Kotvičník vs Stimulen - chuť na sex

10.4.16 15:56

Kotvičník vs Stimulen

Holky, nemáte někdo zkušenosti s s tabletkami Stimulen nebo Kotvičnikem (čaj, kapky).Je to na podporu chuti k sexu. Ráda bych se s pastnerem milovala, ale chuť neni, ach jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
10.4.16 16:26

Doporučuji čaj z kotvičníku, není chuťově nic moc, ale při dlouhodobém užívání je to pecka. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
1146
10.4.16 16:36
@Malvousek píše:
Holky, nemáte někdo zkušenosti s s tabletkami Stimulen nebo Kotvičnikem (čaj, kapky).Je to na podporu chuti k sexu. Ráda bych se s pastnerem milovala, ale chuť neni, ach jo

Sice mi k přirozenému oplodnění Kotvičník nepomohl, ale piji ho už 6.měsíců a na děložni sliznici a na chuť k milování to má účinek, zkuste to pít oba…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dračice 2
11.4.16 07:44
@valise píše:
Sice mi k přirozenému oplodnění Kotvičník nepomohl, ale piji ho už 6.měsíců a na děložni sliznici a na chuť k milování to má účinek, zkuste to pít oba…

Také zkouším ten kotvičník. Zatím asi 14 dní. Tak uvidím. Nechutná to nic moc, to je fakt, ale tak hrozné to není. Prodávají to i v kapkách.(já teda chuť na sex mám i bez toho, ale třeba to bude i lepší) :)

• Citovat
  • Upravit
703
11.4.16 09:49

A kde se to dá sehnat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dračice 2
11.4.16 09:52
@gabrriel píše:
A kde se to dá sehnat?

Já jsem to koupila u nás v Hradci Králové v Bazalce. Sušený na čaj i kapky. Je to prodejna zdravé výživy. Dá se to objednat i na internetu, ale odradilo mne drahé poštovné.

• Citovat
  • Upravit
703
11.4.16 10:14
@Dračice 2 píše:
Já jsem to koupila u nás v Hradci Králové v Bazalce. Sušený na čaj i kapky. Je to prodejna zdravé výživy. Dá se to objednat i na internetu, ale odradilo mne drahé poštovné.

já si říkal, jestli i do lékárny. No zkusím se poptat někdy jak pojedu do města…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Dračice 2
11.4.16 12:24
@gabrriel píše:
já si říkal, jestli i do lékárny. No zkusím se poptat někdy jak pojedu do města…

Myslím, že jsem někde četla, že to mají i v lekárně kde prodávají bylinky, tu sušenou naň na čaj.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama