Napomíná mě před cizími

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.04.18 20:40
napomíná mě před cizími

Ahoj,

stydím se za to, takže prosím anonymně.

Stalo se mi před týdnem toto: jela jsem za manželem do práce, je podnikatel, a stál tam asi s šesti chlapama - něco zaměstnanci, něco obchodní partneři, něco známí. A já jsem za nimi přišla. Pozdravila jsem. A manžel jako kdyby to neslyšel, tak nahlas před všema zahlásil - Pozdravila jsi? Trapas, všichni studem mlčeli, pak začali kývat hlavou, že ano, že jsme pozdravila. A bylo ticho, protože to bylo trapné. On mi občas takové věci dělá. Je mi 33, mám vysokou školu, máme tři děti, nejsem žádná blbka - naštvalo by Vás to? Jak byste reagovaly?

Na jeho hlášky, já nejsem inženýr, já jsem normální, všichni jsou blbci, já jsem Novák, já jsem někdo, už jsme si zvykla, občas to lidi urazí, chápu, ale většinou nikdo nic neřekne.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

brisco
Závislačka 2887 příspěvků 19.04.18 20:43

Pozdravilas?…há­dej…Vyčistil sis zuby?…asi tak 8)

Celeste97
Kecalka 287 příspěvků 19.04.18 20:44

Já bych mu nahlas řekla: Ano pozdravila!. Doma bych si s ním promluvila, že se mi to nelíbí a ztrapňuje mě to :nevim:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 19.04.18 20:45

Ja bych mu to oplatila stejnou minci, at pozná, jaký to je.

ejhle
Závislačka 2643 příspěvků 19.04.18 20:46

Jsi se ho mela zeptat zda si umyl ruce po toalete :roll: takove jednani by me privedlo k silenstvi. Na zacatku vztahu mel muj manzel tendence jakoby skolit ( treba mi vysvetloval dejiny…), tak jsem mu vysvetlila, ze to, ze jsem o 10 let mladsi neznamena, ze jsem cerstve slezla ze stromu.

Bohuzel, z Tveho popisu se Tvuj manzel jevi jako pan vsude byl a vsechno znal. A to je pak kazda rada draha. Asi mu dokolecka dokola a s klidem vysvetlovat :nevim:

Příspěvek upraven 19.04.18 v 20:50

KalamityJohn
Kelišová 5236 příspěvků 19.04.18 20:47

Co takhle: byl jsi u doktora s tou erekcí?

Paola21
Závislačka 3219 příspěvků 19.04.18 20:49

Trapák no, nevim, proč má potřebu tě ponižovat..

nostress
Extra třída :D 12183 příspěvků 19.04.18 20:51
@Anonymní píše:
Ahoj,

stydím se za to, takže prosím anonymně.

Stalo se mi před týdnem toto: jela jsem za manželem do práce, je podnikatel, a stál tam asi s šesti chlapama - něco zaměstnanci, něco obchodní partneři, něco známí. A já jsem za nimi přišla. Pozdravila jsem. A manžel jako kdyby to neslyšel, tak nahlas před všema zahlásil - Pozdravila jsi? Trapas, všichni studem mlčeli, pak začali kývat hlavou, že ano, že jsme pozdravila. A bylo ticho, protože to bylo trapné. On mi občas takové věci dělá. Je mi 33, mám vysokou školu, máme tři děti, nejsem žádná blbka - naštvalo by Vás to? Jak byste reagovaly?

Na jeho hlášky, já nejsem inženýr, já jsem normální, všichni jsou blbci, já jsem Novák, já jsem někdo, už jsme si zvykla, občas to lidi urazí, chápu, ale většinou nikdo nic neřekne.

Vzala jsi si prostě nabubřelého burana, a pořídila s ním tři děti. U mě by mu to teda neprošlo. Se svými kolegy ať si mluví jak chce, pokud mu to tolerují, ale na tvém místě bych si s ním doma v klidu promluvila, a důrazně ho upozornila, že takto se ke mně choval naposledy. Nevím, jak na tom jsi, jestli jsi na něm finančně a jinak závislá. Já bych mu pohrozila rozchodem, ale to jsem já. Co uděláš ty, je pouze na tobě.

Sofie92
Závislačka 3122 příspěvků 1 inzerát 19.04.18 20:56

Asi bych koukala jako puk kdyby mi tohle manžel řekl ve vsi vážnosti, ale s mou náturou bych mu asi odpovedela, že ne, že jsem nevěděla, že když někam přijdu tak se zdravi, že je hodný, že mi to teda připomněl. Nesnáším když tohle někdo dělá dětem když moje dítě kunka pozdrav nechám to tak a az nás dotyčný neslyší mu vysvetlim, že to bylo neslušné, že ho určitě neslyšel, ale ani dítě bych takhle neponizovala

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 19.04.18 20:56
@KalamityJohn píše:

Tak tohle by bylo top :mrgreen: :palec:

Anonymní  19.04.18 20:59
@KalamityJohn píše:

Tohle by ztuhnul, krvavo v očích a nějaká cholerická reakce - možná bych nepřežila - to bych si vůbec nedovolila. A pokud bych přežila, tak by bylo měsíc dusno a měsíc ticho.

klenott
Kecalka 241 příspěvků 19.04.18 21:00

Mluvila jsi s nim o tom? Uvedomuje si to?

Detsa
Kelišová 5913 příspěvků 19.04.18 21:03

Ano, naštvalo by mě to. Chová se k tobě jak k dítětí… asi bys mu o tom měla něco říct, je to přehnané. A nebo jak tu někteří navrhují, oplatit mu to stejnou mincí, jaké mu to bude ;).

Anonymní  19.04.18 21:03
@klenott píše:
Mluvila jsi s nim o tom? Uvedomuje si to?

Ano, buď nerozumím vtipu a jsem urážlivá anebo se odvrátí a mlčí. Je fakt, že někdy to zabere a už to nedělá, někdy to dělá ještě víc schválně, až musím fakt úderně. Jenže pak následuje nějaká odplata - častěji skrytá, prostě nějaký naschvál - přijde domů pozdě, něco neudělá…

Detsa
Kelišová 5913 příspěvků 19.04.18 21:04
@Anonymní píše:
Tohle by ztuhnul, krvavo v očích a nějaká cholerická reakce - možná bych nepřežila - to bych si vůbec nedovolila. A pokud bych přežila, tak by bylo měsíc dusno a měsíc ticho.

To se ho takhle bojíš? :nevim: Mi nepřijde moc dobrý…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomníky české krimi: Jsou naporcované ženy dílem pražského „řezníka“?

Česká kriminalistika sice není na nízké úrovni, přesto naše historie zná... číst dále >

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama