Koupaliště Středokluky

17.7.15 14:13

koupaliště Středokluky

Ahoj, funguje koupaliště ve Středoklucích? Jestli ano kolik stojí vlezné a jaké to tam je?? Děkuji za info. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5943
17.7.15 14:26

Minulý týden jsem jel kolem a byli tam lidi, takže asi jo
OTEVÍRACÍ DOBA
PO-NE: 9:00 - 22:00
VSTUPNÉ: 50,–Kč (celodenní vstup, možnost využití dvou nohejbalových kurtů)
OD 19:00 30,–Kč
Děti do 7 let ZDARMA

Je to staré koupaliště z konce 70.let/počátku 80.let. Už jsem tam dlouho nebyl, ale jelikož to dříve bylo vybudováno jako přírodní koupaliště. A vzhledem k dnešním přísným hygienickým normám se tam uvádělo (nevím, jestli už to není jinak), že je koupání na vlastní nebezpečí.
Nádrž je dost velká - asi 60×40 m a hloubka od 0,5m do 4m
Není tam plavčík!

Měli tam dobrou restauraci.
Chodíval jsme tam rád neb tam není tolik lidí jako ve městě - ale teď už na koupání nemám čas.

Zkuste Facebook - tam by mohlo být pár informací

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.15 15:23

@Dundee2 děkuji moc za parádní zprávu já na netu nic nenašla :-( ještě kouknu na FB :kytka: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5943
17.7.15 15:30
@petrouš píše:
@Dundee2 děkuji moc za parádní zprávu já na netu nic nenašla :-( ještě kouknu na FB :kytka: :hug:

koukni - já na něj z práce nemůžu. Ale teď je to asi jedno - lije jak blázen :lol: :lol: :lol:. Teď se dá vykoupat i na ulici :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.7.15 16:29

@Dundee2 já myslela zítra dnes ještě pracovní den k kanceláři bez klimošky :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5943
17.7.15 17:38
@petrouš píše:
@Dundee2 já myslela zítra dnes ještě pracovní den k kanceláři bez klimošky :cert:

my v práci máme klimošku, ale nemůžeme ji pouštět - ženskejm je furt zima :cert: :cert: :cert:
je to hnus, Velebnosti :lol: :lol: :lol:

Jo a kolem 15h lilo na Berounsku jak z konve a na KLadně zase nic :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama