Spánkový režim v 7 měsících

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 07:27
Spánkový režim 7 mesicu

Ahoj mam 7 měsíční holčičku a spinká v noci 8 hodin v kuse vztava v 4:30 ráno a pak kolem 7 hodinku kolem 11 hodinku a půl a kolem 4 hodinku přijde mi že spí v noci krátkou dobu mám ji více zabavit a zavést 2 spánky? jak to mají vaše děti a v kolik musíte vztavat?

Reakce:
Mika.ella1
Kecalka 203 příspěvků 18.08.19 07:33

Pul rocni jde spat kolem sedme, vstava v 6, da snidani a pak spinka do desiti. Pak jde po obede na dve hodky a vetsinou jeste hodinku po svacine.

andelka83
Generální žvanilka 21190 příspěvků 18.08.19 08:00

Ve 4:30 ani náhodou. Nicméně starší děti mi takhle brzo vstávali už od batolecího věku, kolem 5-6h běžně. Nejstarší vstává brzy dodnes (9 let).
7 měsíční když ho bráchové nebudí vstává kolem 7:30. Nejdřív tak 6:45, ale to spíš že neusne při kojení, chvíli si hraje a usne později. Obvykle spí 2-3×, záleží zda spánek první je delší nebo kratší. Když kratší ( chodí kolem 10h) tak pak spí ještě po obědě a pak kolem 17h. Když spí dýl ( třeba do 13h) tak spí pak už jen jednou, kolem 15:30. Večer usíná když má klid, starší kluci zalezou kolem 20-20 :30. V noci se budí často, dneska to bylo co 2 hodiny.

Aduš8
Kelišová 5487 příspěvků 18.08.19 08:23

V sedmi měsících bych nechala spát podle potřeby, malý mi v tuhle dobu taky vstával a neuklidním tě, prodloužil si to a vstává mezi 5:30 a 6:30. Většinou dřív. Chodí spát v sedm, ale tenhle režim si nastavil kolem roka. Předtím taky víc jak osm hodin nedal. Když ho nedám spát přes den jak potřebuje, tak v moči spí stejně dlouho a jen je strašně protivný. Je mu 21 měsíců.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 08:34
@Aduš8 píše:
V sedmi měsících bych nechala spát podle potřeby, malý mi v tuhle dobu taky vstával a neuklidním tě, prodloužil si to a vstává mezi 5:30 a 6:30. Většinou dřív. Chodí spát v sedm, ale tenhle režim si nastavil kolem roka. Předtím taky víc jak osm hodin nedal. Když ho nedám spát přes den jak potřebuje, tak v moči spí stejně dlouho a jen je strašně protivný. Je mu 21 měsíců.

Malá i když jde spát v 9 vztava stejně v 5

MichaelkaT
Kecalka 176 příspěvků 18.08.19 08:45

Muj syn 5 mesicu usne kolem 10 vecer a spi cca do 6:00 s 1-2 pauzami na kojeni. Pak si ho pretahnu k sobe do postele, dam mu prso vleze a takhle spime jeste cca do 8-9. Miva jeden dlouhy trihodinovy odpoledni spanek ktery zacina mezi 12-14 a pak jeste nekdy schrupne hodinku v podvecer. Ale je to strasne individualni, i nam se to meni kazdy den trosku, nekdy spi vic, nekdy min, nekdy pres den skoro nespi a pak to dalsi den dospi rano. Pokud ti vadi ze vstava tak brzo tak zkus posunout tu dobu usinani na pozdeji. Ja tu celkovou dobu spani prodlouzila prave tim, ze si ho rano vezmu k sobe kdyz se zacne vrtet, jeste nez se plne probudi. Kdyz to nestihnu tak je v tech 6 uz plne probranej a chce si hrat a vykladat :lol:

Uživatel je onlineanavi13
Závislačka 4488 příspěvků 18.08.19 09:11

Ty jo o takové spánky bych si u našeho sedmiměsíčního moc přála. :mrgreen: usíná večer kolem 18:30 moc hezky a pak je to hodně různé. Při kojení se budil co hodinu, teď na UM je to lepší. Takže jídlo cca v 23, 2, 5 a nejpozději v šest vstává. Ale tohle píši ten lepší den, většinou je vzhůru častěji, podudlá prso nebo cucne láhve a spí. Dnes hrozná noc asi ho bolelo bříško. Přes den teď usíná kolem desáté na půl hodiny a odpoledne ve dvě taky půl hodiny. Někdy dá víc, ale výjimečně. Když jdeme s kočárkem je schopný dát tři spánky po půl hodině za den. No prý je po mě :zed: jinak to v kolik jde večer spát nemá vliv na to v kolik ráno vstává.

nabab
Kecalka 296 příspěvků 18.08.19 13:45

Mám 6m, spí většinou tak 20:30 - 4:30 (5:00), kojím a spí dál ještě tak do 7:30, pak kolem 10h dá tak půlhodinku, po 13h tak 45 min až hodinku někdy a pak kolem 16:30 ještě půlhodinku až třičtvrtě hodinku. Občas půlhodina sem, půlhodina tam, ale tak nějak už dlouho. Dřív jak po 20:15 jsem ale bez šancí uspat, prostě potřebuje tak od té 18h něco tvořit a trochu se v rámci možností unavit, je hodně živá :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 15:53
@nabab píše:
Mám 6m, spí většinou tak 20:30 - 4:30 (5:00), kojím a spí dál ještě tak do 7:30, pak kolem 10h dá tak půlhodinku, po 13h tak 45 min až hodinku někdy a pak kolem 16:30 ještě půlhodinku až třičtvrtě hodinku. Občas půlhodina sem, půlhodina tam, ale tak nějak už dlouho. Dřív jak po 20:15 jsem ale bez šancí uspat, prostě potřebuje tak od té 18h něco tvořit a trochu se v rámci možností unavit, je hodně živá :)

Jo tak to máme podobneala spí teda bez krmení v noci ale bohužel taky do té páté hodinky

Váš příspěvek
Reklama