Krátce před nevěrou

349
9.4.16 15:43

Kratce pred neverou

Psala jsem jiz v mych predeslych tematech, ze mam doma s chlapen problemy. Nedava mi penize a nekolikrat me podezrival z nevery a vytahoval uplne nesmyslne dukazy. Kamen urazu byl taky vareni a pece o domacnost. Kdyz nebylo navareno podle neho, tak byl urazeny a nemluvil se mnou. Kdyz jsem nechala na kuchynske lince otevrene maslo, tak z toho udelal take kovbojku. Je toho hodne co se mezi nami odehralo.Vzdy slibil zelepseni a pak po nekolika tydnecch to zajelo zase do stareho.Jsem z toho vycerpana.Jsem na vazkach, zda to opravdu uz ukoncit.Jako otec je super.
Ted k veci, poznala jsem jednoho muze, nekolikrat jsme se spolu bavily a je sam se synem. Je mi velmi sympaticky a ja z naznaku poznala, ze se mu taky libim. Pritahuje me jako clovek i jako muz.Jsem uz i rozhodnuta, ze se smluvime na schuku. Citim, ze bych do toho chtela jit. Jenze mam 2 deti a silene vycitky, ze rozbijim rodinu. Muj chlap je ted ve fazi, ze se zase snazi i v posteli. Dava pusinky, doma pomaha a nemruci.Ale jak dlouho…Mam v sobe zmatek, byla jste nektera taky v takove situaci a jak jste se rozhodly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9.4.16 15:49

Aspoň by projednou podezříval oprávněně. Těžko říct, tvůj chlap se teď snaží, otázka je, jak dlouho mu to vydrží… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
9.4.16 15:51

@lektorka Aby se ke mně muj chlap choval jako ten tvůj bych nesnesla, jeho nadřazený chování je hnus. Máte spolu fungovat rovnocenně.
Těžko ovšem říct, jestli ten druhý bude lepší. To ukáže až čas, většinou až společná domácnost. Já bych se hlavně obávala z toho, jak svého chlapa popisuješ, že když zjistí, že ho opouštíš a někoho máš, že se ti začne mstít přes děti. Ty bych se něčeho takovýho snažila za každou cenu uchránit. Takže pokud jsi rozhodnutá, že už se svým mužem nechceš být, vyřešila bych nejdřív to a pak až dalšího chlapa nebo ti ten tvůj udělá ze života peklo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2184
9.4.16 15:54
@lektorka píše:
Jenze mam 2 deti a silene vycitky, ze rozbijim rodinu.

Musíš si ujasnit pojmy. Zasouložit si někde bokem ještě neznamená rozbít rodinu, to by tady bylo rozbitejch snad 90% rodin :D Rozbít rodinu jde i bez nevěry…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8387
9.4.16 15:55

Příbuzná to takhle měla, jen se její manžel nesnažil, poněvadž si vůbec neuvědomoval, v jakém je průseru, že ona už se rozhoduje pro rozchod.
Samozřejmě se objevil někdo jiný, přišel rozvod, velmi špatné vztahy s teď již bývalým, brzy pravděpodobně přijde další soud o dítě, protože jejich dohoda zněla každých 14 dní víkend a až si dítě zvykne, že si je předávají, tak častěji dohodou.
Smrsklo se to na ty víkendy, takže bude soud minimálně o střídavku. Dobře jí tak, mstí se za to, že u soudu byla kvůli nevěře za debila, ačkoli za problémy mohl jinak ze 70% manžel.
Pokud jde o ten vztah, tak jakmile byla pryč z manželství, kde to bylo fakt na houby a hodně dusno, tak poznala, že milenec je chlap na baterky, jenže vedle toho dusna vypadal i ten chlap na baterky v té chvíli přitažlivě, že.
A pomalu zjišťuje, že mezi přebranými po 30 je na baterky většina. Od rozvodu má už 3. přítele a ten je taky na dvě věci.
Takže asi tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
349
9.4.16 15:56

Nemyslim tim, ze s tim novym vlezu do postele. Zatim se chci jen setkavat a pak se uvidi. Domacnost mam vyresenou, tu uz nechci sdilet s zadnym chlapem.
Sama vim, ze pokud budu chtit s tim novym postel, tak to s manzou utnu. Nejsem ta natura, ktera tohle muze delat za zadama a pak prijde domu a je vse v pohode.Na tohle nemam.
Bojim se, ze budu litovat. Prece jenom mame spolu deti i kdyz jako zivitel rodiny nefunguje. V tomto me strasne zklamal… Nevim jestli to nekdy zkousnu, ze v dobe kdy jsem byla na materske nas nechal zivorit i kdyz vydelaval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4920
9.4.16 16:06

S takovým chlapem bych se rozvedla i bez ohledu na to, že jsi potkala jiného. Tvůj manžel byl vždycky takový? Nebo se změnil z ničeho nic? Podle mě Ti bez něho bude lépe a pak se uvidí co ten druhý. Ty nerozbíjíš rodinu, ta už rozbitá je. Budeš jedna z mnoha šťastně rozvedených :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
9.4.16 16:08

@lektorka odesla bych od nej a na nic bych necekala ;)

• Citovat
  • Upravit
22566
9.4.16 16:09

@lektorka Prece jenom mame spolu deti i kdyz jako zivitel rodiny nefunguje. V tomto me strasne zklamal… Nevim jestli to nekdy zkousnu, ze v dobe kdy jsem byla na materske nas nechal zivorit i kdyz vydelaval.
Promiň, ale chlap, který nechá živořit rodinu a nedává manželce na MD peníze je sobecký ubožák…Když je k tomu ještě despota a paranoik, který žárlí i na sousedovic psa, těžko si představit s ním žít. Ted se snaží, protože si vykalkuloval, že už tě nemá tolik v hrsti (zřejmě pracuješ a děti povyrostly). Škoda, že jsi to (zřejmě) nijak neřešila soudně, když ti nedával peníze. Dost by ti to pomohlo při rozvodu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
9.4.16 16:22
@lektorka píše:
Psala jsem jiz v mych predeslych tematech, ze mam doma s chlapen problemy. Nedava mi penize a nekolikrat me podezrival z nevery a vytahoval uplne nesmyslne dukazy. Kamen urazu byl taky vareni a pece o domacnost. Kdyz nebylo navareno podle neho, tak byl urazeny a nemluvil se mnou. Kdyz jsem nechala na kuchynske lince otevrene maslo, tak z toho udelal take kovbojku. Je toho hodne co se mezi nami odehralo.Vzdy slibil zelepseni a pak po nekolika tydnecch to zajelo zase do stareho.Jsem z toho vycerpana.Jsem na vazkach, zda to opravdu uz ukoncit.Jako otec je super.
Ted k veci, poznala jsem jednoho muze, nekolikrat jsme se spolu bavily a je sam se synem. Je mi velmi sympaticky a ja z naznaku poznala, ze se mu taky libim. Pritahuje me jako clovek i jako muz.Jsem uz i rozhodnuta, ze se smluvime na schuku. Citim, ze bych do toho chtela jit. Jenze mam 2 deti a silene vycitky, ze rozbijim rodinu. Muj chlap je ted ve fazi, ze se zase snazi i v posteli. Dava pusinky, doma pomaha a nemruci.Ale jak dlouho…Mam v sobe zmatek, byla jste nektera taky v takove situaci a jak jste se rozhodly?

U nás bylo to samé. Ale obráceně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2193
9.4.16 16:25
@Dojcanis píše:
U nás bylo to samé. Ale obráceně.

Jsi dávala chlapovi kartáč, když nechal stát máslo na lince? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
9.4.16 16:26

Souhlasim s tim, ze prvni je rozhodne lepsi vyresit soucasny vztah (a ja bych ho resila rozchodem uz davno) a pak si zacit novy.

je jedno, jestli s novym nekdy budes sdilet domacnost nebo ne, muzes byt klidne sama dalsich 10 let, ale res veci jednu po druhe. at se ti nestane, ze nakonec pri rozvodu (rozchodu?) za tu spatnou ty, ze on se snazil a ty mrcha jsi ho podvedla.
a hlavne rozhodnuti, ze se soucasnym chlapem uz nechces byt by melo byt zalozeno na rozumne uvaze a ne na zaklade toho, ze ti splasil hormony nekdo jiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2193
9.4.16 16:27

@lektorka nějak nechápu, že je jako otec super, když vás nechal živořit? Jako že si pohraje, ale prachy ti na ně nedá? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3686
9.4.16 16:28
@Martinik píše:
Jsi dávala chlapovi kartáč, když nechal stát máslo na lince? :mrgreen:

Jo :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
9.4.16 17:01

Jak už někdo psal na de mnou rodina a hlavně parteři by měli fungovat rovnoceně. Neni to o tom že chlap chodí do práce a je to. I o domácnost by měl občas se postarat.

moje matka s otcem pořád „válčili“ a já si říkám že to s nim měla ukončit mnohem dřív než když nám bylo kolem 20ti, ono nebylo hezký žít denně v tom jak máti na tátu nadávala a když byl v práci tak ho pomlouvala.

Ale nakonec to rozhodnutí budeš muset stejně udělat sama a rozhodni se tak aby si se cítila štastně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama