Koření

847
28.4.04 13:15

Koření

Ahoj,

ráda bych se zeptala jaké koření (pokud vůbec) a popřípadě v jakém množství se může přidávat do jídel pro 13 měsíční dítě ? Může se solit (myslim trošinku, ne jako pro dospěláky) nebo radši počkat ?? Dívala jsem se do Ditina „receptáře“ ale o koření jsem tam nic nenašla.

Díky moc za jakoukoliv radu.
Bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20
28.4.04 13:53

Ahoj,
nevím jaké koření se může a jaké né, ale já jsem malé začala trošičku solit od 1 ročku a nějak silně kořeněná jídla ji nedávám dodnes. A to jsou ji 3 a půl ročku. Né, že bych jí úplně vařila zvlášť, ale většinou to dokořením až po tom co ji odliju na talíř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
786
28.4.04 16:17

Ahoj Bubino,
ja synovi (19 mesicu) jidla malinko prisoluju asi od roku, pouzivam i sladkou papriku, muskatovy orisek, kmin - ale vse v malem mnozstvi. Jinak, zvlast uz mu jidla moc nevarim - jenom obcas, kdyz my dospelaci mame neco treba palivyho nebo neco o cem se domnivam, ze neni pro dite vhodna strava (napr. mlete maso, atd.) Pokud varim pro vsechny, vcetne prcka, tak dam trosku koreni a pote dokorenuji vetsinou na taliri.
Prejeme dobrou chut :)
Kristyna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.4.04 21:41

ahoj, ja som zacala solit po roku ale len velmi malo a pridavala som len bazalku,trosku petrzlenovej vnate,kmin…maly ma skoro styri roky, ale doteraz varim len so solcankou, alebo troskou soli.cukor som zacala pouzivat az tento rok a nemyslim si, ze by mu nejak strasne chybal.vela zdaru citlivka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama