Reklama

Kolik čaje v noci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Knizska
Závislačka 2977 příspěvků 13.08.10 19:30
kolik čaje v noci?

Nedávno jsem zde měla dotaz, kolikrát za noc dáváte UM. Bylo víc těch, co radily, zkusit dát místo mlíka čaj. Asi by to nebyl problém - tedy chuťově -počítám, že by ho dcera pila ochotně, ale nejsem si jistá, jaký je v tom přínos, dát místo lahve mlíka láhev čaje. Bojím se totiž, že bude chtít pít dot a ne si jen tak cucnout, jak mi někdo doporučoval.
DOtaz jasný - když dáváte v noci čaj - omezujete nějak množství, nebo dáte klidně celo láhev (UM dávám v 7měsících 2× za noc 150ml).
Díky za zkušenosti.

Reklama

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24085 příspěvků 13.08.10 19:40

Tak tam jde asi o to, že mimčům pak nestojí za to, budit se jen kvůli čaje, když mlíko nedostanou a časem se přestanou budit - některá.
A taky jíst se v noci nemá, ale v létě třeba tu žízeň mít může…
To záleží na mamince, proč si myslí, že se dítko budí. Jestli žízní, kdy stačí dát jednou napít a spí dál až do rána, nebo se budí proto, že chce maminku a flašku (dumlat) a je mu jedno, co z toho teče :nevim:

Podle toho bych se zařídila, jestli omezovat množství, nebo ne. Zkus, co to udělá, když dáš čaj - pokud nebude pít stejně dlouho, jako mlíko a zas usne, hlad asi v noci nemá :think: a časem snižovat množství…

Kapsarecek
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 14.08.10 08:15

Ja se přivtírnu s otazkou.
Maly 9 mesicu, v noci vypije cca 330ml mlika, i cca 120ml caje,k tomu mliku, to asi nebude jen zizni,myslim,ze ma porad hlad.
Kdyz dam caj,kdyz mrci a poplakava, na chvili zabere,ale za pul hodiny je vzhuru znova.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 14.08.10 18:17

Nedávala bych v noci nic.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >