Kondom v době ovulace

Anonymní
15.10.20 10:05

Kondom v době ovulace

Hezký den dámy. Již jsem v 6.měsíci těhotenství, avšak jsem otěhotněla zrovna ve chvíli když jsem ulétla s jiným mužem v době ovulace. Během plodných dnů jsem měla nechráněný styk s manželem (udělal se do mě, 2-3dny před ovulací) a asi necelý den před ovulací jsme se opili a udělala jsem obrovskou chybu a měla styk s jiným mužem (chráněný s kondomem). Myslíte, že je možné, aby miminko bylo toho druhého? Kamarádky mě uklidňují, že je to hloupost, že je miminko manžela, ale obavy stále mám. Ano, je to trest za to, co jsem provedla. S tím druhým mužem se nevídáme a rozhodně ani jeden nechce mít nic společného s tím druhým.
Po styku jsme si ničeho nevšimli, on tvrdí, že byl kondom v pořádku. Prošlý nebyl.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16873
15.10.20 10:10

Pokud byl kondom v pořádku, tak je dost nepravděpodobný, aby dítě nebylo partnera. Ty jsi ovšem udělala dvě obrovský chyby. První byla sex s cizím chlapem a ta druhá, že jsi se tím svěřila kamarádkám, to byla ještě větší blbost než ta první. Jsou věci, který by neměly vědět ani ty kamarádky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16602
15.10.20 10:12

Tak teoreticky by tě kondom měl ochránit. Ale pochybnosti budou vždycky, dokud nebudeš mít v ruce genetiku. To už musíš podle sebe a toho, co ustojíš. Ono jde taky o to miminko a třeba případné zdravotní problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12647
15.10.20 10:18

Sance, ze kondom selhal je vyrazne mensi, nez sance otehotnet z nechraneneho styku, ty 2-3 dny pred ovulaci jsou v pohode. Dite je s velmi velkou pravdepodobnosti manzela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
633
15.10.20 11:07

Dítě bude spíš manžela, ale proč o tom proboha kafráš s kamarádkama? To chceš, aby to proti tobě některá použila, až se na ní blbě podíváš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama