Nechci přijít o kamarádku

Anonymní
15.11.19 15:26

Nechci přijít o kamarádku.

Ahoj osazenstvo. Je to asi půl roku, co jsem se v jedné internetové diskuzi seznámil se ženou a začali jsme si poměrně intenzivně chatovat. Oba jsme měli problémy v manželství a ona se zrovna rozešla s milencem. Musím říct, že si s ní velmi rozumím. Je to fantastická žena. Po nějakém čase ona odloučení od milence zvládla a manželství se ji relativně urovnalo. Jenže ejhle, já jsem se nějak neurovnal. Stále si denně píšeme a párkrát jsme byli i na kávě. Žádné intimnosti, jen pusa na přivítanou. Nebudu si nic nalhávat, já jsem se do ni zamiloval jak malý kluk. Musím na ni pořád myslet. Od rána do večera.

Já na tu ženu nedokážu myslet jinak, než na potencionální milenku. Ona se tímto směrem posunout nechce a chce vše zachovat v kamarádské rovině.

Rozum říká, je to v pořádku, je to fajn kamarádka, jenže já se začal slušně trápit. A to docela hodně. Mění to i mé chování a úsudek. Lze z vaší zkušenosti tohle ustát a zachovat si opravdu dobrou přítelkyni o kterou nechcete přijít? Třeba přerušit na delší dobu kontakt. Pomohlo někomu něco? Je mi už přes čtyřicet a snažím se to přervat rozumem, ale nikam jsem se neposunul :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1228
15.11.19 15:32

Problem je, ze ji jako kamaradku nechces. Pomuze jen prerusit uplne kontakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7200
15.11.19 15:46

Ahoj,
tak samozřejmě, že lze přátelství zachovat, ikdyž to u tebe bude znamenat potalčit snahy o něco víc.
Ale myslím, že je velký rozdíl znát ženu jenom přes randíčka, kafíčka, mailíčky, a pak opravdu s někým být jako pár. Začneš pak vidět mnoho věcí jinak a je dost možné, že pak bys o ni nestál…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
15.11.19 15:49

@Premek_Orac on ji nechce do paru ale jako milenku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33066
15.11.19 15:50

Pomuže, když přerušíte kontakt, ty si najdeš někoho jiného a pak se k sobě vrátíte jako přátelé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
15.11.19 15:52

Záleží také na tom, jak cenné je pro tebe to přátelství a jak moc by ti vadilo o její přátelství přijít. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7200
15.11.19 16:01

@Mika.ella1 Jakože mu,,de vo to" a dostal se nejdál na kafe?
Sakrblé, to má chlapec zapeklité…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
15.11.19 16:11

@Premek_Orac vsak to tam pise, ze mel problemy v manzelstvi, ze ji chce jako potencionalni milenku. No moc sikovny neni :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
372
15.11.19 16:20

To bude nějaká frigidka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24932
15.11.19 16:20

No vy byste ale byli páreček záletníků 8o Jak píše Přemek, jedna věc je flirtování přes chat a druhé tvrdá životní realita! Pardon, zapomínám, že v posteli je vlastně charakter a povaha fuk, zde se cení jiné kvality…
Ty se ale musíš smířit s tím, že ona tě do postele nechce…Pokud máš nějakou hrdost, měl bys to zvládnout ;) Asi nemá smysl natuknout, že bys mohl zkusit zapracovat na vztahu se svou legitimní ženou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2210
15.11.19 16:53

To neni kamaradka, kdyz ji chces prefiknout. Prerus kontakt a venuj se manzelce. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.19 17:27
@Silverine247 píše:
To neni kamaradka, kdyz ji chces prefiknout. Prerus kontakt a venuj se manzelce. :roll:

Proč to není kamarádka?

• Citovat
  • Nahlásit
2210
15.11.19 17:29
@Anonymní píše:
Proč to není kamarádka?

Protoze prave pratelstvi nezahrnuje sex, ktery ty s ni chces mit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
16.11.19 07:44
@Mika.ella1 píše:
@Premek_Orac vsak to tam pise, ze mel problemy v manzelstvi, ze ji chce jako potencionalni milenku. No moc sikovny neni :mrgreen:
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
16.11.19 10:13

Pokud měla milence, tak nemá problém s nevěrou. Takže tady problém není. Ty jí chceš jako milenku, ona ne.
Z mojí zkušenosti jsem toto, že chci jen kamaráda, říkala jen hodným mužům se kterým jsem si sex nedokázala představit. Nechtěla je ranit, prostě mě nepřitahovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat