Kolik může stát zubař?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 10:58
Kolik může stát zubař?

Ahoj nevíte kolik by mohlo stát vyšetření u zubaře když zubař nemá smlouvu ani s jednou pojišťovnou? Jde mi o syna je mu 17 měsíců a má srostlé 2 zoubky k sobě a kazí se mu v okolí žádný jiný zubař který by nás vzal neni

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nimie
Nadpozemská drbna 26775 příspěvků 16.01.19 11:01

Pokud nemá smlouvu, má většinou uvedený ceník někde na webu nebo přímo v ordinaci. Takhle se to špatně odhaduje, každý zubař to má fakt dost odlišně i podle toho jaké vybavení používá apod. U našeho třeba vstupní vyšetření je cca za 500, ale kolik si pak naúčtuje za ten zákrok těžko říct. Vyndání zubu může být cca 1000 - 1500, dentální hygiena 1500 - 2000, tak bych čekala nějakou podobnou částku.

Uživatel je onlineMalaga
Nadpozemská drbna 25249 příspěvků 16.01.19 11:02
@Anonymní píše:
Ahoj nevíte kolik by mohlo stát vyšetření u zubaře když zubař nemá smlouvu ani s jednou pojišťovnou? Jde mi o syna je mu 17 měsíců a má srostlé 2 zoubky k sobě a kazí se mu v okolí žádný jiný zubař který by nás vzal neni

vstupní vyšetření u dětí tipuju cca na 700 -1200,– Kč

Tichošlápek
Extra třída :D 12080 příspěvků 16.01.19 11:03

A kam chodil doteď na prevenci? Cinkni na pojišťovnu, tam vám daji kontakt na zubaře. U mého zubaře je to 700 za vyšetření + cena za případný výkon. Počítala bych minimálně 2000+

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 11:07

@Nimie má tu jen tento ceník

veria
Generální žvanilka 24329 příspěvků 16.01.19 11:08

A nebylo by nejlepší si tam zavolat a zeptat se přímo jich?

kaja00
Extra třída :D 13514 příspěvků 16.01.19 11:08

Nevím jak u dítěte, ale preventivka bez pojišťovny 750 Kč u nás, ale ceník by měl mít v ordinaci.

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 48820 příspěvků 16.01.19 11:11
@Anonymní píše:

Jsi si jistá, že nemá smlouvu s pojišťovnou? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 11:15

@Tunrida nemá má to napsane na stránkách a i sestra mi do telefonu řekla že pak zubař nemá smlouvu s žádnou pojišťovnou proto je mi divný že by měl vstupní vyšetření zdarma

Kaileee
Zasloužilá kecalka 816 příspěvků 16.01.19 11:15
@Anonymní píše:

tenhle má stoprocentně smlouvu s pojišťovnou, možná ne s tou tvojí ale tohle nejsou ceny pro samoplátce

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 48820 příspěvků 16.01.19 11:19
@Anonymní píše:
@Tunrida nemá má to napsane na stránkách a i sestra mi do telefonu řekla že pak zubař nemá smlouvu s žádnou pojišťovnou proto je mi divný že by měl vstupní vyšetření zdarma

Tak to asi dělá na charitu :lol: Jako tyhle ceny jsou nízký u já zubaře s pojišťovnou,natož bez. To je nějaký divný.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 11:22
:think:
Tichošlápek
Extra třída :D 12080 příspěvků 16.01.19 11:24

Tak tma proste zavolej a zeptej se kolik bude stát prohlídka dítěte.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 11:27

@Tichošlápek když jsem volala se sestrou tak jsme se zapomněla zeptat a teď už tam nejsou měl jen do 11 a od zítřka má dovolenou až do toho dne co jsme objednaný :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 11:37

@Tichošlápek nechodil ještě nikam

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >