Bolí čištění kanálku?

Anonymní
13.1.19 16:01

bolí čištění kanálku ?

Dobrý den chci se zeptat zda bolí čištění zubních kanálku

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3434
13.1.19 16:03

Když ti to umrtví tak ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13320
13.1.19 16:05

Když to umrtvi, tak ne. A neumrtvene to snad žádný soudný zubař čistit nebude… Akorát jestli tam máš zánět, půjde to hůře umrtvit. U jednoho zubu mi doktorka dávala injekci přímo do kanálku, aby zabrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
647
13.1.19 16:09

nie neboli. Okolie zuba sa umrtvuje :D Jedine co boli je ucet za cistenie a korunku :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.19 16:37
@Anonymní píše:

U dobrého zubaře nebolí nic ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3406
13.1.19 16:48

Mně zubařka neumrtvuje nic (kromě teda trhání zubu, to jo :lol:) a i tak to nebolelo ;) jen takový nepříjemný to je. Asi jako vrtání zubu, mám vrtany skoro všechny a bez umrtvení a v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
13.1.19 16:56

Čištění kanálku mě zubař neumrtvuje, říkal že potřebuje vědět zda u toho bolest cítím nebo ne. Ale není to nic hrozného dá se to v pohodě vydržet. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
593
13.1.19 16:59

Mne to zubar jednou neumrtvil a to byla bolest.. Rekl mi ze to vydrzim. Odchazela jsem z ordinace a brecela, jak to bylo hrozny. A to jsem tam mela zanet jak prase.. Pokud to umrtev neboli to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26535
13.1.19 17:01

Jako prase. A to v tom bylo x ml sedativa. Prej 6 dole je proste z hlediska anestezie problem. Pichal i dovnitr, fakt postupne x injekci. Hruza. Aktualni zkusenost. A ve ctvrtek jdu na dodelani :zed: :zed: :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.19 17:23

@jenny.fields já mam 1čku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
13.1.19 17:26
@Alušáček píše:
U dobrého zubaře nebolí nic ;)

Přesně tak :palec:

@Anonymní píše:

Když se dá do zubu umrtvující vložka, která zub „zabije“ a pak se to důkladně opichne, neboli nic. Mám mrtvé dva zuby, u šestky vše v pohodě, u pětky mi to úplně na dně kanálku nezabralo, tak když tam sáhla a já zařvala, tak mi tam dala novou vložku, za týden na dočištění a to už bylo v pohodě.
Bolet tě bude maximálně tak čelist, protože pokud se to dělá důkladně, tak máš otevřenou pusu hodně dlouho, případně sliznice v puse, které za tu dobu oschnou. Rty a koutky mi zubařka mazla vazelínou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.1.19 16:12

Když jsem měla zánět na horní pravé šestce, tak paní zubařka nebyla ani ochotná se na injekci zeptat. V tu dobu mi bylo cca 12 let. Styděla jsem se, neměla jsem z toho ani pořádně rozum a jediný na co jsem myslela, byla pouze myšlenka na tu úlevu. Teď o pár let zpět si říkám, že snad je už i povinnost nabízet injekci a záleží na pacientovi zda ji příjme či odmítne. Také mám od téhle zkušenosti strach a u zubaře jsem už pěkně dlouho nebyla. Jsem teď objednaná u nové a mám strach jako prase a to jsem ze špatné zkušenosti a chyb předchozí paní zubařky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama