Kolik mléčných dávek nahradit příkrmem u 7 měsíčního dítěte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 08:06
Kolik prikrmu nahradit??

Ahoj mam 7 a půl mesicni holčičku a mahrazuji zatim dve mléčné dávky prikrmem..malá nechce skoro žádné mléko ráno vypije 50ml odpoledne taky a k večeru 150 ml mohu nahradit už třeba 3 mléčné dávky?

Reakce:
KKatka23
Echt Kelišová 9413 příspěvků 20.08.19 08:21

Jasně, že můžete, mě v osmi měsících malá pila mlíko už jen před spaním na usnutí a během noci. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 08:39
@KKatka23 píše:
Jasně, že můžete, mě v osmi měsících malá pila mlíko už jen před spaním na usnutí a během noci. :)

Jo tak ok e je mi divný že malá prospí celou noc bez jídla pak se vzbudí a nebo do oběda vůbec hlad kdybych ji nedala kaši nebo něco vydržela by bez jídla strašně dlouho a vůbec by se neozvala

KKatka23
Echt Kelišová 9413 příspěvků 20.08.19 08:47

No tak ona zrovna není asi hladovej typ…já mám takto nežravou první dceru - do té dostat jídlo, to je umění. Bohužel, když nejí nějakou dobu, tak jí klesne hladina cukru a je pak protivná a ukvičená, takže do ní musím pak pod nátlakem dostat njaké jídlo a pak je zas v ppohodě, ale ona by prostě se sama nenajedla. Ty další dvě jsou kyselinky, ty žijou pro to, aby jedly :mrgreen: a možná až jednou to mlíko odstraníte, tak se vám s tím jídlem zlepší, někdy to tak je, že jsou ajkoby zasycený mlíkem a další jídlo pak nechcou :nevim: však uvidíte, máte určtiě zdravou šikovnou holčičku, ona si poradí :)

Váš příspěvek
Reklama