Reklama

košík + dech. denzor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fanča
Kecalka 249 příspěvků 05.07.09 15:05
košík + dech. denzor

Ahojky, chtěla bych se optat, zda máte někdo zkušenost s monitorem do kočíku, který nemá rovné dno. co jste tam vyrobili za podložku??? Je mi líto, že namůžu monitor použít - když iž ho máme :(
dík za tipy!

Reklama

Reakce:

fanča
Kecalka 249 příspěvků 05.07.09 15:07

omlouvám se za překlepy - píšu jednímprstem s malou v náručí :P f.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34046 příspěvků 05.07.09 15:37

OT poznámky, překlepy v diskusích se dají opravit - vpravo nahoře nad tvým příspěvkem tlačítko „upravit“.

Jinak monitor plánuju a kvůli tomu asi budu mit dve postylky.

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 05.07.09 21:21

já jsem měla košík do 4m a v něm nanny, vypodložila jsem ručníky kolem středové rozpěry a fungovalo to bezvadně. Navíc košík mě kolečka a pěkně jsem si ho vozil po celém bytě. :D

maxak
Ukecaná baba ;) 1209 příspěvků 05.07.09 23:20

Ahoj, my jsme používali monitor dechu Respisence. Je veliký asi jako krabička od sirek a připíná se na plínku. Používat lze nepřetržitě a kdekoliv - kočárek, autosedačka,postel rodičů,… A kromě toho, že na zástavu dechu upozorní, navíc dítě k nádechu stimuluje vibracemi. Funguje bez problémů, takže doporučuju :wink:

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 06.07.09 21:07

Ahoj, maly spal do 4 mesicu v kosiku, takovy ten velky prouteny, nerovne dno. Mela jsem uplne dole monitor Nanny a na nem takove dve „molitanove“ matracky, obalene latkou a povlikane vzdy do povlecenicka jake bylo v kosi a na jeho strisce. Bylo to v pohode, nebylo to tvrde a maly spal dobre. :wink:

IrenkaV.
Závislačka 2559 příspěvků 12.08.10 11:17

zdravím :mavam:
prosím které mate zkušenost s monitorem dechu Respisense?ja bych se chtela zeptat,kdyz je na tu plínku,tak kdyz zacne dítko pak zkoumat a tak jestli si ho nesundava z plíny náhodou..děkuji za odpoved

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >