechat odrihnout, můžeš skusit a během jídla nechat a pak dát zase a nakonci opět odrihnout a po jídle chvíli nosit, hned nepokladat. Jinak jsme taky měli zvýšenou postýlku aby nelezel rovne ale měl víc pod hlavou. Kolem 3 měsíce už to bylo lepší, ale pak se zas začal otáčet a na bříšku opět blinkal....... Ted máme 6m a začíná lézt a sedat si a blinka furt, když si zmackne bříško :nevim:
Hlavní je zda pribírá a prospívá...... Pokud ano obrn se, jsou to nervy, ale bude líp :palec:

Imani
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 3 inzeráty 07.10.18 21:26

@Staworowski Děkuji za příspěvek :kytka:
U nás ani tak neřeším blikání jako to, že jeho pálí žáha a bolí ho to po jídle. Kolikrát to ani neublinkne. Jen slyším, jak to vyjede do krku a pak zpět. To je ten problém…boli ho to :? Dokáže po jídle ječet i hodku a půl :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Žádný Hollywood! Mají manýry jak čeští herci, říká se o zpovykané Vilhelmové a spol.

Ty tam jsou doby, kdy se o hvězdách z Hollywoodu psalo jako o zpovykaných... číst dále >

Tragikomedie pokračuje. Rytmus vzkazuje Daře Rolins: Nech nás s Jasmínou žit!

Na oko předstírá, že ji vymazal ze svého života, přesto potají kontroluje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >