Kondom, který nepraskne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 23:14
Kondom, který nepraskne?

Běžně koupené značky z drogerie při delším sexu nevydrží. A větší velikost či širší jsem moc nenašla, nebo v tom nebyl žádný rozdíl. Potřebujeme něco spolehlivého :-), nechci brát HA.
Dřív jsem tady v nějaké diskuzi narazila na to, že kdosi objednával odněkud po netu, mohli byste mi dát prosím tip?
Díky :-).

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 19.04.18 23:17
@Anonymní píše:
Běžně koupené značky z drogerie při delším sexu nevydrží. A větší velikost či širší jsem moc nenašla, nebo v tom nebyl žádný rozdíl. Potřebujeme něco spolehlivého :-), nechci brát HA.
Dřív jsem tady v nějaké diskuzi narazila na to, že kdosi objednával odněkud po netu, mohli byste mi dát prosím tip?
Díky :-).

Objednávám z netu, nikdy ani jeden neprasknul (myslím, že je to většinou KondomShop). Většinou používáme Durex nebo Pasante. V drogérce jsem nekoupila ani nepamatuji (prý není dobré, když na ně svítí zářivky).

iila
Ukecaná baba ;) 1340 příspěvků 11 inzerátů 19.04.18 23:20

@Wani A ony na ně svítí zářivky? Jsou přece v krabičkách…?

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 19.04.18 23:23
@iila píše:

Píšu prý, nemám to potvrzené. 8)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 23:26
@Wani píše:
Objednávám z netu, nikdy ani jeden neprasknul (myslím, že je to většinou KondomShop). Většinou používáme Durex nebo Pasante. V drogérce jsem nekoupila ani nepamatuji (prý není dobré, když na ně svítí zářivky).

Taky mám dobrou zkušenost s těmihle značkami, objednáno tamtéž. Durex hlavně extra safe, elite. Pasante různé. Prasknutí bylo jen jednou za léta, ale to bylo díky nedostatečné lubrikaci :oops:

Russet
Extra třída :D 12136 příspěvků 19.04.18 23:27
@iila píše:

Jejda, tak to je teda zázrak, že nám nikdy tato nehoda nekomplikovala život :oops: Na netu bych neobjednávala zase já. Bála bych se, že budou na prd jako věci od Ťamanů.

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 19.04.18 23:36

Tak pry analni kondomy byvaji silnejsi a vice vydrzi. Ale to je vse, co o tom vim.

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 19.04.18 23:36
@Russet píše:
Jejda, tak to je teda zázrak, že nám nikdy tato nehoda nekomplikovala život :oops: Na netu bych neobjednávala zase já. Bála bych se, že budou na prd jako věci od Ťamanů.

Z jakého důvodu by měly být špatné?

Russet
Extra třída :D 12136 příspěvků 19.04.18 23:37
@Wani píše:
Z jakého důvodu by měly být špatné?

Nevím, po internetu bych nekupovala léky, kondomy a podobné věci. Jsem asi nedůvěřivá.

hani28
Ukecaná baba ;) 1184 příspěvků 19.04.18 23:38
@Wani píše:

A myslis, ze v tom skladu toho eshopu na ne nic nesviti? Ze tam jsou ve tme? :)

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 19.04.18 23:39
@hani28 píše:
A myslis, ze v tom skladu toho eshopu na ne nic nesviti? Ze tam jsou ve tme? :)

Ale já nic takového přeci netvrdím ;)

Russet
Extra třída :D 12136 příspěvků 19.04.18 23:40
@hani28 píše:
A myslis, ze v tom skladu toho eshopu na ne nic nesviti? Ze tam jsou ve tme? :)

Ne. Vyskladňují s baterkou v ruce a mají zakázano svítit na krabičky :mrgreen:

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 19.04.18 23:42
@Russet píše:
Ne. Vyskladňují s baterkou v ruce a mají zakázano svítit na krabičky :mrgreen:
:roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.04.18 23:43

KondomShop neznám, díky za tip (taky jsem mohla googlit, co…). Právě Durex z drogerky nic moc, nehoda několikrát. Dokonce myslím ten ExtraSafe :think:. Tak to bude chtít asi spíš ten větší, co.

Wani
Závislačka 3300 příspěvků 19.04.18 23:45
@Anonymní píše:
KondomShop neznám, díky za tip (taky jsem mohla googlit, co…). Právě Durex z drogerky nic moc, nehoda několikrát. Dokonce myslím ten ExtraSafe :think:. Tak to bude chtít asi spíš ten větší, co.

Možná vám fakt nesedí velikost, zkuste větší (nebo jinou značku).

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >