Korunka na sedmičku. Je nutná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Happy Hippo
Kecalka 359 příspěvků 12.01.19 22:20
Korunka na sedmicku. Je nutna?

Krasny vecer, je nutne nahrazovat zub sedmicku? Ulomil se mi kus. Na 6tce mam ale uz korunku. Nedovedu si predstavit mustek, kdy cast mustku bude na korunce. Tak premyslim, ze bych ten zbytek 7micky nechala vyjmout. Pak mam jeste 8micku. Krome kousani, muze to necemu vadit? Mit diru misto 7micky?

Dekuji :mavam:

Přečtěte si článek: Péče o zuby v těhotenství: Na co pozor?

Reakce:
axelina
Závislačka 2611 příspěvků 12.01.19 22:23

korunka stoji jen 5 tis… za to ta zachrana zubu stojí..já nemám už ani 8-7-6 ! oprava bude podstatně dražší než jedna korunka…čili važ si toho že tam ten zub mas

ivašot.
Kelišová 7054 příspěvků 12.01.19 22:23

Mě špatnou sedmičku vytáhli, že se nenahrazuje. Prý stačí zuby od šestky do šestky :nevim:

růžový achát
Kelišová 6199 příspěvků 12.01.19 22:24

Každej zub v hubě dobrej! Za každej je dobré se rvát.Člověk nikdy neví kdy bude potřebnej..co když bouchne 6-tka?? a bude muset ven?Pak 7 ka bude dělat pilířový zub, pokud tedy nepůjdeš do implantátu.

růžový achát
Kelišová 6199 příspěvků 12.01.19 22:25

@ivašot. blbost.

Janli
Kelišová 7296 příspěvků 12.01.19 22:27

Pokud je jen uštípnutá, udělají ti buď dostavbu nebo korunku. Je nesmysl ten zub trhat, může ti to ostatní zuby pěkně rozjet.

ivašot.
Kelišová 7054 příspěvků 12.01.19 22:29
@růžový achát píše:
@ivašot. blbost.

Ale mě nešel zachránit, já se bála, že mě budou pak přemlouvat na implantát. U mě jiná možnost než vytržení už nebyla.

růžový achát
Kelišová 6199 příspěvků 12.01.19 22:32
@ivašot. píše:
Ale mě nešel zachránit, já se bála, že mě budou pak přemlouvat na implantát. U mě jiná možnost než vytržení už nebyla.

V pořadku… je to jen idividualní proces.

lasička1
Echt Kelišová 8142 příspěvků 12.01.19 22:44

@Happy Hippo Mám korunku na sedmičce-vedle už není osmička.Ostatní osmičky mám.Zubař říkal,že je to zub do skusu a měl by se opravit korunkou.Důvěřovala jsem.S jsem ráda,že tam korunka je,Neumím si představit,že by tam nyní bylo prázdno.A pokud ty máš navíc vedle osmičku,tak bych vůbec neváhala a do korunky šla.Ten prostor bez zubu by ti byl nepříjemný.

Happy Hippo
Kecalka 359 příspěvků 13.01.19 12:08

Vsem moc dekuji. Uz to bude moje 6.korunka. Ve 36 letech :think: :zed: zuby se mi id 18ti let takrka rozpadaj. :,( Několik let byl klid a znova. Jen doufam, ze nebudu v 50 bez zubu. Tak jsem se rozhodla, ze jdu do mustku :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější česká transsexuálka o Mostě!: Z posledního dílu mi bylo smutno!

Kontroverzní seriál Most! patří bezpochyby mezi ty nejpovedenější kousky od... číst dále >

Tereza vytočila soudce! Kouřila na chodbě, teď má utrum

Další nepříjemnost pro Terezu Hlůškovou (22) je na světě! Češka, která je v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >