Jsem asi sobec?

Anonymní
9.4.16 20:15

Jsem asi sobec?

Ahoj prosím o pohled z venčí. Mam ted pocit, ze nevím kde je problém. Ja strašně miluju zvířata doma máme psa, kočky, Králíky, morčata většina bydlí venku.Ted ten problém přítel je nemusí jeto muj koníček nikdy se nemusel starat, jenže jsem si zlomila pred dvěma měsíce nohu.Ze zacatku je musel čistit krmit plus pomoci s naši holčičkou a domácnosti. Ted už je lip krmim, čistím, dopoledne s malou zvládam, uvařím, vyperu, vyzehlim. Pritel je v práci kdyz přijde jde s malou a psem ven a večer musí třeba vysat a sem tam vytrit to o jedné noze nejde :,( A ted ten problém zvířata chtěl dat pryč to jsem řekla ze nikdy. A ted řekl ze už si nepřeje nikdy žádné další zvíře, ze kdybych se o ne nemohla starat, ze on to nesnáší delat to nebude, je utahany a smítec. Jenze pro me jeto jediný koníček miluju to neumím si představit žít bez nich a čekat, ze se zase něco stane? To je divny.Co vy nato jsem sobec kdyz v nouzi chci po něm pomoci? Prosim o anonym chodí sem rodina.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

917
9.4.16 20:17

A co se s ním domluvit na nějakém kompromisu? Že se třeba postupem času ten počet zvířat sníží a ustálí na nějakém čísle?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9547
9.4.16 20:19

No, pokud by ti stačil pes a kočka, šlo by to?
Ale já tě chápu, já bych chlapa, co by nesnes mé psy a kočky nesnesla zase já…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31861
9.4.16 20:20

Kdo má rád zvířata, nemůže být špatný člověk! Jsi úžasný člověk s velkým srdcem, posílám :hug::kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5556
9.4.16 20:20

Podle mě sobec nejste. Jen jste si nevybrala pro sebe vhodného partnera. Už jsem to viděla, milovník zvířat s člověkem co zvířata nemusí nedělá dobrotu. Vždycky je tam někdo nešťastný. Ale pokud šel do vztahu s tím, že máte doma mini zoo, musel přece počítat s tím, že když nebuďte vy moct, tak se postará on.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
9.4.16 20:21
@Anonymní píše:
Ahoj prosím o pohled z venčí. Mam ted pocit, ze nevím kde je problém. Ja strašně miluju zvířata doma máme psa, kočky, Králíky, morčata většina bydlí venku.Ted ten problém přítel je nemusí jeto muj koníček nikdy se nemusel starat, jenže jsem si zlomila pred dvěma měsíce nohu.Ze zacatku je musel čistit krmit plus pomoci s naši holčičkou a domácnosti. Ted už je lip krmim, čistím, dopoledne s malou zvládam, uvařím, vyperu, vyzehlim. Pritel je v práci kdyz přijde jde s malou a psem ven a večer musí třeba vysat a sem tam vytrit to o jedné noze nejde :,( A ted ten problém zvířata chtěl dat pryč to jsem řekla ze nikdy. A ted řekl ze už si nepřeje nikdy žádné další zvíře, ze kdybych se o ne nemohla starat, ze on to nesnáší delat to nebude, je utahany a smítec. Jenze pro me jeto jediný koníček miluju to neumím si představit žít bez nich a čekat, ze se zase něco stane? To je divny.Co vy nato jsem sobec kdyz v nouzi chci po něm pomoci? Prosim o anonym chodí sem rodina.

Tak asi není úplně dobré žít s tím, že přijde nějaký malér. Tvého přítele chápu, zvířata na holičkách nenechal, ale pokud to nesnáší, tak se mu nelze divit. Jak to máš ty? Byla bys ochotná mu to opakovaně oplácet, kdyby to byla činnost, která ti přijde zbytečná a kterou z duše nenávidíš? M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9547
9.4.16 20:23

@Heivka no asi tak, no.
Mně třeba ztroskotal vztah na tom, že nebyli po chuti mí psi, kocour nevadil, s tím nebyla práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9547
9.4.16 20:24

@Malaga Tak ale je fakt, že věděl, že má ráda zvířata…a že je má doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5556
9.4.16 20:25

@g.sandova Bohužel jsem těhlech případů viděla hodně, máme jich plný cvičák. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7327
9.4.16 20:26

Mám pouhopouhé 3 kočky… :mrgreen: protože máme pidi byt. A mám je díky chlapovi…ex zvířata nesnášel. Kdyby to šlo, mám depozitum… :mrgreen: :mrgreen: Takže závidím barák a zvířátka…
Pokud šel do vztahu s tím, že máš zvěřinec, věděl co bude, když onemocníš…věděl, ať nekecá, že ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18135

Sobec nesobec, snazila bych se s nim doluvit na rozumne variante pro oba dva. To, ze se o zvirata bude nekdy starat, je dost pravdepodobne. Staci dite v nemocnici a ty s nim, ty s rizikovym tehotenstvim… Nemusi se jednat o nouzi, ale o pomerne pravidelne se vyskytujici jev.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6147

Já nemohla chodit pořádně přes měsíc, spálila jsem si nohu na chodidle a nesměla jsem na ni stoupnout. Takže můj muž přijel z práce a doma ho čekala druhá šichta, vaření, úklid a ještě se postaral o mého syna a chodil se psem ven a nikdy si nestěžoval. Spíš mi přítel přijde jako sobec, když ví že zvířata milujete a nedokáže aspoň trochu ustoupit, já si také bez zvířat nedokážu představit život. Můj muž nemá rád kočky, já je miluju a na Vánoce mi oznámil že v dubnu dostanu koťátko :srdce: když jsem se ho ptala proč když je nemusí tak mi řekl že chce „aby jeho miláček byl spokojený“ :-) zkuste si s ním promluvit, přece si nebudete lámat nohu několikrát do roka, a třeba ho to i přejde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26205
9.4.16 20:27

@g.sandova tak já mám zvířátka ráda ;), jen jsem to chtěla zobecnit…chápu, že někdo není nadšený z toho, že pravidelně musí chodit venčit, když o to nestojí (ale šel a řeší, jak to udělat, aby to eliminoval. Zvířata nevyhazuje, jen si nepřeje nová).A nakonec si myslím, že až tyto jeho povinnosti pominou, tak bude i ochotný ke kompromisům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6147
9.4.16 20:30

@Malaga taky myslim, že až ty povinnosti pominou tak za pár dní s ním bude o tomhle řeč, nebo poleví :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9547
9.4.16 20:31

@Malaga Jo, nějaký kompromis určitě, ale problém je, že se dávají dohromady lidi, který k sobě v tomto nepasujou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama