Kompresní podkolenky

6.8.15 18:05

Kompresní podkolenky

Ahoj. Začaly se mi na lýtkách objevovat křečové žíly a na žilním mi doktorka předepsala zdravotní kompresní podkolenky, které bych ideálně měla nosit na veškeré sportovní aktivity. Protože ale podkolenky nejsou sportovní, tak mi materiálem a zpracováním na sport bohužel nevyhovují. Upřednostnila bych vyloženě sportovní kompresní podkolenky, ale netuším, jestli mají pokud jde o křečové žíly stejné účinky jako ty zdravotní. Pokud se v tom někdo vyznáte, budu ráda, když mi poradíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

879
6.8.15 19:58

Pouzivam maxis. Normalne nosim kompresky, ale na sport mam radsi jen podpurne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56508
6.8.15 20:28

Ted frčí sportovní ponožky s kompresí, tak si je kup.
a jaké sportovní aktivity myslíš?
M to teda přijde jako blbost. právě pohyb svalů pomáhá žilní pumpě, to kompresi nepotřebuješ. nejdůležitější jsou ana takové ty pasivní zátěže pro nohy - dlouhé sezení stání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.8.15 20:57
@Lama Lama píše:
Ted frčí sportovní ponožky s kompresí, tak si je kup.
a jaké sportovní aktivity myslíš?
M to teda přijde jako blbost. právě pohyb svalů pomáhá žilní pumpě, to kompresi nepotřebuješ. nejdůležitější jsou ana takové ty pasivní zátěže pro nohy - dlouhé sezení stání.

Taky si nejsem jistá, jestli je při náběhu na křečovky lepší nechat ty nohy při běhání a cyklistice volně, nebo je stáhnout do kompresek :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56508
6.8.15 21:02
@chelsea123 píše:
Taky si nejsem jistá, jestli je při náběhu na křečovky lepší nechat ty nohy při běhání a cyklistice volně, nebo je stáhnout do kompresek :nevim:

o nevim, ale určitě je lepší je do kompresek stáhnout po dobu, kdy dlouho stojíš nebo sedíš, než na sport.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama