Tmavě zelená stolice po nutrilonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alenagaborova
Povídálka 25 příspěvků 18.08.19 18:01
Tmave zelena stolice po nutrilonu

Ahoj chtela jsem se zeptat, dcerce davame nutrilon1
Dnes mi udelala tmave zelenou stolici
Myslite ze je to ok?
Popr.co zabira?
Meli bychom zajit k dr? :(

Reakce:
pannda
Kelišová 7151 příspěvků 39 inzerátů 18.08.19 18:33

V pořádku…

VeruMar
Ukecaná baba ;) 1227 příspěvků 18.08.19 19:43

@Alenagaborova moje dcerka ma od 4 tydnu Nutrilon Allergy Care a tmave/olivove zelenou stolici do ted (6 mesicu) i po mrkvovem prikrmu k obedu… A dr. nikdy nic nerikala, kdyz jsem se ptala :nevim:

Alenagaborova
Povídálka 25 příspěvků 18.08.19 22:58

@VeruMar nas ted tedy zacalo pobolivat i brisko :,(
Koukal jsem na net, jestli by to nemohliy byt koliky ale podle toho co tam pisou to neodpivida tak nevim :slight_frown:

Alenagaborova
Povídálka 25 příspěvků 18.08.19 23:00

@pannda dekuji,jen nas do toho ted zacalo bolet brisko, jsem uz stoho cela zoufala.. :(

VeruMar
Ukecaná baba ;) 1227 příspěvků 19.08.19 08:10

@Alenagaborova a kolik dcerce je? Jak je to s placem a spinkanim? Ma zeleny „michany vajicka“ nebi spis uz tekutejsi, jako prujem? Ja bych po porade s dr. zkusila zmenit mleko. Dcerce se pak kolem 4.tydne veku pridaly nitky krve ve stolici (tekutejsi vajicka), vyter na bakterie a viry neg., tak verdikt byl z indicii (bez testu) alergie na bilkovinu kravskeho mleka. Takze jede na Nutrilonu Allergy Care. Zelene ale muze byt i kvuli tomu, ze UM obsahuje vice zeleza. A taky kdyz stolicka neni uplne cerstva.. Asi bych zavolala dr.,popsala vsechny problemy, jak to vypada a na zaklade toho se domluvit na jine znacce UM na zkousku. Drzim palce :)

Váš příspěvek
Reklama