Kontakt s mrtvym

Anonymní
18.8.20 21:16

Kontakt s mrtvym

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat 8.8 tragicky zahymul svagr, bratr manzela, ted cca 4 dny zpet kdyz otevru jeho pisnicku na profilu tak to zacne blikat jakoby morzeovka, videlo to vic lidi a nechcou tomu moc uverit, myslite, ze to muze byt kontakt od nej? Kdyz se treba zeptam jestli to je on tak to zacne delat… Hodne se zajimal o posmrtny zivot a veril na to…problem je v tom, ze to nedava moc smyls…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
52
18.8.20 21:29

Posli odkaz na profil a uvidime…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9542
18.8.20 21:34

Není ta písnička třeba špatně nahraná?
Pokud to bliká stejně na určitých místech, bylo by po záhadě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1302
18.8.20 21:36

Proč by ne. Každý může dávat najevo jiným způsobem, že je pořád mezi námi. Když budeš chtít napiš sz :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.8.20 21:41

No dela to jenom memu telefonu… a kdyz se na neco zeptame tak to zablika jako ano. Jestli se ma dobre a tak… a treba nekdy to zapnu 5× a hraje to normalne q pak se zeptat jestli tam je a zacne to blikat… akorat nevime co nam tim chce rict :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1302
18.8.20 21:48
@Anonymní píše:
No dela to jenom memu telefonu… a kdyz se na neco zeptame tak to zablika jako ano. Jestli se ma dobre a tak… a treba nekdy to zapnu 5× a hraje to normalne q pak se zeptat jestli tam je a zacne to blikat… akorat nevime co nam tim chce rict :nevim:

Co by se ho ptáte tak vám odpovídá. Tak co teda nevíte..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1728
18.8.20 21:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chtela jsem se zeptat 8.8 tragicky zahymul svagr, bratr manzela, ted cca 4 dny zpet kdyz otevru jeho pisnicku na profilu tak to zacne blikat jakoby morzeovka, videlo to vic lidi a nechcou tomu moc uverit, myslite, ze to muze byt kontakt od nej? Kdyz se treba zeptam jestli to je on tak to zacne delat… Hodne se zajimal o posmrtny zivot a veril na to…problem je v tom, ze to nedava moc smyls…

Ač jsem starý skeptik, tohle mě zajímá. Pošli odkaz na profil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.8.20 21:55

@smajlik345 No chapeme jejom ano z morzeovky, pak to tuzne blika, chlap to psal, ale nic z toho nevychzi :nevim:

@Rachel_cz Stejne by vam to nejelo, nemate ho v pratelich na face a nechci to tady urcite zverejnovat, je to medializovany pripad… proto jsem anonym. A pisu, ze to dela jenom me, manzelovi, ani me sestre to takhle nedela…

• Citovat
  • Nahlásit
1728
18.8.20 21:57
@Anonymní píše:
@smajlik345 No chapeme jejom ano z morzeovky, pak to tuzne blika, chlap to psal, ale nic z toho nevychzi :nevim:@Rachel_cz Stejne by vam to nejelo, nemate ho v pratelich na face a nechci to tady urcite zverejnovat, je to medializovany pripad… proto jsem anonym. A pisu, ze to dela jenom me, manzelovi, ani me sestre to takhle nedela…

Chápu a rozumím. Zkus to nahrát na mobil (záznam obrazovky).
Moc ne tyhle věci nevěřím, ale kdo ví?! Něco mezi nebem a zemí být může ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.8.20 22:01

@Rachel_cz no prave, jako taky jsem si myslel, ze to blbne proste jenom, restartovala jsem tel a porad to jede a prvne to zacalo, prave kdyz jsem otevrela clanek o tom, tak to zaclo blikat a pak me to prave delalo na tu pisnicku… vubec nevime co si o tom myslet… :?. Proste to blika cerna bila v ruznych intervalech…

• Citovat
  • Nahlásit
10592
18.8.20 22:09
@Anonymní píše:
@Rachel_cz no prave, jako taky jsem si myslel, ze to blbne proste jenom, restartovala jsem tel a porad to jede a prvne to zacalo, prave kdyz jsem otevrela clanek o tom, tak to zaclo blikat a pak me to prave delalo na tu pisnicku… vubec nevime co si o tom myslet… :?. Proste to blika cerna bila v ruznych intervalech…

Dělá to pouze tobě a na tvém telefonu? Pokud to zkusí někdo jiný na tvém telefonu, tak to něco dělá? Pokud to otevřeš ty na jiném telefonu…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.8.20 22:17

@Sára 1 ano jejom me na mem tel. Kdyz to zkousel chlap tak to proste hralo ta pisnicka… kdyz se zeptam ja nebo moje sestra tak to zacne bliiat… to same kdyz to otevru na jinem tak to proste hraje a nedela to nic…

• Citovat
  • Nahlásit
1302
18.8.20 22:53
@Anonymní píše:
@smajlik345 No chapeme jejom ano z morzeovky, pak to tuzne blika, chlap to psal, ale nic z toho nevychzi :nevim:@Rachel_cz Stejne by vam to nejelo, nemate ho v pratelich na face a nechci to tady urcite zverejnovat, je to medializovany pripad… proto jsem anonym. A pisu, ze to dela jenom me, manzelovi, ani me sestre to takhle nedela…

Proč hned morzeovka? Nehledej v tom vědu a těžké věcí, hledej v tom lehkost a jednoduchost :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1570
18.8.20 23:00

Tak mě napadá jestli neumřel náhle nebo tragicky. Prostě jeste nechtěl odejít. Něco tu nechal nebo někomu něco chtěl říct. Zkoušela bych jakékoliv možnosti kontaktu. Ja na tohle hodně věřím. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1570
18.8.20 23:04

Nevim proč ale 8.8 mě napadl ten požár v Bohumíně. Omlouvám se moc ale proste mě to napadlo. Jinak si myslim že švagr nechtěl odejít a něco vám chce možná sdělit. Je to hodně zvláštní. Ale věřím ze je něco mezi nebem a zemi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama