Reklama

Kopání do močáku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 14:23
Kopání do močaku

Ahojky holky mám dotaz je to moje první těhotenství tal se chci zeptat zda je to opravdu prcek. Jsem 23tt a přijde mi ze někdy mi kope do močaku je to takové nepříjemné tukani a v tu danou chvíli se mi chce curat. Ale jde asi o 2 vteřiny. Měla jste to taky některá tak?

Přečtěte si článek: Vše, co potřebujete vědět o těhotenství

Reklama

Reakce:

hapolda
Zasloužilá kecalka 934 příspěvků 12.09.18 14:26

Ano! A az do konce tehotenstvi se toho nezbavis. Cim miminko bude vetsi tim vic se bude do mocaku opirat :kytka:

tininas
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 12.09.18 14:41
@Anonymní píše:
Ahojky holky mám dotaz je to moje první těhotenství tal se chci zeptat zda je to opravdu prcek. Jsem 23tt a přijde mi ze někdy mi kope do močaku je to takové nepříjemné tukani a v tu danou chvíli se mi chce curat. Ale jde asi o 2 vteřiny. Měla jste to taky některá tak?

Ahoj.

Normální to je. A pokud se podíváš na anatomii lidského (respektive ženského) těla, tak zjistíš, že děloha a močový měchýř jsou hodně blízko sebe. A nedej bože, když se ta děloha začne rozpínat a ještě do ní někdo začne zevnitř kopat. :)

Janli
Kelišová 5400 příspěvků 9 inzerátů 12.09.18 15:03

Močový měchýř je slast proti tomu, když ti nožičkou začne kopat do konečníku. Ten úžasnej pocit, že se najednou pose…, je k nezaplacení :mrgreen:

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 12.09.18 15:21

Ano, to kope mimčo do močáku :) dnes začínám 15tt a už před pár dny jsem kopance do močáku cítila :) u prvního toto skoro neznám (snad až po 30tt a to boxoval rucickama). Ani kopance do konečníku ani kopance do žeber, tak jsem zvědavá co mě v tomhle těhotenství čeká :lol:

pitriseeek92
Povídálka 19 příspěvků 12.09.18 15:29

Je to úplně normální. :)
Počkej, až budeš mít těsně před porodem a při chůzi tě bude na močák už tlačit hlavička, to je teprve něco. :D
To jsem vyšla z baráku a po pěti metrech jsem se mohla otočit a jít zpět domů čůrat. :lol:

Kefírové mléko
Povídálka 11 příspěvků 12.09.18 15:41

To je normální. V těhotenství se ti bude chtít pořád na malou. :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama