Kojící podprsenka 70 E

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mokuty
Kecalka 118 příspěvků 2 inzeráty 05.03.19 08:46
Kojici podprsenka 70 E

Prosim, kde kupujete podprsenky kojici i nekojici podobne velikosti :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lll14
Kecalka 186 příspěvků 05.03.19 08:52

Já nakupuji v triole, kojící mají jen jeden typ, tělovou, ale sedí mi super a mají je tuším až do J, taky mám problém velká prsa, malý obvod a tam seženu vždycky. Jinak kojící od nich mám 70 F.

lorelai947
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 05.03.19 08:56

Nekojící 70E a kojící od 75E mají v Bonprixu:

https://www.bonprix.cz/…-podprsenky/

Ale doporučuji kouknout radši do tabulky velikostí a přeměřit se. Já kupovala na začátku těhotenství podprsenky v Triumphu s velikostí košíčků E, ale v Bonprixu mi stačilo D a to se mi mezitím prsa zase zvětšily. :mrgreen:

mokuty
Kecalka 118 příspěvků 2 inzeráty 05.03.19 08:56
@lll14 píše:
Já nakupuji v triole, kojící mají jen jeden typ, tělovou, ale sedí mi super a mají je tuším až do J, taky mám problém velká prsa, malý obvod a tam seženu vždycky. Jinak kojící od nich mám 70 F.

Ja si prave do ted kupovala 75 Ca vsude mi to lezlo a kamardka me privedla na to,jak urcit sravne velikost,merila jsem a podle tabulek vyslo 70 E ale nemyslim,ze bych mela obrovska prsa,bojim se aby mi byla,tak nechci moc drahou

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2390 příspěvků 05.03.19 09:00

Kupuji online na Astratexu.

Saarka_O
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 05.03.19 09:01

Já sehnala v obyčejném krámku se spodním prádlem u nás ve městě. Vyzkoušela jsem si jich několik a nakonec odešla v 70 G a to taky nemám obří prsa. Podprsenka je obyčejná nijak zvlášť estetická, ale fakt pohodlná, značka Anita.

k.a.t.u.s.i.k
Povídálka 37 příspěvků 05.03.19 09:09

70 E nejsou obrovska prsa, to treba 90 C je vetsi, nevim proc to tak delaji ale cim mensi obvod tim zmensuji i kosicky. Mam 75 F a taky s tim mam problem, kojici podprsenky mam z Astratexu :)

k.a.t.u.s.i.k
Povídálka 37 příspěvků 05.03.19 09:11

A jestli se bojite objednat online tak zajdete do kamenneho obchodu, tam si vyzkousejte nejakou treba i nekojici co sedne a pak budete presne vedet jakou velikost objednat :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 09:11

Mela jsem kojici podprsenku panache ze spravne podprsenky (obvod maji uz od 65, myslim) za 1100, ale vydrzela 2 roky kojeni v dobrem stavu a celkove je to nejlepsi podprsenka, co jsem kdy mela. Kdyby se mi nezmensila prsa o 2 velikosti, nosila bych ji dal (vypada hezky, jako normalni podprsenka).

P4ja
Echt Kelišová 8672 příspěvků 05.03.19 09:18

Já měla z Barley a pak jednu z krámku od nás, značku nevím.

monty.python
Kecalka 414 příspěvků 05.03.19 09:27

Kojící podprsenku nevím, ale větší velikosti má astratex. Já si jich tam objednám třeba 5 kusů, abych měla dopravu zdarma, při objednávce zatrhnu možnost výměny zdarma, tak mi potom pošlou do mailu štítek, který si vytisknu a nepadnoucí podprsenky pošlu zpět ;)

beata84
Kecalka 164 příspěvků 05.03.19 09:28

@mokuty Já kupovala v obchodě pro těhotné, zkusila jsem si to. Mám Anitu. 75E. Je pravda, že když jsme nebyla těhotná, měla jsem 75C (někdy B) a ani teď mi nepřijou moje prsa velká, ale zase fakt když teď kouknu na staré podprdy, tak vypadají jak pro někoho jiného :D
Doporučuju zkusit, protože už jsem asi 2 objednané zahodila. Prostě nejen velikost, ale i tvar, „kousavost“, pohodlí je důležité. Ale jsou bohužel hodně drahé, takže záleží na rozpočtu.
Stejně nejradší chodím bez podprdy v kojících tílkách H&M. Velikost S mi sedí dobře. (mám 170cm, 57 kg a velikost 75D-E)

Elishka1
Závislačka 3198 příspěvků 05.03.19 09:29
@monty.python píše:
Kojící podprsenku nevím, ale větší velikosti má astratex. Já si jich tam objednám třeba 5 kusů, abych měla dopravu zdarma, při objednávce zatrhnu možnost výměny zdarma, tak mi potom pošlou do mailu štítek, který si vytisknu a nepadnoucí podprsenky pošlu zpět ;)

takže zatrhnes výměnu a je to v podstatě jen vrátka?

monty.python
Kecalka 414 příspěvků 05.03.19 09:38
@Elishka1 píše:
takže zatrhnes výměnu a je to v podstatě jen vrátka?

Ano, musí se to zatrhnout při objednávce, potom člověk v oddíle online výměna zadá číslo objednávky a zatrhne, co chce vrátit, vygenerují mu štítek, pošlou na mail a na ten se to pošle zpět ;) Loni to tak bylo, ale nemyslím, že by to od letoška změnili.

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 45817 příspěvků 05.03.19 09:40

Mám Anitu, teď dvě, točím je už druhé dítko a furt v perfektním stavu. Momentálně 75 G.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama