Kontrola z ÚP jsem na neschopence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 15:27
Kontrola z ÚP

Ahoj maminky prisla na me dnes kontrola z ÚP a chteli po me druhy paoir od neschopenky bohizel mi doktorka dala jen jeden a druhy ne ten jeden jsem dala na pracak a dnes ho chzeli dolozit muze se mi neco stat muzou me z uradu vyloucit?

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 8584 příspěvků 26.03.19 15:34

Počkej ty u sebe nemáš ani jeden? Nebo který máš? Já vždycky dostala jeden, kde byly kontroly a druhý jako hlášení pro zaměstnavatele, který jsem hned posílala do práce. Který po tobě chtěli?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 15:48

Kontrola z ÚP? Snad ze socialky ne? :)

Paola21
Závislačka 3849 příspěvků 26.03.19 15:51
@Anonymní píše:

Jo taky nechápu, co kontroluje ÚP, když jsi na neschopence.

stinga
Kelišová 5842 příspěvků 3 inzeráty 26.03.19 15:55

@Paola21 no já myslím, že ona je vedena na ÚP, není zaměstnaná, má neschopenku, a došla jí kontrola z ÚP

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 16:03
@stinga píše:
@Paola21 no já myslím, že ona je vedena na ÚP, není zaměstnaná, má neschopenku, a došla jí kontrola z ÚP

Ano jsem vedena na ÚP a prisla kontrola a chteli videt papir co mi dala doktorka o tom ze jsem na neschopence ale dostala jsem nej jeden kterej jsem donesla na urad prace a tim to haslo

Aduš8
Závislačka 4121 příspěvků 26.03.19 16:10

Pokud jsi dostala jen jeden, zapomněla ti ho doktorka dát, dostáváš jeden pro,, zaměstnavatele " a druhý, kterým se prokazuješ v případě kontroly. Zavolej k doktorce, že ho nemáš. A jen doufej, že jsi ho neztratila.

renduli
Závislačka 3206 příspěvků 26.03.19 16:14
@Paola21 píše:
Jo taky nechápu, co kontroluje ÚP, když jsi na neschopence.

Pokud si uchazeč o zaměstnání nemůže plnit své povinnosti, je mu vystavena dočasná neschopnost. Má stanoveny vycházky a musí tedy dodržovat léčebný režim. A ÚP opravdu na kontroly chodí.

renduli
Závislačka 3206 příspěvků 26.03.19 16:16
@Anonymní píše:

Nevím, co je na tvém příspěvku natolik intimního, že musí být anonymní, ale ano, opravdu z ÚP.
 https://www.businessinfo.cz/…-118830.html

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 26.03.19 16:32

Jakej si dostala? Na up nebo zaměstnavateli se dává ten ruzovej tuším a doma máš mít zlutej, tam se píšou právě kontroly. Zavolej si doktorce že ti ho teda nedala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 18:27
@Kriss Tina píše:
Jakej si dostala? Na up nebo zaměstnavateli se dává ten ruzovej tuším a doma máš mít zlutej, tam se píšou právě kontroly. Zavolej si doktorce že ti ho teda nedala.

Ja zadnej papir pro zamestnavatele nedostala jsem evidovana o praci protoze jsem ukoncila studium takze asi tak dostala jsem jen papir na urad prace ktery jsem jim donesla a tim to haslo jinej jsem nemela

renduli
Závislačka 3206 příspěvků 26.03.19 18:52
@Anonymní píše:
Ja zadnej papir pro zamestnavatele nedostala jsem evidovana o praci protoze jsem ukoncila studium takze asi tak dostala jsem jen papir na urad prace ktery jsem jim donesla a tim to haslo jinej jsem nemela

Kontrola proběhla kdy? A dali ti termín na doložení?
Zajdi za sestrou, ať ti ofotí neschopenku, kterou máš v kartě. Nemusí to být žádný originální formulář „s pruhem“, mnozí lékaři si to tisknou v PC, takže „černobílá“ verze stačí.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 26.03.19 19:03
@Anonymní píše:
Ja zadnej papir pro zamestnavatele nedostala jsem evidovana o praci protoze jsem ukoncila studium takze asi tak dostala jsem jen papir na urad prace ktery jsem jim donesla a tim to haslo jinej jsem nemela

To je stejný, buď ho odevzdáš v práci nebo na tom up. Ale máš dostat 2, jeden co odevzdáš a jeden co si necháš.

eumedon
Extra třída :D 14500 příspěvků 26.03.19 19:17
@Anonymní píše:
Ano jsem vedena na ÚP a prisla kontrola a chteli videt papir co mi dala doktorka o tom ze jsem na neschopence ale dostala jsem nej jeden kterej jsem donesla na urad prace a tim to haslo

Tak pokud bude problém, tak si vyžádáš od doktorky „papír“ znovu. Za pouhou nepřítomnost papíru se z ÚP nevyhazuje. Vyhazuje se za podvůdky a v případném řízení můžeš navrhovat důkazy.

To je stejný rozdíl, jako nemít řidičské oprávnění versus nemít u sebe řidičák.

Váš příspěvek
Reklama