Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
@Mischae ja mam velmi citlive oci, v brylich se uplne ok necitim a cocky me vyhovuji pouze hydro gel silikonovy.Dela je spousta znacek a az na jednu mi sedi vsechny znacky😉
Ahoj. Já nosím kontaktní čočky Cooper Vision Biofinity. Mám zkušenost i s jinými značkami, ale vždycky jsem měl pocit, že mě dráždí v oku. Čočky Cooper Vision jsou sice trochu dražší, ale mám s nimy jen tu nejlepší zkušenost.
Taky moc doporučuju Biofinity, konkrétně řadu Energys. Dříve jsem měla z čoček často suché oči, hlavně při delší práci na počítači, teď s nimi funguju úplně v pohodě celé dny a vůbec o nich nevím ![]()
Vyzkoušela jsem snad všechno a sedi mi až acuvue oasys..mam hyper super citlivý oči a s těmito i když na 2h usnu, tak mam jen lehce zacervenani a do 10min je pryč
Zdravím všechny nositele kontaktních čoček. Je mezi vámi někdo, kdo má také velmi citlivé oči a z běžných čoček má podrážděné oči? Jaké kontaktní čočky nosíte? Děkuji