Změna v kopání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Didinda1991
Stálice 54 příspěvků 17.02.18 15:43
Kopanceky- zmena

Ahojte. Mna moja mala kope od 16+4 cize vyse mesiaca. Posledne dni dostavam take kopanceky akoby na vacsej ploche. Nie take ostre ako kedysi. Celkom ma to znervoznuje. Ono ako keby kopne silno ale akoby je chrbtom otocena takze je ten kop taky tlmeny na vacsej ploche a tym padom posobia slabsie tie kopanceky. Moze byt otocena uz 3 dni? Som z toho nesvoja…minuly tyzden som dostavala supy a teraz takyto iny druh kopania. Samozrejme, ze za ten mesiac kopance zosilneli, ale posledne 2 tyzdne nepozorujem nejaky obrat zeby boli silnejsie. Mam pocit ze ked sedim su rovnako silne ako pred 2 tyzdnami. Jediny pokrok za posledny tyzden som si vsimla ze ju citim ked lezim naboku ako sa hmyri a kope co som predtym nemavala a tusim 2× som tento tyzden pocitila akoby kopla dovnutra nie do brucha…a k tomu vsetkemu ma stresuje ta zmena v kopkani akoby. Minuly tyzden som mala morfo a bolo vsetko ok. Ja neviem stresujem strasne ale co mam ist doktorovi ved ma posle do kelu ze v 22 tyzdne riesim kopanie a ze to sa riesi neskor.
Som 21 tyzden resp zajtra 22
Dakujem za nazory :srdce:

Reklama

Reakce:

pajinkapajinka
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 15 inzerátů 17.02.18 16:27

Prosim te.. hlavne se uklidni… Mala je urcite v poradku. Uz tim, ze kopka te upozornuje, ze je vse ok. Pro uklidneni si zkus koupit angelsound. Pro zklifneni jsem holky obcas poslechla. Neni problem i jet na pohotovost. Tak utz udelaji.

Didinda1991
Stálice 54 příspěvků 17.02.18 16:33

@pajinkapajinka mam angel sound ale to mi neodpovie na otazku ci je dostatocne vyzivovana atd :zed: :,(. Z pohotovosti ma akurat tak vyhodia ze mi sibe…ale ak to takto bude este par dni pojdem a kaslem na to.???

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 17.02.18 16:39
@Didinda1991 píše:
@pajinkapajinka mam angel sound ale to mi neodpovie na otazku ci je dostatocne vyzivovana atd :zed: :,(. Z pohotovosti ma akurat tak vyhodia ze mi sibe…ale ak to takto bude este par dni pojdem a kaslem na to.???

Ba ne, nevyhodí tě. Změna v kopání je důležitý znak a důvod k vyšetření. Jestli máš strach, tak jdi k lékaři. Lidi tam chodí s většími blbostmi. Třeba já onehdá poprvé v životě. S pískáním v uchu :D

Tunrida
Hvězda diskuse 46816 příspěvků 17.02.18 18:21

To, že jsou pohyby jiné, je normální. Dítě roste, děloha se zvětšuje, mění se množství plodové vody, dítě mění polohu.

Didinda1991
Stálice 54 příspěvků 17.02.18 18:35

@Tunrida dakujem vam. Pomohli ste mi troska…

pajinkapajinka
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 15 inzerátů 17.02.18 21:28

Z pohotovosti urcite nikoho nevyhodi..

Majdina.pro
Kecalka 186 příspěvků 24.02.18 23:02

Ahoj, ja myslim ze to je ok :) nedávno jsem se taky ptala doktora zda je možné že cítím malou mene než předtím..uklidnil mě a řekl že to je naprosto normální ze může být jinak otocena nebo může radit zrovna více když třeba spím a nemusím o tom vůbec vědět :) měla jsem třeba období jednoho měsíce kdy byla cítit jen trošičku a potom to zase zesilovalo :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama