Kondom během ovulace

Anonymní
15.10.20 10:17

Kondom během ovulace

Dobry den. Jsem jiz v 6.mesici tehotenstvi ale predchazelo mu spatne obdobi. Behem ovulace jsem mela styk s jinym muzem, se kterym nechci mit nic spolecneho ani on se mnou. Bylo to asi ani ne den pred ovulaci a styk byl chraneny kondomem, ktery nebyl prosly. Po styku jsme si niceho nevsimli. On tvrdi, ze nepraskl a sperma bylo uvnitr. Mela jsem styk i s mym muzem 2-3 dny pred ovulaci a ten byl nechraneny(udelal se do me). Stale mam vycitky a strach, ze by miminko nemuselo byt manzela, idkyz vim, ze jsem po styku s jinym muzem nebyla nidke od sperma a kondomy byly jeste k tomu ty extra safe. Stydim se za to, ale rada bych se zeptala, zda si myslite, ze by mohl obyt miminko druheho muze? Kamaradky me uklidnuji, ze je to hloupost, ze sami maji zkusenosti s kondomy, nikdy je nekontroluji a neotehotnely. Mam strach jestli kondomu verit. Poznala bych kdyby praskl? Dekuji :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
227
15.10.20 10:28

Podle mě tam je mizivá šance, že by to bylo milence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1081
15.10.20 10:33

Jestli nebyl poskozeny a nic nevyteklo tak se nic nestalo. Ovsem me zarazi, ze vlezes do pelechu s jinym. Si velky prase :poblion: a doufam, ze manzel na to prijde a vykope te, jak spinavej hadr :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
15.10.20 10:39

@migmina ale ale. Podle jednoho příspěvku takhle někoho odsoudit?
Víš co se říká - nikdy neříkej nikdy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2462
15.10.20 10:47
@BeNiPe píše:
Víš co se říká - nikdy neříkej nikdy ;)

Jako napsala to hnusne, ale spat s jinym, kdyz se doma snazi o dite neni zrovna koser.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
15.10.20 10:58
@Anonymní píše:
Dobry den. Jsem jiz v 6.mesici tehotenstvi ale predchazelo mu spatne obdobi. Behem ovulace jsem mela styk s jinym muzem, se kterym nechci mit nic spolecneho ani on se mnou. Bylo to asi ani ne den pred ovulaci a styk byl chraneny kondomem, ktery nebyl prosly. Po styku jsme si niceho nevsimli. On tvrdi, ze nepraskl a sperma bylo uvnitr. Mela jsem styk i s mym muzem 2-3 dny pred ovulaci a ten byl nechraneny(udelal se do me). Stale mam vycitky a strach, ze by miminko nemuselo byt manzela, idkyz vim, ze jsem po styku s jinym muzem nebyla nidke od sperma a kondomy byly jeste k tomu ty extra safe. Stydim se za to, ale rada bych se zeptala, zda si myslite, ze by mohl obyt miminko druheho muze? Kamaradky me uklidnuji, ze je to hloupost, ze sami maji zkusenosti s kondomy, nikdy je nekontroluji a neotehotnely. Mam strach jestli kondomu verit. Poznala bych kdyby praskl? Dekuji :(

Promiň ale tohle dilema ti teď patří. Snažíš se s manželem o dítě a vyspíš se s jiným (ikdyž s kondomem) je to dost hnusný. Chudák chlap. Nicméně pravděpodobnost že by bylo dítě toho druhého je velice nepravděpodobná. Aspoň že sis vzala ten kondom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1081
15.10.20 11:14
@BeNiPe píše:
Víš co se říká - nikdy neříkej nikdy ;)

Staci, ze se vyspala s jinym v dobe, kdy se snazi s manzelem o dite. normalni zenska to neudela, takze plati NIKDY

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
15.10.20 11:31

Tak tohle je fakt nechutný :poblion: doufám že ti manžel dělá to samé ;) a taky doufám že na to přijde a dá ti co si zasloužíš :* a za chvili tu bude vytvořená další anonym diskuze :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama