Koš pro miminko

123
9.1.07 14:30

Koš pro miminko

ahoj holky, rada bych se vas zeptala na nazor. cekam dvojcata a tak se mi vsechny vydaje nejak zvetsuji 8O . chci si poridit take kos na mimi, protoze mame mezonetovy byt a zda se mi to byt prakticke. ceny kosu ale nejsou male a tak me napadlo, ze bych si poridila obycejny prouteny kos na pradlo nebo kos, ktery se prodava pro zviratka - cena je potom uplne nekde jinde. nemela jste nektera z vas taky takovy „trhly“ napad? :oops: :lol:

diky za vase narozy a zkusenosti, ivana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9868
9.1.07 14:33

A co cestovni postylky? Celkem je muzes koupit pod tri tisice a jeste je vyuzijete na cestovani…
Jinak kos na pradlo jde pouzit taky - jen nema kolecka…
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3649
9.1.07 15:45

Já mám právě koš na prádlo - je hodně starý a vozilo se v něm v rodině určitě už přes deset dětí. Máti mi ho upravila - přidělala koupená kolečka („podvozek“ už měl) a ušila krásný potah. Je to praktické, jezdí s tebou po bytě a mimčo se do něj krásně vejde. Ovšem jen jedno :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
9.1.07 15:48

A co tak půjčit si koš, vím, že několik známých ho mělo půjčený. Koše jsou tak do 1/2 roku, mě se velice osvědčil, ohrádky a postýlky jsou strašně nízké. Jo a včera mi teta říkala, že v PENNY je nějaký výprodej a cestovní postýlka je tam z 1000,– zlevněná na 499,– nevím sice jaká, ale cena super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
9.1.07 18:21

No, cestovni postylka to urcite nevyresi, protoze napr. nase madam nesnasela velke prostory a v necem takovem nebyla schopna usnout…

Sice jsem mela doma kos po prvni dceri, ale z lennost jsem nakonec pouzivala jen korbicku z kocarku, dokud mi z ni pred dvema mesici nezacala odchazet. Nevim, ale jaky budes mit kocarek. Pokud kombinaci, tak tohle je moznost.

Kos jsem nepouzivala, protoze starsi dcera na nej lezla a hrozilo preklopeni…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
9.1.07 20:34

holky, dekuji za vase typy a rady.

ivana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
9.1.07 20:38

Ahoj Ivano.
Když jsme měli miminko, tak jsme si půjčili od manžela z práce postýlku, kterou mnohé znáte z porodnic, rooming-in. Posílám odkaz. http://www.linet.cz/…cka-postylka?…
Je to z firmy Linet ze Želevčic u Slaného. Renomovaná firma, která vyrábí zdravotnická lůžka a nábytek. Mě se moc osvědčila, na obrázku je jen bílá barva, ale mají k zapůjčení i krásně barevné. Je to velmi praktické, pojízdné, polohovatelné, omyvatelné a navíc se to vrací. Nemusíš pak řešit problém, kam postýlku uložit. Nevýhoda (jak pro koho) je, že to slouží jen do tří měsíců. Pronájem je 500 kč na měsíc+doprava, ale můžete si pro to myslím zajet sami. Uvidíš, jestli se ti bude líbít. Dej vědět.
Pa, Jana :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
18.7.14 21:12

@christabel Náhodou nemate onen koš ještě a k mání? Moc ráda bych nejakej-ale i na bazarech chtej pres tisíc az dva-coz mi přijde na tech par mesicu moc. Stacila by me kostra a stary- ostatni došiju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3649
19.7.14 18:59

Dostala jsem se sem přes upozornění systému :D
Koš momentálně koluje někde po rodině, já ho už nemám.
Snad se povede někde půjčit nebo sehnat z druhé ruky :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
19.7.14 19:52

Díky zkouším kde se dá ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...