Kolik čaje v noci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Knizska
Závislačka 2977 příspěvků 13.08.10 19:30
kolik čaje v noci?

Nedávno jsem zde měla dotaz, kolikrát za noc dáváte UM. Bylo víc těch, co radily, zkusit dát místo mlíka čaj. Asi by to nebyl problém - tedy chuťově -počítám, že by ho dcera pila ochotně, ale nejsem si jistá, jaký je v tom přínos, dát místo lahve mlíka láhev čaje. Bojím se totiž, že bude chtít pít dot a ne si jen tak cucnout, jak mi někdo doporučoval.
DOtaz jasný - když dáváte v noci čaj - omezujete nějak množství, nebo dáte klidně celo láhev (UM dávám v 7měsících 2× za noc 150ml).
Díky za zkušenosti.

Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24285 příspěvků 13.08.10 19:40

Tak tam jde asi o to, že mimčům pak nestojí za to, budit se jen kvůli čaje, když mlíko nedostanou a časem se přestanou budit - některá.
A taky jíst se v noci nemá, ale v létě třeba tu žízeň mít může…
To záleží na mamince, proč si myslí, že se dítko budí. Jestli žízní, kdy stačí dát jednou napít a spí dál až do rána, nebo se budí proto, že chce maminku a flašku (dumlat) a je mu jedno, co z toho teče :nevim:

Podle toho bych se zařídila, jestli omezovat množství, nebo ne. Zkus, co to udělá, když dáš čaj - pokud nebude pít stejně dlouho, jako mlíko a zas usne, hlad asi v noci nemá :think: a časem snižovat množství…

Kapsarecek
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 14.08.10 08:15

Ja se přivtírnu s otazkou.
Maly 9 mesicu, v noci vypije cca 330ml mlika, i cca 120ml caje,k tomu mliku, to asi nebude jen zizni,myslim,ze ma porad hlad.
Kdyz dam caj,kdyz mrci a poplakava, na chvili zabere,ale za pul hodiny je vzhuru znova.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 14.08.10 18:17

Nedávala bych v noci nic.

Váš příspěvek
Reklama