Kontraindikace antibiotik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 07:37
Kontraindikace antibiotik

Ahojte, chci se jenom zeptat, jestli nahodou nevite, jestli si muzu k antibiotikum Penbene koupit orofar nebo neco na krk, do doktorky mam jit az v patek a porad me boli v krku, tak si chci neco koupit. Opravdu potrebuju, aby mi neco zabralo, potrebuju jit pristi tyden do prace. Jeste se chci zeptat, mam cepy na mandlich, takze by to mela byt angina, ze? Nevite, co je na to nejlepsi? Diky

Reakce:
matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33589 příspěvků 21.10.14 07:40
@Anonymní píše:
Ahojte, chci se jenom zeptat, jestli nahodou nevite, jestli si muzu k antibiotikum Penbene koupit orofar nebo neco na krk, do doktorky mam jit az v patek a porad me boli v krku, tak si chci neco koupit. Opravdu potrebuju, aby mi neco zabralo, potrebuju jit pristi tyden do prace. Jeste se chci zeptat, mam cepy na mandlich, takze by to mela byt angina, ze? Nevite, co je na to nejlepsi? Diky

Proč se nezeptáte svojí lékařky? Informace o lécích dostanete i v lékárně. Diagnózu vám tady taky nikdo na dálku nestanoví. To chcete brát léky na základě rad z anonymní diskuze?

blumen
Hvězda diskuse 47068 příspěvků 21.10.14 07:43

Na to vsechno by mela zabrat ty antibiotika, jak dlouho uz je beres? A na kolik dni jsou celkem? Muzes kloktat nebo pouzit ten Orofar, pokud se to nezlepsi, je nejspise Penbene spatna volba :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 08:01
@blecha72 píše:
Proč se nezeptáte svojí lékařky? Informace o lécích dostanete i v lékárně. Diagnózu vám tady taky nikdo na dálku nestanoví. To chcete brát léky na základě rad z anonymní diskuze?

Tak urcite povim, at se mi v lekarne zeptaji, ja musim byt doma, takze se ptam jen tak, kdyby nahodou zapomneli. No a doktorky se zeptam, jen, kdyz uz je utery, tak si rikam, ze to vydrzim a treba jeste ty antibiotika zaberou. Nechci tam co druhy den otravovat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.14 08:02
@blumen píše:
Na to vsechno by mela zabrat ty antibiotika, jak dlouho uz je beres? A na kolik dni jsou celkem? Muzes kloktat nebo pouzit ten Orofar, pokud se to nezlepsi, je nejspise Penbene spatna volba :think:

Prave, ze je beru uz od patku a jsou na 7 dni, tak si myslim, ze uz by mely zabrat. Takze ten Orofar by nemel vadit?

blumen
Hvězda diskuse 47068 příspěvků 21.10.14 08:13
@Anonymní píše:
Prave, ze je beru uz od patku a jsou na 7 dni, tak si myslim, ze uz by mely zabrat. Takze ten Orofar by nemel vadit?

Ten nevadi. Ale zavolala bych doktorce a rekla ji, ze Ti nezabiraji. To uz je paty den, zlepseni by melo byt videt :think: a na ty cepy kloktej, treba salvej

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 21.10.14 08:28
@Anonymní píše:
Prave, ze je beru uz od patku a jsou na 7 dni, tak si myslim, ze uz by mely zabrat. Takze ten Orofar by nemel vadit?

Taky bych volala, jestli je v pořádku, že tě pořád bolí v krku. I na hnisavou angínu mi ATB zaberou nejpozději třetí den, většinou už ten druhý je mi o poznání líp.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Hasta la vista, Dádo! Patrasová posouvá hranice svého instagramového bizáru

Brzy jí bude třiašedesát, svými selfíčky na Instagramu ale Dáda Patrasová... číst dále >

Zadaná Anna Polívková přistižena s jiným! Herečka u něj strávila noc

Herečka Anna Polívková (40) přišla na České Lvi za dámu, ale odcházela skoro... číst dále >