Koupaliště ve 40. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veroniiikaaa
Kecalka 325 příspěvků 25.07.18 08:36
Koupaliště ve 40 týdnu

Ahoj budoucí maminky, mám takový dotaz.
Dnes jsem 39+6 a jsem strasne koupaci typ… mam do terminu porodu 2dny… a potrebuji asi trosku poradit, zda by jste šly na koupaliště? To vedro v bytě a čekání zda se neco bude dit by me doma zabilo :)
Děkuji za radu nebo vlastni zkusenost.

Přečtěte si článek: Koupání v těhotenství: Můžete do bazénu?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1977 příspěvků 25.07.18 08:38

@Veroniiikaaa proč ne,lepší si hodit nohy do bazénu,chladit se,než se pařit doma. Jen bych dávala pozor na přímé slunce a na uklouznutí!

dickys
Zasloužilá kecalka 825 příspěvků 25.07.18 08:38

Šla bych, já byla 2 dny před porodem v bazénu a možná se mi to tím i hezky rozhybalo :)

Judithkaj
Nováček 25.07.18 08:41

Já byla jak velryba, takže bych se desila pohledu ostatních, ale pokud jste v pohodě a mate myšlenky na to, tam jít, tak jděte. Užijte si krásný den . Pak už moc klidu nebude. :mavam:

Dulii
Kecalka 349 příspěvků 25.07.18 08:41

Šla bych. :)

kacakaca
Závislačka 2584 příspěvků 25.07.18 08:41

Ja poprve rodila v cervenci. Bazen mi pomahal od te tihy obrbricha i na otekle nohy. Rodila jsem nakonec vyvolavane 14 dni po terminu. Ted v tech tricitkach jsem taky porad ve vode (30tt).

Veroniiikaaa
Kecalka 325 příspěvků 25.07.18 08:41

:D ani nevite jak jste me ted potěšily :) Ja si nastesti vždy lehla u plavcikarny takze kdyby cokoli tak jsem u pomoci :) A mate zkusenost s temi tampony ? Nebo myslite ze staci vždy jen prevleci za suchy spodek ?

Veroniiikaaa
Kecalka 325 příspěvků 25.07.18 08:43

Ja naštěstí otoky nemám žádné a pupik taky nemam nejak tezky,jen jde pomalu dolu… a jestli jsem v plavkach ted jak velryba me netizi :mrgreen:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19866 příspěvků 25.07.18 08:45

pokud bych netrpěla na nějaký výtoky a koupaliště by nebyl nějakej špinavej kačák, tak proč ne? Válela bych se ve vodě jak vorvaň od rána do večera :D

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 25.07.18 08:51

Termín mám za měsíc a koupu se u nás v bazénu už od půlky dubna skoro každý den, pomáhá mi to na záda. Zatím s tím nehodlám přestat. Kdybych neměla možnost doma, tak bych šla s dětmi klidně do veřejného bazénu.

nonina
Závislačka 4044 příspěvků 25.07.18 08:55

Já byla celý poslední měsíc naložena na našem koupališti od otvíračky do zavíračky :-D a to je přírodní, voda 19-22 stupňů. Malá to milovala, vždy reagovala na moje vlezení do vody. I když já měla ze začátku strach, že mne někdo bude mít potřebu zachraňovat a jako vorvaň vracet do vody :-D.
Ležela jsem vždy na stejném lehátku, měli jsme půjčený slunečník a bylo to moc hezké léto :-D.
Takže určitě bych neseděla doma, ale tyto horka strávila ve vodě, vzhůru do vody! :kytka: :palec:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19866 příspěvků 25.07.18 08:55

jinak tampony, já nevim, můj osobní pocit je takovej, že se ten tampon tou vodou nacucá, takže případný „bordely“ tam zůstanou o to dýl. To už bych spíš zvažovala menstruační kalíšek, kterej vytvoří podtlak okolo čípku a tak by se tam teoreticky nemělo co dostat.

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 25.07.18 08:57

Já mám 12dni do porodu a jsem taky pořád v bazénu…jinak umiram vedrem :zed:

terinka4444
Hvězda diskuse 67840 příspěvků 25.07.18 09:06

Ne, po svých zkušenostech nešla. Jak tu někdo trefně poznamenal, v ta voda na koupališti je směs chlóru, potu, moči a krémů spousty lidí.
Moje dítě mělo dle slov lékařů vrozenou infekci a týden se nevědělo, jestli přežije. Pustili mě domů z porodnice, kam jsem dopoledne dojela, že asi rodím s tím, že nerodím, jsem lehce hysterická, byl pátek a mám v klidu v pondělí dojet na kontrolu. Tak jsem šla ještě po městě, na nákup, doma do vany, místo jen sprchovat se, no a ejhle, samozřejmě se dcera večer narodila, a po pár hodinách kritický stav, na jipku a minimální šance na přežití. Bylo to tak strašný, že nic horšího si neumím představit. Z čeho to bylo mi nikdy neřekli, možná něco lítalo na porodním sále, možná to bylo z venku, možná z toho koupání. Správně by se měla žena sprchovat a ne chodit dva dny před porodem do veřejného natřískaného bazénu. Nevíš, jestli se ti neotevírají porodní cesty. Takže ne, chápu, že je to úmorné, ale moje tak otřesná zkušenost mi velí napsat ti, že já ani omylem.

Ivčis
Závislačka 3852 příspěvků 25.07.18 09:07

Tampony jsou přímo do vody. Bez něj bych v takto vysokém stadiu asi nešla. S těmi tampony jsem chodila běžně ;) . Koupí se v lékárně.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >