Kolik utratíte, když objednáváte oblečení z Nextu?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Sidsel jo, tak v petit bateau to teda naskakuje jinak…ale zase jsou ty jejich veci celkem nesmrtelny.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@snažilka29 vetsinou kolem 2000-3000,– na jednu objednavku, objednavam tak 1-2× za 3mesice a casto tam prihodim neco kamaradce, kdyz chce pro malou. Jak spravne napsala @parketka je to mor! Mimochodem uz jsi objednavala Market z nove kolekce? Ja se chystam. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@suik píše:
@Sidsel jo, tak v petit bateau to teda naskakuje jinak…ale zase jsou ty jejich veci celkem nesmrtelny.
To je pravda. Je to drahý, ale fakt kvalitní a skvěle to sedí, takže bodíčka už beru jen tam, neb z laredoute se mi hned rozpáraly a česká body malé zase nesedí, je to vyžle. Plus teda jejich kalhoty jsou taky super, perfektně sedí. Na druhou stranu zase, abych se bavila tím, že jí pořídám drahé šatky z petit bateau, to zase ne… jen to, co musí vydržet x praní a dobře sedět.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Stormay mám pořád předvybráno, ale ještě jsem neobjednala. U nás teď začíná období narozenin jedna půlka rodiny teď a druhá po vánocích
a my jsme teda hodně velká rodina, ale snad aspoň jedno tričko dám
možná ještě punčocháče a na zimu kombinézu a čepici, ponožky, body s dlouhym taky nějaká mikinka by se hodila taky šálu bude potřebovat, teplý kalhoty
![]()
- Citovat
- Upravit
@kozisek píše:![]()
také mi ten next nepřijde tak drahý, ale asi to není nová kolekce
Kdybych se někdy zbláznila a šla objednávat, tak bych byla asi ochotná dát tak litr až litr a půl
ale mě to přijde zbytečné, když z toho děti tak rychle vyrostou
ale tak se pochlub jaké kousky má tvůj synek, třeba ta kožená bundička
no můj taky není žádná socka, ale tu bundičku nemá
![]()
- Citovat
- Upravit
No asi dost ale neobjednávam vše najednou
ted tam mam jen vyhlídlé tričko ale když jsem otevřela doma skřín tak má malá těch triček moc, naštěstí v letošn kolekci mě nic extra nezaujalo
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Já objednávám Next věci přímo z anglie. Na mimibazaru je spouta nabídek. Já jsem si vybrala tutu paní a jsem max spokojená. Objednávám i značku George a ta je taky fajn. Za pár korun spousta parády
Někdy utratím 1000kč a někdy 5…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit