Komentování přítele

Anonymní
15.11.19 17:52

Komentovani pritele..

Dobry den, deje se vam taky, ze kdyz se vam neco libi napr. nejaky kousek obleceni, nebo styl vlasu respektive vlnite, kdyz mate rovne vlasy, takze si chcete obcas kulmou udelat vlnite a vasemu priteli se to pry nelibi a rika vam ze vam to nebude sluset, pritom vas tak ani nevidel jeste a at s nim pak nechodite na ulici, ze je to,,hnusny" apod. Jaky na to mate nazor? Ja se vzdy citim trapne blbe a nekdy mi je i do breku…Nechapu to. :think: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2288
15.11.19 17:55

Můj názor je, že tvůj přítel je deb.il…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
310
15.11.19 17:58

To mi žádný přítel nedělal, neporadím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5619
15.11.19 17:58

Souhlasím s názorem výše. Hlupák je to :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13537
15.11.19 18:00

Je to blb. Nikdy mi chlap neřekl nic z ceho by mi bylo do breku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 18:03

Ne nestalo, kdyby ano nejsem s nim :roll: ale pokud mi neco neslusi tak mi to normalne rekne a ja uznavam, ze se vzdy trefil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2016
15.11.19 18:03

Je to hnup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.19 18:14

Ze ja ho prave moc miluju, on tvrdi ze me taky a takovych veci jak me komentuje apod. dela i vic..Kdyz jsme spolu o tom mluvili tak si pry prehanim a ze resim blbosti, ale ono me to opravdu snizuje…Treba kdyz si i neco kupuju jako na sebe nebo tak tak u toho premyslim jestli si to mam koupit aby mi neco nerikal ze je to hrozny apod…A nebo kdyz o tom zacnu mluvit tak rika takovy to ze jsem zenska a ze to beru jinak, ze jsem moc precitlivela a tak…Mam toho plnou hlavu a opeavfu mi to moc vadi… :(

• Nahlásit
  • Citovat
3140
15.11.19 18:15

Nevím no, když se můj manžel jeden čas holil takovým způsobem, že pak vypadal jako Franta Pepa Jednička, tak jsem mu taky řekla, že mi to připadá nemoderní a víc mu slušel ten styl předtím :nevim: Nebo když kombinuje nekombinovatelné, taky mu řeknu, že by se třeba k těm kraťasům víc hodilo jednobarevné triko. Pokud je kritika vyslovená slušně, tak na tom nic zlého nevidím, kdo jiný by mi to měl říct, když ne partner. Pokud potom brečíš, tak jsi buď přecitlivělá, nebo je on zbytečně zlej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 18:18
@Kriss Tina píše:
Je to blb. Nikdy mi chlap neřekl nic z ceho by mi bylo do breku.

asi nejsi dost citlivá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 18:19

@Michelle_M souhlasím :) mě třeba přítel na rovinu řekl, že když si vyžehlím vlasy, tak jsem jak olíznutá kravičkou.. vlnité mi sluší více.. řekl to slušně a vůbec mě to neurazilo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.19 18:20

Precitlivela urcite trosicku jsem…Ale podle me to rika celkem zle i kdyz jde vlastne o prkotinu jako vlnite vlasy tak rekne at s jim nechodim na ulici, ze se za me bude stydet ze je to hnusny…Pritom me opravdu jeste takhle ani nevidel..tak to mi prijde takovy nevhodny.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
13537
15.11.19 18:21
@pohledzdruhestrany píše:
asi nejsi dost citlivá

To asi nejsem no, ale mě kritika pokud není nějak vyloženě hnusně podaná teda vůbec nevadi. Spíš naopak trochu kritiky neuškodí, ne pokaždé člověk má tu soudnout a pozná když vypadá blbě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.19 18:21

Ale dekuju za vase nazory..

• Nahlásit
  • Citovat
15.11.19 18:24

My o tom mluvíme doma narovinu, ale slušně. Občas se manžel dřív holil jak 15 letý chlapec, tak jsem mu slušné řekla, že mu to nesedí a pochopil to..taky mi občas slušně řekne, že třeba mi to nesluší, nebo spíš že mi to nesedí. A beru to, jsem ráda, od toho jsme přece partneři. Ale že by mi někdy řekl, ať s ním tak nikam nelezu, že to je hnusný, to ne.. 8o a dotklo by se mě to taky. Je to hulvát :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama