Kolik času tráví váš manžel na PC?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 11:34
Kolik času tráví váš manžel na PC?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat kolik času tráví váš manžel/přítel na PC? Manžel si k tomu sedá, jen když nám dítko spí. Což je jednou denně na hodinu a pak večer když uložíme malou - okolo 7 a sedí tam cca do 22:00 někdy déle (max do 24:00) a mě se to zdá moc. Malé se věnuje naplno, to opravdu. Hraje hru Farming simulator. Je do toho strašně zažranej, musím říct že každý večer trávíme odděleně, každý v jiné místnosti. :zed: A mě už to nebaví. Dceři se věnuje jak nejvíc může, ale na mě kašle. Říká že si díky tomu odpočne od práce. Říká že nechápe, že mě to vadí…vždyť malé + domácnosti se věnuje (čti vyskládá, naskládá myčku, umyje malé flašky na mlíko) Jaksi nechápe, že bych potřebovala aby se mi věnoval víc. A já se ptám mám mu dopřát každej večer,,odpočinek,,? Nebo si stát za svým že je to moc. Anonym (mohl by mě poznat)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 11:39

Ještě bych chtěla dodat, že manžel splní co mi na očích vidí - chtěla jsem předělat malé pokojíček -sám koupil latě a udělal velkou postel atd… cokoliv na chatě udělá na co si jen vzpomenu. Ale pořád mě to příjde, že to je pro malou. Já mu řeknu uděláme to a to malé - on že jasně a už to dělá… (jinak milenku nemá, kdyby se někdo domníval) Ale co se týče mě - mě příjde že zanedbává (včetně sexu)

odlaska
Kecalka 310 příspěvků 02.02.18 11:39

My to máme doma podobně, ale s tím rozdílem, že mi to nevadí. Naopak mám aspoň čas se věnovat svým věcem. Ale je fakt, že předtím si popovídáme, co kdo ten den dělal, co je potřeba vyřešit atd. A pak si jdeme každý po svém.
Doporučuji si stanovit jeden dva dny v týdnu a dělat něco společně. Třeba každou středu filmový večer, dáte si vínko, kouknete na film, přitulíte se u něj a dodržovat to opravdu každý týden. ;-)

Ms.Ragdoll
Závislačka 2672 příspěvků 02.02.18 11:40

A rekla jsi mu treba, aby alespon dva vecery kdyz mala usne, PC vynechal nebo min. do pul devate vypnul? Aby ty dva vecery v tydnu byly jen Vase? Co na to on?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.18 11:41

Muj prijde z prace a taky rad travi cas na mobilu. Hleda si informace o svych koniccich. Ja to na jednu stranu chapu, ze si chce odpocinout a vypnout, ale na druhou stranu mi to taky vadi. Dost se kvuli tomu hadame, ale ja se snazim moc neprudit. Ve finale uz jsem se naucila ho nechat byt, a jit si po svem. :nevim: Radu nemam, jen ze v tom nejsi sama :hug:.

ajvl
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 02.02.18 11:42

No já tě asi nepotěším, ten můj na tom sedí od rána do noci, děti ho v podstatě neznají jinak než na gauči s notebookem na břiše a doma se mi taky nepřetrhne :mrgreen: (jezdí na nákupy a s dětma do/ze školky do/z kroužků) a o věnování se dětem už vůbec nemůže být řeč! Ale zas na druhou stranu na tom žádné hry nehraje, pracuje, sleduje grafy na burze, ale i na fcb ho tam vidím. Mě to ale tak neštve, no. Pokud to tebe trápí, musíš to řešit, mluvit o tom a vyřešit to tak, abyste došli k nějakému rozumnému kompromisu, jinak tě to dožene a ty bouchneš pak kvůli třeba úplně jiné věci (blbině) a bude tě to užírat dál a promítne se to na vašem vztahu, na to pozor.

Šarlota4
Extra třída :D 10081 příspěvků 02.02.18 11:43

“Nechala” bych mu takto tak 2 vecery v tydnu. Muz je taky hodne treba i 14 hodin denne, ptz nas ta prace na pc zivi, ale pokud nepotrebuje po prichodu z prace jeste pracovat, tak od 20:00 jsme spolu. Obcas sam rekne, ze potrebuje vypnout a zaparit si nejakou hru. Nemam s tim problem takto.

Příspěvek upraven 02.02.18 v 11:45

Popokatepetla
Závislačka 3189 příspěvků 02.02.18 11:43

Manželovo počítačové hraní mě také trochu rozčiluje. Naštěstí nehraje denně, má vždycky takové období, kdy víc a někdy (vetšinou přes léto) k tomu zase skoro nesedne. Ale když, tak je to taky třeba večer od 7 do 10-11h. Když si ale vyloženě řeknu, ať jde za mnou do obyváku, že si pustíme nějakžý film, tak přijde. Pokud to tvůj muž až takhle upřednostňuje, to by mi vadilo hodně. Co nadhodit nějaký kompromis? Některé večery, ať si užije PC a jiné, že budete trávit spolu? Každopádně bych na to nešla formou zákazů, přeci je to není malé dítě, ale zkusit ho nalákat na ten společně strávený čas. Říci mu, jak je to pro tebe důležité atd.

Vlaďka 83
Ukecaná baba ;) 1055 příspěvků 02.02.18 11:47

Jestli tu tvůj manžel je, tak tě z uvedených údajů stejně pozná ;).
Můj na PC pracuje cca 8 až 12h denně, podle toho, jak je třeba. Hry hrajem oba - mentální oddechovky typu machjong. Manžel navíc rád vlaky, tak jezdí s vlakovým simulátorem a většinou i se synem. Taky oba čteme informace z webů a pokud to jde, nakupujeme přes NET. No ano, je to hodně času, ale není to na úkor společných chvil nebo jiné zábavy -
čtení knih, výlety, hraní deskové k apod. ;)

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 02.02.18 11:48

Iritují mě lidi co marní čas u PC her, to nemaj nic lepšího na práci? My (přítel, nemáme děti) trávíme u PC třeba 8 hodin denně, děláme v IT, ale volný čas trávíme spolu a jinak.

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 02.02.18 11:50

Já půjsdu proti proudu.. Já manželovi nic nepřikazuju nazakazuju.. Pokud se po příchodu dětem věnuje, věnuje se i mě- dáme si kávu hodinku pokecáme a vím, že večer žádnoud aktitivu- sexuální :mrgreen: neočekávám, a nebo prostě to tak vyplyne, že neni vhodný večer, tak mě jě fakt jedno co dělá…
Myslím, že je to jeho věc jak tráví volný čas..
Samozřejmě josu dny, kdy mu řeknu a nebo i on řekne, že je v televizi dobrý film, tak si něco dáme na stůl a ležíme spolu na gauči a díváme se, ale vyloženě nestopuju čas, jak dlouho je na PC.. I kdyby tam seděl do rána- jeho mínus, když je pak unavený :mrgreen:

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 02.02.18 11:50
@Anonymní píše:
Ještě bych chtěla dodat, že manžel splní co mi na očích vidí - chtěla jsem předělat malé pokojíček -sám koupil latě a udělal velkou postel atd… cokoliv na chatě udělá na co si jen vzpomenu. Ale pořád mě to příjde, že to je pro malou. Já mu řeknu uděláme to a to malé - on že jasně a už to dělá… (jinak milenku nemá, kdyby se někdo domníval) Ale co se týče mě - mě příjde že zanedbává (včetně sexu)

Musíš mu to vysvětlit :( Ale je skvělé, že je to dobrý taťka :kytka:

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 02.02.18 11:51

@Janasas Nic proti proudu v tvém příspěvku není.

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 02.02.18 11:52

Nečetla jsem reakce, ale spíš tak odhaduji, že tu bude dost příspěvků- zakázat, zatrnout a určit kdy tam bude.. :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 10915 příspěvků 02.02.18 11:55

Manžel taky večer hraje. Mne to neva, pokud předtim vykoupe děti a zajisti večeři, tak ať se klidně houpe na lustru :mrgreen: já si stejne večer čtu nebo taky hraju, o víkendu spolu jsme, vaříme, povídáme si, občas výlety, mrknem na telku a manžel i hraje- opět je mi to jedno pokud předtim vezme kluky vylítat ven

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >