Kolega v práci a pozvání na kafe

Anonymní
5.10.19 19:21

Kolega v práci.Pozvani na kafe

Dobrý večer, předem bych chtěla požádat o zanechání anonymu. Chodi sem rodina, známí.
S kolegou jsem se seznámila v práci. Prvni to bylo dívání se po sobě, potom jsme se dali dohromady řeči. Jelikoz je u nás ženský kolektiv a ženské pomlouvačné, tak jsem mu řekla, ať zamnou nechodí si povikladat, že si můžeme povikladat jinde mimo práci. Uz předtím než jsem mu tohle řekla, navrhl sám, že některý den dáme jinde kafe. Uběhl měsíc a nic.
Teď jsem mu napsala, ve který den zajdeme na to kafe? V sobotu, neděli nebo v pondělí? On chodí do práce i o víkendu.
Odepsal, že je o víkendu v práci, denni, v pondělí taky, ale končí o šesti. Tak by se mohl na hodinku utrhnout a dát někde kafe. Zaujala mě u něj věta. Az v pondeli, to by sem se mohl na hodinku utrhnout a dát někde kafe.
Přišlo mi to, že mohu být ráda, že si na mě udělá aspoň tu hodinku čas.
Jenže já nechci při setkání u kávy počítat minuty, kdy on už musí jít. Jedno kafe a nazdar.
Nevím jak mám reagovat. Šly byste aspoň na tu hodinku nebo se na to vykaslaly? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6442
5.10.19 19:23

Mně by hlavně svítila kontrolka, proč má jen tu hodinku… Asi na něj doma někdo čeká…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 19:26

Pokud tě zve pouze na kafe tak proč ne uvidíš co bude dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.10.19 19:26

@Aduš8 co vím, tak bydlí s mamkou v rodinném domě.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.10.19 19:28

@janablizkova zmínil se, že můžeme některý den na kafe, měsíc se nic nedělo. Tak jsem se ho zeptala, kdy dáme to kafe a už navrhla dny. Já, se u v tom připomněla.

• Nahlásit
  • Citovat
5.10.19 19:38

Asi uviděl tvůj pravopis… A už si vykládat nechtěl. Mě bys tedy odradila definitivně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 19:45

Ja bych se o to kafe teda neprihlasila, ale kdyz uz si to udelala, tak bez. Je to preci jen kafe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.10.19 19:46

@Trojlístek co se týče pravopisu, vím kde i y čárku nebo háček neboj. :) on je na tom stejně, diaktriku při psaní jsme neřešili oba dva, protože jsme věděli, že mobil si kolikrát odesílá slova jak chce. On háčky, čárky ve větách taky neřešil.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.10.19 19:48

@Botičkadam ale hodinku? To mám u kávy počítat minuty, kdy dopije kávu a už půjdem? Kdyby měl zájem tak nehraje na čas. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
5.10.19 19:51
@Anonymní píše:
@Trojlístek co se týče pravopisu, vím kde i y čárku nebo háček neboj. :) on je na tom stejně, diaktriku při psaní jsme neřešili oba dva, protože jsme věděli, že mobil si kolikrát odesílá slova jak chce. On háčky, čárky ve větách taky neřešil.

Tady nejde o čárky a háčky :nevim: ale povykládat se píše Y.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.10.19 19:52

@Botičkadam a ještě si pomysli jak aspoň tu hodinku přijímám jen proto abych byla s ním. Bude jak na koni a bude si on určovat podminky, protože bude vědět, že se podřídím..

• Nahlásit
  • Citovat
5.10.19 19:53
@Anonymní píše:
@Botičkadam ale hodinku? To mám u kávy počítat minuty, kdy dopije kávu a už půjdem? Kdyby měl zájem tak nehraje na čas. :think:

Nechci chytat za slovo, ale ja kdyz jdu s nekym na kafe, tak tam taky nesedim pul vecera. Beru to proste jako pokec a jde se domu. Kdyby jste sli posedet nebo na veceri, tak to je jina. A nebo jsou to pro nej zadni vratka s tim, ze kdyz ho to nebude bavit, rekne, ze mel jen hodinku a bude se pakovat domu… No a kdyz to bude fajn, nebude kontrolovat kazdou minutu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1933
5.10.19 19:54
@Trojlístek píše:
Tady nejde o čárky a háčky :nevim: ale povykládat se píše Y.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.10.19 19:55

@Trojlístek děkuji za opravu. :) on taky dělá hrubky.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.10.19 19:56

@Botičkadam hmm to je taky možné. :think: Děkuji máš pravdu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama