Kolik vydělává váš muž?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  11.03.18 22:35
Kolik vydělává váš muž?

Trápí mě už delší dobu naše finanční situace od doby, co pobírám rodičák. Jdem furt od výplaty k výplatě, sobě i dceři sháním oblečení po bazárkách/vinted a neudělám si pořádně ani radost. Chodím každý den na brigádu, která mě už čím dál víc štve/šíleně nebaví/svazuje/ča­sově omezuje, ale prostě si nemůžeme dovolit, abych tam chodit přestala. Můj manžel pracuje ve firmě svého otce, dělá manuální práci a má 15 tisíc čistého a mně to prostě přijde na chlapa, který má,,živit" rodinu málo. A tak by mě strašně zajímalo, kolik peněz si vydělají partneři jiných maminek. Pokud se o to budete chtít podělit, samozřejmostí beru anonymitu :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 38 Další »

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9119 příspěvků 11.03.18 22:41

Proc neodejde? Proc ho otec nezaplati lepe? 15k je v dnesni dobe strasne malo.

Anonymní  11.03.18 22:41

Je to málo, v dnešní době…ale v blízké továrně mají vyučení chlapi stejně.
Můj muž - ovšem vysokoškolák - mezi 40 a 50 tisíci měsíčně. Já po mateřské přes dvacet měsíčně, taky vysokoškolačka.

Petruna21
Echt Kelišová 9241 příspěvků 11.03.18 22:43

Přítel vydělává dost na to aby nás uživil i když jsem na neschopence a půjdu na mateřskou a že máme hodně poplatku :) ale částku psát nebudu.

Anonymní  11.03.18 22:43

Můj chlap je instalatér a má 40-50 tisíc čistého. Kdyby chtěl, tak přinese i víc, ale musí trávit čas s rodinou. :mrgreen: Bydlíme v Praze.

marka123
Kecalka 459 příspěvků 11.03.18 22:44

15 cisteho je na chlapa fakt malo, muj chlap pracuje taky manuelne ve firme, remeslnik, a dela od nevidim do nevidim( 12 hodin i vice denne po-pa, nekdy jde do prace i o vikendu) jezdi na montaze, diky prescasum vydelava celkem slusne cca 25-30 cisteho, ale delat 8hodin denne tak ma taky kolem 16-17 tis. A myslim teda, ze je stale platove nedoceneny, jelikoz na nem celkem stoji firma nemuzou si dovolit o nej prijit, sef je jeste kamarad, a on je vuci firme velmi loajalni, v zivote by si sam nerekl o pridani nebo nejake lepsi podminky :zed: a ja s tim nic nezmuzu, jsem taky na rp, na brigady nechodim, nemam zadne hlidani zdarma, a chlap furt v praci, takze kdy taky…:(

Anonymní  11.03.18 22:46

Kolem 60 tis. Nechápu jak můžete vyzit. Taky nakupuji na bazarcich a nerozhazuju. Něco málo ušetříme, ale nic moc!

Russet
Kelišová 6804 příspěvků 11.03.18 22:47
@Anonymní píše:
Trápí mě už delší dobu naše finanční situace od doby, co pobírám rodičák. Jdem furt od výplaty k výplatě, sobě i dceři sháním oblečení po bazárkách/vinted a neudělám si pořádně ani radost. Chodím každý den na brigádu, která mě už čím dál víc štve/šíleně nebaví/svazuje/ča­sově omezuje, ale prostě si nemůžeme dovolit, abych tam chodit přestala. Můj manžel pracuje ve firmě svého otce, dělá manuální práci a má 15 tisíc čistého a mně to prostě přijde na chlapa, který má,,živit" rodinu málo. A tak by mě strašně zajímalo, kolik peněz si vydělají partneři jiných maminek. Pokud se o to budete chtít podělit, samozřejmostí beru anonymitu :)

Než jste počali, nepracovala jsi? Nic ušetřeno? Hm…Ten můj vydělá o hodně víc. Ale já jsem taky měla něco do zásoby. Není nikdy 100% jistota, že se nic nestane a nemůžu být přece odkázaná jen na jeho plat? A dost mizerný. Pokud teda posuzuji podle toho, kolil je průměrná mzda…

Anonymní  11.03.18 22:49

Prosím anonim, osobní údaje :) manžel vydělává 21tis + 8tic na víkendové brigádě, já 18tic. Pravidelné výdaje máme cca 15tis :) Co kdyby manžel požádal otce o zvýšení platu, nebo přezanení na jinou, lépe placenou pozici?? :)

Anonymní  11.03.18 22:49

Cca 100t. Vzdělání nedodělaná vysoká, je programátor. Za 15 by jsme nepřežili, to jsem nedělala ani kdysi já.

Šarlota4
Echt Kelišová 9119 příspěvků 11.03.18 22:54

Castky ti nepomuzou. Ty sama vis, ze to je malo.

Anonymní  11.03.18 22:56

Jak kdy 180-230tis. v IT. Ma jen SŠ, ale bohatou praxi.

Anonymní  11.03.18 22:57

Asi 65 tisic cisteho

Anonymní  11.03.18 22:58

Me prijde 15 malo pro vsechny, ne jen pro chlapa. Mam vic na polovicni uvazek. Muj drahy vydelava kolem 35. Mesicne dame dohromady neco k 60 tis. Mate muj obdiv, ze prezijete. Ivet NJ

zudina
Ukecaná baba ;) 1826 příspěvků 1 inzerát 11.03.18 22:58
@Anonymní píše:
Jak kdy 180-230tis. v IT. Ma jen SŠ, ale bohatou praxi.

To je nakej upper manager? Takovy plat ma u nas manager director cele firmy (Praha)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 38 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pašovaly drogy spolu? „Zmije Simona všem lže,“ vzkazuje Tereza z Pákistánu

Byly jako dvojčata, objížděly spolu privátní kluby po celé Evropě a společně... číst dále >

Nessie, příšera z jezera: Vědci konečně rozluští záhadu odebráním vzorku DNA

Existuje, nebo neexistuje lochnesská příšera? Nejslavnější bájný živočich na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Reklama