Prosim váš názor na situaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivanka164
Kecalka 122 příspěvků 01.02.18 12:29
prosim vaš nazor na situaci

Zdravím maminky chtěla bych znát váš nazor na mojí situaci. mám přítele jsme spolu 10 měsíců a již proběhli zásnuby mám miminko které není přítele bio tatínka jsme opustili protože jel v drogách a podobě. současny přítel byl ze začátku strašně super maličkého si osvojil a ted spolu neplánovaně čekáme společné miminko které přítel řekl at si nechám jenže ten hlavní problém je strach s toho co bude. přítel má maminku která je strašně super ale nedávno mi oznámil že se doma asi nudí že ho nebaví furt být doma že na to není zvyklý a že bude každej vikend jezdit k mamince aby neseděl doma jde o to že mě to hlava nebere chtěl smenou bydlet chtěl miminko a ted chce víkendy které ma jediné volné travit jinde čili snámi bude jen pondělí až čtvrtek a to jen par hodin protože pracuje. bojím se že se narodí druhé miminko a ja budu na vše sama…holčiny myslíte že je to v pořádku? aby byl společný život takhle rozkouskovaný? posotýkám že partnerovi nic nezakazuji kdykoli chce jde s kamošema na pivko jezdi i na noc k mamce jezdil tak jednou v měsíci max dvakrát což jsem chápala pořád říká jak je spokojený a štastny že nás má a ted chce svoje jediné volné víkendy travit u maminky a s kamarády ještě nedávno řekl jedu k mamince na noc potřebuje pomoct ok jel vše v pořádku po par hodinách napsal lásky jedu za vami domů je mi smutno a ted takhle otočil a doma ho to prostě nebaví :( omlouvám se možná trapný dotaz ale oprabdu nevím co si o tom myslet výlety a podobně jezdíme občas protože je stále unavený z práce a doma jen odpočívá a mnohdy se mu nic nechce :( děkuji za názory

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Elishka1
Závislačka 2780 příspěvků 01.02.18 12:33

A že bys jela s ním, se nezeptal?

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 01.02.18 12:33

Jestli je to normální? Ty nejsi normální. Po 10 měsících necháš svému dítěti do RL zapsat nějakýho týpka co šel okolo? Možná ještě po méně jak 10 měsících. Co ti ted zbývá? Za A, počkat jestli se vzpamatuje za B, jít na potrat za C, počítat s variantou, že zůstaneš s dětmi sama.

Konnny
Závislačka 2569 příspěvků 01.02.18 12:33

Každý víkend k mamince? Maminka bydlí kde, daleko? Normální to není rozhodně, takhle by to fungovat nemohlo. Nemůže tam mít nějakou babu?

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4379 příspěvků 3 inzeráty 01.02.18 12:35
@Šarlota4 píše:
Jestli je to normální? Ty nejsi normální. Po 10 měsících necháš svému dítěti do RL zapsat nějakýho týpka co šel okolo? Možná ještě po méně jak 10 měsících. Co ti ted zbývá? Za A, počkat jestli se vzpamatuje za B, jít na potrat za C, počítat s variantou, že zůstaneš s dětmi sama.

no nicméně chlap bude platit na dvě děti, tak to taky nevychytal

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4379 příspěvků 3 inzeráty 01.02.18 12:36

@ivanka164 normální to není toto chování přítele

Chiquinquirá
Závislačka 2789 příspěvků 01.02.18 12:36

Zeptej se ho co vy? Že tě to doma taky stále nebaví a už vůbec né, když bys měla zůstat sama. Co tak jezdit k mamince jednou za 14 dní a na volné víkendy si plánovat nějaké procházky atd? Já bych určitě protestovala.

Šarlota4
Extra třída :D 10029 příspěvků 01.02.18 12:36
@stinga píše:
no nicméně chlap bude platit na dvě děti, tak to taky nevychytal

to máš recht. Stejně tak bude mít nárok si brát a ovlivňovat v podstatě cizí dítě.

Russet
Extra třída :D 12136 příspěvků 01.02.18 12:37

@ivanka164
Podle mě jsi šla do vztahu po problémovém vztahu hodně brzo a ještě jsi nezvládla se chránit. Teď ti nezbývá než modlit, aby tvůj výběr chlapa pro život nebyl zase špatný. Dokud není druhé, je to ještě brnkačka, ale až se mu narodí potomek, nuda snad nehrozí!!! Řekla bych mu, že pokud chce rodinu, měl by se jí věnovat. To neznamená, že zapomene na mámu, ale celý víkend nebo spaní u ní mi přijde moc. Pokud není invalidní a potřebuje péči. Vždyť tam může přijet i s dětmi a ty si na chvilku odpočineš nebo uděláš něco, co jsi nestihla.

zoidberg
Extra třída :D 12015 příspěvků 01.02.18 12:37

No to mu pochopitelně musíš zakázat. Jakmile si navykne dělat co se mu zlíbí, tak budeš na druhé koleji. Musíš mu vysvětlit, jak se otec od rodiny má chovat, bude nejspíše trochu pomalejší, normální chytrý chlap si neosvojí cizí dítě neznámé ženy, tak by to neměl být problém.

GirlsNick
Kecalka 399 příspěvků 01.02.18 12:37

Určitě by jsme po 10 měsících měli chtít být více spolu. Chápu, že si chlap skočí na pivo nebo prostě jede k rodičům, ale každy víkend sám bez Vás? To by mě mrzelo.
Spíš by jsi si měla ještě všechno nechat projít hlavou, jedno malé díte, druhé na cestě, chlap, který se už teď nudí. Já bych do druhého dítěte jen tak nešla (můj názor).

GirlsNick
Kecalka 399 příspěvků 01.02.18 12:40

@zoidberg
To asi určitě bude pomalejší.. :lol:

Kskaja
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 01.02.18 12:45

8o 8o 8o To by mi řekl jednou, že se bude nudit a bude jezdit k mamince. Pakovala bych ho hned. Tak jako tak, budeš na děti sama, soudě z jeho prohlášení.

Lychee13
Závislačka 3078 příspěvků 01.02.18 12:45
@zoidberg píše:
No to mu pochopitelně musíš zakázat. Jakmile si navykne dělat co se mu zlíbí, tak budeš na druhé koleji. Musíš mu vysvětlit, jak se otec od rodiny má chovat, bude nejspíše trochu pomalejší, normální chytrý chlap si neosvojí cizí dítě neznámé ženy, tak by to neměl být problém.

Podle mě budou pomalejší oba. :mrgreen:

ivanka164
Kecalka 122 příspěvků 01.02.18 12:48

Děkuji ono ja ho znám už déle když jsem byla s byvalým přítelem tak mi byl oporou pomáhal mi byl opravdu suprový vše bylo skvělé maličkého si osvojil takhle brzy protože semnou prožil celé mé těhu byl i u porodu a říká že otec je ten kdo dítě vychová a ne ten kdo ho splodil navic bývalý pořád chodil a prudil vyhrožoval že nechce být otec a podobně jelikož sme chtěli mít klid tak sme to vyřešili takhle mimčo bylo neplánované nedodržela jsem konec šestinedělí a prostě se to stalo a potratu jsem uvažovala ale přítel byl ze začátku strašně štastný a prosil at mi mimiska necháme ted je již na potrat pozdě již jsem přešla třetí měsíc a až ted se začalo vše takhle kazit nikdy jsem mu právě nic nezakazovala nechci být ta spatná ženská co mu zakáže atd…možná jsem hloupá ale cítila jsem že to muže být konečně ten pravej chlap pro rodinu :( pořád tomu věřím jen se bojím že se mýlím určitě děkuji za vaše nazory někdy se hodí vědět jak by se k tomu stavěli druzí děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >