Koliky ještě v 6 měsících

Anonymní
27.10.20 17:28

Koliky ještě v 6 měsících

Maminky,

je možné, že moje miminko má koliky ještě v 6 měsícíh? Myslela jsem, že to peklo skončí ve 3 a pořád a pořád to trvá. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
841
27.10.20 18:15

U nás odezněly začátkem 3.měsíce a to měla dcera fakt koliky poradné.
Zvážila bych výměnu UM pokud nekojíte a nebo změnu stravy pokud kojíte. Jestli se nejedna o nějakou alergii (mléko například).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
30.10.20 22:08

Doporučuji nahřívací polštářek na bříško. Mám tento za 49 Kč a nemůžu si vynachválit. https://www.fler.cz/…nky-11894968
Malá měla koliky prdíly, pořád se routila a plakala. a vždycky dam na 10 min nahřát bříško hlavně třeba i večer na spaní a je po pláči a krásně s tím i usína asi to teploučko dělá dobře. Nahřívá se to v mikrovlne na pul minuty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
1.11.20 08:46

Našemu malymu se ulevilo až v těch 6m, občas to pokračuje doteď. Ale to už je spíš kombinace zuby-prdy. Když se k tomu přidá spurt, je o zábavu na celou noc postaráno. :zed: Máš vychytaný, co mu to zhoršuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1767
1.11.20 20:44

Dceru trapily az do roka.. (byla na UM Hipp, pak Beba comfort, to bylo trochu lepsi. Lro rypaly, UM jsem nestridala jako ponozky. Do pul roka byla na Hipp, pak pri zmene UM na pokracovaci jsem dala Bebu).

Njelip fungoval Infacol (nesehnatelny..) a Biogaia. Dnes jsou ji 2roky a porad mi prijde, ze ji obcas poboliva brisko.

Ale asi to ma dedicne. Mne bude 35 a na „brisko“ trpim taky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.11.20 21:24

Našemu malému se ulevilo kolem 4měsíce.
Nepomáhalo mu nic (kapky, mastičky na koliky, polštářek na bříško, cvičit), ale na začátku toho 4měsíce to přestalo :pankac: Ale také jsme museli 2× vyměnit UM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama