košík + dech. denzor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
fanča
Kecalka 249 příspěvků 05.07.09 15:05
košík + dech. denzor

Ahojky, chtěla bych se optat, zda máte někdo zkušenost s monitorem do kočíku, který nemá rovné dno. co jste tam vyrobili za podložku??? Je mi líto, že namůžu monitor použít - když iž ho máme :(
dík za tipy!

Reakce:
fanča
Kecalka 249 příspěvků 05.07.09 15:07

omlouvám se za překlepy - píšu jednímprstem s malou v náručí :P f.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 05.07.09 15:37

OT poznámky, překlepy v diskusích se dají opravit - vpravo nahoře nad tvým příspěvkem tlačítko „upravit“.

Jinak monitor plánuju a kvůli tomu asi budu mit dve postylky.

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 05.07.09 21:21

já jsem měla košík do 4m a v něm nanny, vypodložila jsem ručníky kolem středové rozpěry a fungovalo to bezvadně. Navíc košík mě kolečka a pěkně jsem si ho vozil po celém bytě. :D

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 05.07.09 23:20

Ahoj, my jsme používali monitor dechu Respisence. Je veliký asi jako krabička od sirek a připíná se na plínku. Používat lze nepřetržitě a kdekoliv - kočárek, autosedačka,postel rodičů,… A kromě toho, že na zástavu dechu upozorní, navíc dítě k nádechu stimuluje vibracemi. Funguje bez problémů, takže doporučuju :wink:

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 06.07.09 21:07

Ahoj, maly spal do 4 mesicu v kosiku, takovy ten velky prouteny, nerovne dno. Mela jsem uplne dole monitor Nanny a na nem takove dve „molitanove“ matracky, obalene latkou a povlikane vzdy do povlecenicka jake bylo v kosi a na jeho strisce. Bylo to v pohode, nebylo to tvrde a maly spal dobre. :wink:

IrenkaV.
Závislačka 2559 příspěvků 12.08.10 11:17

zdravím :mavam:
prosím které mate zkušenost s monitorem dechu Respisense?ja bych se chtela zeptat,kdyz je na tu plínku,tak kdyz zacne dítko pak zkoumat a tak jestli si ho nesundava z plíny náhodou..děkuji za odpoved

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >