Bolí čištění kanálku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.19 16:01
bolí čištění kanálku ?

Dobrý den chci se zeptat zda bolí čištění zubních kanálku

Reakce:
Z.jev
Závislačka 3245 příspěvků 13.01.19 16:03

Když ti to umrtví tak ne

nozu
Extra třída :D 11939 příspěvků 13.01.19 16:05

Když to umrtvi, tak ne. A neumrtvene to snad žádný soudný zubař čistit nebude… Akorát jestli tam máš zánět, půjde to hůře umrtvit. U jednoho zubu mi doktorka dávala injekci přímo do kanálku, aby zabrala.

Xsenova
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 13.01.19 16:09

nie neboli. Okolie zuba sa umrtvuje :D Jedine co boli je ucet za cistenie a korunku :lol: :lol:

Uživatel je onlineAlušáček
Závislačka 3326 příspěvků 13.01.19 16:37
@Anonymní píše:

U dobrého zubaře nebolí nic ;)

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 2214 příspěvků 13.01.19 16:48

Mně zubařka neumrtvuje nic (kromě teda trhání zubu, to jo :lol:) a i tak to nebolelo ;) jen takový nepříjemný to je. Asi jako vrtání zubu, mám vrtany skoro všechny a bez umrtvení a v pohodě.

Addka1
Stálice 75 příspěvků 13.01.19 16:56

Čištění kanálku mě zubař neumrtvuje, říkal že potřebuje vědět zda u toho bolest cítím nebo ne. Ale není to nic hrozného dá se to v pohodě vydržet. :)

Dina31
Povídálka 48 příspěvků 13.01.19 16:59

Mne to zubar jednou neumrtvil a to byla bolest.. Rekl mi ze to vydrzim. Odchazela jsem z ordinace a brecela, jak to bylo hrozny. A to jsem tam mela zanet jak prase.. Pokud to umrtev neboli to.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25520 příspěvků 13.01.19 17:01

Jako prase. A to v tom bylo x ml sedativa. Prej 6 dole je proste z hlediska anestezie problem. Pichal i dovnitr, fakt postupne x injekci. Hruza. Aktualni zkusenost. A ve ctvrtek jdu na dodelani :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

monca2144
Nováček 3 příspěvky 13.01.19 17:23

@jenny.fields já mam 1čku

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 13.01.19 17:26
@Alušáček píše:
U dobrého zubaře nebolí nic ;)

Přesně tak :palec:

@Anonymní píše:

Když se dá do zubu umrtvující vložka, která zub „zabije“ a pak se to důkladně opichne, neboli nic. Mám mrtvé dva zuby, u šestky vše v pohodě, u pětky mi to úplně na dně kanálku nezabralo, tak když tam sáhla a já zařvala, tak mi tam dala novou vložku, za týden na dočištění a to už bylo v pohodě.
Bolet tě bude maximálně tak čelist, protože pokud se to dělá důkladně, tak máš otevřenou pusu hodně dlouho, případně sliznice v puse, které za tu dobu oschnou. Rty a koutky mi zubařka mazla vazelínou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >