Kolonoskopie - jak jste se po ní cítili?

Anonymní
8.5.24 13:41

Kolonoskopie-jak jste se po ní cítili?

Ahoj, mám otázku na ty co podstoupili kolonoskopii. Jak jste se po vyšetření cítili? Měli jste nějaké obtíže (průjem, zácpa…), pokud ano, jak dlouho obtíže trvaly?
Ptám se proto, že jdu příští týden ve středu na kolonoskopii a další týden v úterý jdu na gynekologii. Tak jestli se radši nemám přiobjednat. Vím, že je to u každého trochu jiné, ale chci si udělat alespoň lehké povědomí o tom co mám po vyšetření čekat.

Díky za odpovědi. :D

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.5.24 14:26

Nic, co by po tom mělo být, normálně jsem se najedla a najelo se na normál.

  • Citovat
  • Upravit
65453
8.5.24 14:38
@Anonymní píše: Více

to v pohodě, druhý den jsem šla do práce. Jen to odpoledne jsem ještě častěji navštívila záchod a trochu mě pobolívalo břicho

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9148
8.5.24 15:00

Uplne v pohode.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22173
8.5.24 15:06

Šla jsem si vyzvednout děti z hlídání a normálně jsem fungovala jako jindy, procházka, oběd, hřiště…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9293
8.5.24 15:08

Mně nic nebylo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
158
8.5.24 15:14

Já byla v pohode uz ten den. Gynekologii ani zadny jiny plany rusit nemusis :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1268
8.5.24 16:22

Asi za 4 hodiny jsem šla hrát squash, bylo mi normálně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24780
8.5.24 19:47

Pár hodin po jsem byla nafouknutá, jinak nic.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1862
8.5.24 20:32

Nejhorší bylo to hladovění před vyšetřením. A litání na WC po vypití té jejich šmakulády. Jinak přispání bylo ok, probuzení ok, obešla bych se i bez doprovodu. Na co pozor, pomalinku jíst lehké věci v malých dávkách. Trávicí cesty jsou potom úplně prázdné. Kdyby se člověk hned najedl větším jídlem, jako je celý oběd nebo vydatná večeře, mohlo by mu být těžko. Začít jíst první den pomalu. Přesnídávka, jogurt, nenamazaný rohlík…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.5.24 20:38

Ahoj, šíleně mi škrundalo v břiše z toho vzduchu, asi několik hodin. Jinak ihned po kolonoskopii nastala šílená příjemná úleva, že už je to ze mě pryč.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
8.5.24 21:38

Ahoj všem, tak to jsou samé dobré zprávy!
Všem moc díky za sdílené zkušenosti :D dost se mi ulevilo :) snad se po vyšetření budu cítit podobně ;)

  • Citovat
  • Upravit
1609
8.5.24 21:48

,,Po ní"? Nejšťastnější na světě :lol: Všechno normálně, jenom nafouklá jak se tam dostal vzduch, ale, když jsem se najedla, dala jsem si becherovku. Poradil mi to doktor, manžel mi ji běžel koupit. Druhý den jsem o ničem nevěděla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.