Bodavá bolest v noci ve stehně

10
15.10.20 08:07

Bodavá bolest v noci ve stehně

Ahojky holky,

Jsem v 16tt a už dvakrát mě probudilo bodnutí v levém stehně. Silná bodavá bolest, která odezni a pak mám jakoby brnění stehna. Nevíte co by to mohlo být? Myslela jsem si, že se mi dělají krečáky, ale na stehně nic nemám. Nemáte s tím některá zkušenost?

Noha je bez otoků a není zarudlá.

Děkuji moc za jakýkoliv názor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
178
15.10.20 09:34

Nemůže to být nedostatek hořčíku? Nejsem těhotná, ale občas se mi něco podobného stane taky, mamka říkala, že doplnit hořčík. Když to neflákám, tak je to v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
15.10.20 11:43

Není to nedostatkem hořčíku, jsou to křeče způsobené rostoucí dělohou..tehotenské křeče, dr. mi poradil, že je dobré před spaním hodně pít, aby se chodilo víc na záchod..protože jak se zvedneš a projdeš, prokrvíš se a křeče mít nebudeš :wink: (Magnézium mi pak napsali až ve třetím trimestru na silné bolesti kyčlí a stydké kosti způsobené roztahováním dělohy, prý pomůže i na tvrdnutí bříška.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
15.10.20 13:14

@Gemulka
Mě jen překvapilo že to mám pořád na stejným míste stehna. Nikdo koho znám to neměl. Tak už jsem myslela na nějaký katastrofální scénáře.
Je pravda že jsem to měla vždycky když jsem se probudila prekulena na zádech. Vím, že na zádech by se spát nemělo. tak možná proto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
15.10.20 13:33

@Eruwie89 tak vyzkoušej to pití, já jdu třebas i 4× za noc na záchod a už žádné křeče nemám. Taky jsem měla do stehna a pak lýtko a to jsem až křičela, že to nešlo zastavit 😅 noo a to spaní na zádech bych nějak neřešila..taky se říká, že by se mělo spát na pravém boku kvůli srdci..ale já mám dělohu na pravé straně a to bych furt spala na mimískovi😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat