Neutišitelný pláč po kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Myš32
Povídálka 13 příspěvků 01.10.18 13:39
Neutišitelný pláč po kojení

Ahoj maminky,

ráda bych vás poprosila o rady. Naši třítýdenní holčičku kojím v leže na boku. Mléka mám hodně, krásně baští a prospívá. Někdy po kojení spokojeně usne, ale většinou se začne kroutit, přijde mi, že se snaží krknout a poslední dny propadá v neutišitelný pláč, spíš řev. Má zaťaté pěstičky, rudne, kope nožkama, celá sebou hází… Myslela jsem si, že je problém v tom, že ji nenechávám odříhnout. Ale přes rameno mi vydrží jen chvilku a pak brečí. A na tygříka mi všechno vyblinkala. Teď jsem ji zkusila podložit po kojení hlavičku malým polštářkem, aby se jí to nevracelo do krku. Jinak se mi už dvakrát poblinkala tak, že vyšlo všechno, co zbaštila a krmily jsme znovu. Budu ráda za všechny rady a zkušenosti. Přeji si, aby byla po kojení spokojená a ne utrápená. Moc děkuji!

Reakce:
Zwetta
Kecalka 458 příspěvků 6 inzerátů 01.10.18 13:44

@Myš32
Vypadá to, že se přejí a bolí ji bříško.. ;)

Myš32
Povídálka 13 příspěvků 01.10.18 13:47

Nechávám ji pít, jak dlouho chce. Jen když cítím, že už opravdu jen dudá a bolí to, tak ji vložím malíček a prso vezmu. Jinak pláče a chce pít dál.

Hadumi
Extra třída :D 13557 příspěvků 01.10.18 13:53

Zkos nechat odříhnout v průběhu kojení. Já dítě dala na rameno, plácala ho a hodně se pohupovala - to si pak krklo rychleji.

Lupinus
Kecalka 122 příspěvků 1 inzerát 01.10.18 15:02

Případně po odříhnutí nechat vykakat nad nočníkem/umyvadlem

Myš32
Povídálka 13 příspěvků 01.10.18 15:30

Děkuji moc za rady. Takže myslíte, že pláče, protože ji bolí bříško? S kakáním problém není, kaká pořád a hodně :)

Hancue
Ukecaná baba ;) 1232 příspěvků 1 inzerát 02.10.18 20:13

Nebo sice mliko mas ale hladový-vodovy. Už jsem to taky zažila.

Myš32
Povídálka 13 příspěvků 02.10.18 20:30

:think: A jak to poznám? Když kojím, teče mi mlíko hodně i z druhého prsu. A z kojeného nestačí malá polykat, teče jí hodně ven z pusinky. Nebrečela by spíš třeba po hodině hlady, kdyby bylo moc řídké?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >