Konečně těhotná!

2518
9.4.04 18:52

Konečně těhotná!

Ahoj holčiny,

dnes dopoledne jsem psala jeden příspěvek, kde jsem byla docela zklamaná z výsledku včerejšího testíku, na kterém byla druhá čárečka sotva viditelná! Chtěla jsem si TT zopakovat zítra ráno z první ranní moči, ale ta nejistota mi nedala a TT si udělala ještě dnes! Je to přesně 6 dní od vynechání MS a ta druhá čárečka tam je!!! Po 7-mi měsících snažení, proplakaných dní, když se MS objevila… se cítím šťastně! :P
Snažilky, nevěste hlavu - i když u mě byly dny, kdy jsem se cítila hrozně - protože chce to jen trpělivost a ono se to miminko prostě chytí. Držím vám palečky!

Chtěla bych se ještě zeptat. Ráda bych založila deníček „těhulkovský“, kam bych psala své pocity od prvních dnů, ale nevím… jak… :( Můžete mi některá poradit?
Předem díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

131
9.4.04 19:59

Mooooc gratulujuuuuuu !!!!!!!!!! :P :P :P
Přála bych si, aby se u nás tenhle měsíc taky povedlo, ale radši se snažím moc na to nemyslet. Stejně budu, jak se znám, okolo termínu MS plašit a dumat, jestli ano nebo ne.

S deníčkem je to poměrně jednoduché. Klikneš úplně nahoře na takovou malou ikonku, je na ní list papíru a zelená šipka, to je ikonka „Poslat příspěvek“. Pak vybereš Téma = eMiminkovské deníčky-Těhulkovské.
Napíšeš taky nějaký název, třeba „Radka č. 1“, nebo cokoliv vymyslíš hezkého, inspirace je tu spousta. Do okýnka pod Text článku napíšeš, co máš na srdci. Pak klikneš dole na „Prohlédnout“ a když je všechno tak, jak jsi chtěla, tlačítkem „Ok!“ deníček odešleš. Chvilku bude trvat než Šárka deníček prověří a opublikuje, tak vyčkej.

Snad ti to pomůže. Piš brzy, ať můžeme sledovat, co je nového a jak se čerstvé těhulkovství projevuje.

Dáša

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.4.04 20:19

Ahoj Radko,

já si říkala, že jsi to určitě Ty, protože jsem četla Tvůj příspěvek v deníčku Listopadky a taky jak si psala 7 měsíců snažení a čekala jsem jak to s Tebou dopadne.

Jsem moc ráda, že máš mimíska v bříšku a přeju moc mu ať se pořádně zakuklí a vydrží tam celých 9 měsíců a Tobě bezproblémové těhotenství.

Nepřihlášená Quatro/od cipísků/

• Nahlásit
  • Citovat
333
9.4.04 23:02

Denicek

Byt tebou tak si pisu svuj denik…Ktery muzet dat jak verejny a nebo si ho nechat jen pro sebe…

Ale denicek jako takovy…uz tak se mi nekdy zda ze je tady predenickovano…:))) ale je to jen na tobe…
Je tu podzimni ocekavani, tedka nove listopadky a ja osobne se nemuzu dockat denicku od Monticky…ale jak pisu, je to jen na tobe…

Jinak samozrejme velikanska gratulace ke 2//.

Maxi od PST

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
10.4.04 08:37

Ahoj,

moooooc velká gratulace, držím palečky, krásné a pohodové těhotenství. Pa Kosinka 8+1

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.4.04 10:35

Konečně těhotná!

Moc Ti gratuluju!!!!!!!!!!!!!!

Pajdule od Matýsků

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
12.4.04 19:49

Strašně moc gratulujem !!! :lol: Držíme ti palečky a přejeme hodně zdravíčka tobě i miminku. Veronika a Jaroušek (45 týdnů). :D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama