Kolik toho denně sníte?

2182
1.2.16 22:20

Kolik toho denně sníte?

Rodina mi říká, že furt žeru :) Jenže když koukám třeba v restauraci, mezi kolegy, nepřipadá mi to, naopak. Mamka je bývalá anorektička, má slabý žaludek, nesnídá, jídelníček má omezený, brácha je zase na dietě kvůli postavě, přítel má diabetes, tak ho to také limituje, jen já dietu nedržím a jím vše, tak mě zajímá kolik toho sníte a jak často jíte vy?Jasně, každá jsme jiná. Přesto se ptám.Může někdo napsat pro zajímavost jen jídelníček za jeden běžný den plus objemově kolik jídla?Když jdu v poledne kolem restaurace a vidím, jak se tam lidi cpou nebo vidím co kolegové, tak mi přijde, že moc nejím :-)Jediná v rodině jím polévky, a divně na mě koukají, nejím je denně, ale např. o víkendu si dám ráda polévku a hlavní chod.
ZDík, fakt mě to zajímá :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3465
1.2.16 22:25

Snídaně: banán, bílý jogurt
svačina: žitný chleba, lučina, paprika
oběd: polévka, druhý chod
svačina: cokoliv (přesnídávka, rohlík se šunkou, tvaroh…)
večeře: velmi často teplá večeře, tedy další „normální“ jídlo

Takže asi tak. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2527
1.2.16 22:26

Rano snidam rohlik se syrem ci sunkou nebo dva platky toastu s necim. Dopoledne si dam obcas banan nebo jine ovoce, k obedu varim a snim tak normalni porci rekla bych. Polívky mame jen nekdy a kdyz snim polivku, jim pak mene druheho jidla. Odpoledne si dam jogurt, kefir nebo sladke pecivo ci celozrnne susenky. K veceri jak kdy. Nekdy dva rohliky nebo krajícky chleba s necim;někdy testoviny s tuňákem a zeleninou, nekdy hustou polivku nebo neco od obeda. Staci? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
1.2.16 22:34

Ja nesnidam, az tak v 1 hodinu si dam chleba treba se syrem, odpoledne treba neco sladkeho a az vecer teple jidlo. Ale ja sem zas extrem ze moc, jist nepotrebuju :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
329
1.2.16 22:35

Snídaně: chleba se šunkou, salámem nebo sýrem, slazený kafe
Oběd: obvykle zbytky od včerejší večeře :mrgreen: Většinou těstoviny nebo tak
Večeře: Hodně jíme těstoviny, nijak velký porce, ale zase máme rádi věci se smetanou

  • dopoledne svačiny nejím, odpoledne ovoce (jablko, hruška)

Když si dám polévku, tak další jídlo už nesním, protože to prostě žaludek nedá. Ale k večeři máme kolikrát i svačinové polévky - gulášová, bramborová, zelňačka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1267
1.2.16 22:40

Snidane - kase (ovesna, jahelna)/chleba s marmeladou
Obed - polevka, hlavni chod (nekdy i salat nebo kompot)
Svacina - jogurt, ovoce, zelenina
Vecere - polevka + salat je zaklad, navic lehci hlavni chod - pizza, omeleta, chleba s pomazankou atd, zeleninove placky, livance…
2.vecere (kdyz chodim pozde spat) - jogurt, ovoce
Jim vic chodu a mensi porce, nemam pocit hladu ani zachvaty zravosti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67
1.2.16 22:41

Já jsem teda dnes běhala po úřadech atd. takže nic moc pořádnýho… A jsem těhotná.

Ráno makový koláč s kakaem, banán
kolem oběda kobliha s pudingem + kobliha s čokoládou :oops:
sváča půl plechovky se sardinkama, krajíc chleba
k večeři 2 míchaná vajíčka, krajíc chleba, 7 cherry rajčátek
někde mezi byla ještě hruška a 2 kiwi
a teď mám ještě hlad :zed:, takže to půjdu asi zahnat syrovátkovým nápojem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12185
1.2.16 22:41

Tak ono hodne zalezi i na stylu zivota a trochu i na vaze cloveka. Hubeny, ale hlavne neaktivni clovek potrebuje polovicni energeticky prijem, nez silny, ale hodne aktivni clovek. Takze Ti tu muzeme dat 100 prikladu, ale kazdy bude uplne jiny a presto mohou byt vsechny dostatecne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
311
1.2.16 22:46

Vy se asi pohybujete ve „špatné společnosti“ nejedlíků. :)
Jediná jste zdravá a normální" tak jim příjde že jíte více. V naší rodině se zase říká, že jím málo, přitom mně se zdá, že jím normálně. Ale v naší rodině jsou zase všici pažraví.
:roll: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
743
1.2.16 22:51

Snidane: banán nebo pečivo s lučinou + kafe
Svacina: smoothie banán, jablko, hruška, mango, ananas, hroznové vino atd, prostě to, co je doma
Obed: to, co zrovna uvařím
Svacina: většinou nic
Vecere: celozrnné pečivo se šunkou a zelenina

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2212
1.2.16 22:55

Ráno: 4× ovesné vafle s ovocem(banán nebo jahody) a jogurt
Oběd: záleží… ale porce stejná jako můj muž
Po obědě: přídavek
Svačina:zelenina, něco lehčího
Večeře: jak kdy, někdy nic jen večer nějaká pochutina, někdy si udělám totál obžerství..

Obecně se o mě ví že jím hodně, ale myslím že mám i výdej.. Vážím 62kg/175cm a jsem v tom. ale jím stejně…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
350
1.2.16 22:57

Snídaně - jogurt s müsli/rohlík se šunkou
Svačina - stejná jako má syn, takže ovoce, někdy mu šlohnu Bebe sušenku atd. :D
Oběd - To, co uvařím. Polívku dělám jen tak 1-2× týdně.
Svačina - Puding, buchta, pečivo nebo něco, co se doma najde
Večeře - Buď s přítelem dojídáme oběd nebo uvařím znovu jídlo, většinou chodí z práce hrozně hladovej :D

Jo a občas večer dojídám Sunarku a podobný blbosti, když našemu mladýmu pánovi nechutná a mně se to nechce vyhodit :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
311
1.2.16 22:59

To všichni snídají tak zdravě? Samé ovesné tohle a jáhlové tamto? To je chvály-hodné. :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11117
1.2.16 23:05
@darkgreen píše:
To všichni snídají tak zdravě? Samé ovesné tohle a jáhlové tamto? To je chvály-hodné. :potlesk:

tak ja croissant nebo nejakou buchtu. a kdyz nic neni tak cokoladove susenky :mrgreen:

moje pravidlo je, ze na snidani si dopreju i to, co bych si jinak pres den nedala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2212
1.2.16 23:07
@darkgreen píše:
To všichni snídají tak zdravě? Samé ovesné tohle a jáhlové tamto? To je chvály-hodné. :potlesk:

Já opravdu ano… Na stravě si zakládám… už jsem to tu možná někde i psala.. ale jídlo mi musí chutnat..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková