3 měsíční miminko nechce UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verunka1369
Povídálka 50 příspěvků 19.08.19 09:13
3 měsíční miminko nechce UM

Ahoj holky jsem fakt zoufalá, malému bylo 14.kvetna 3 měsíce, jsme plně na UM a dneska mléko úplně odmítá a to není poprvé ale dneska je to teda hrůza naposledy mi jedl ve 2:30 a od te doby nic, pláče a vůbec mléko nechce.. takže jsem po lžičce do nej dostala aspoň 50ml a pláč teda přestal ale nevíte co s tím? Láhev mám poradně umytou, vypařenou s tím by problém být neměl :nevim:

Reakce:
Lorry1
Kecalka 118 příspěvků 19.08.19 09:31

Pokud nechce pit, protoze ma hysterak, zkusila bych si ho vzit do naruce, stoupnout si, jemne s nim kolebat, aby se zklidnil a nabidla bych mu flasku. Je lepsi sance, ze se prisaje. Jakmile by pil, tak bych si k tomu zas normalne sedla. Tepkota mlicka je v poradku?

Verunka1369
Povídálka 50 příspěvků 19.08.19 09:34

@Lorry1 Nosím v náruči ale nepomáhá, chce držet jen jakoby hlava na rameni a nohy dolu =(
Jojo teplotka dobra prave :(

Staworowski
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 19.08.19 09:36

Napadá mě jestli nemá ucpaný nosik. Syn měl cca v 6tydnech nějakou alergickou rýmu a nemohl dýchat nosikem. Měl zdurelou sliznici, nijka mu z nosu neteklo… Taky nechtěl pít a hrozně plakal…dávala jsem fenistil a bylo to ok.

Sashie
Ukecaná baba ;) 2399 příspěvků 19.08.19 09:51

Mně syn odmítal UM když mu třeba začínaly růst zuby. To jsem musela stáhnout teplotu mlíčka třeba o půlku, jinak to nevypil. Teď když mu rostly špičáky, tak měl i jídlo jen ovlažené, pomalu studené.

Lorry1
Kecalka 118 příspěvků 19.08.19 09:54
@Verunka1369 píše:
@Lorry1 Nosím v náruči ale nepomáhá, chce držet jen jakoby hlava na rameni a nohy dolu =(
Jojo teplotka dobra prave :(

Tak mozna ho trapi brisko (ma prdy nebo si potrebuje jeste odrihnout), tak mu je dobre jen v ulevove poloze a proto ani pit nechce. Zkusila bych ho odrihnout a uvolnit tlak v brisku. Vhodnejsi poloha na noseni by ale byl tygrik, klokanek nebo klubicko, jsou to ulevove polohy na zklidneni a pomuzou i od bolesti briska. A samozrejme muze mit i ucpany nosik, jak je psano vyse. Ale to bys, myslim, poznala.

alibear
Povídálka 28 příspěvků 19.08.19 09:58

Dcera dělala to samé, netlačila jsem ji a zkusila nabídnout za půl hodiny a to se pak normálně najedla.

Kaci89
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 19.08.19 13:06

Bylo mu 14 kvetna 3m? takze mu je 6m? tak to je na prikrmech ne??

Váš příspěvek
Reklama