Koupání dětí v biotopu dnes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 14:27
Koupání dětí v biotopu dnes

Možná hloupý dotaz…ale nechali byste dnes koupat děti v biotopu? Přijde mně dost chladno, děti jsou dnes na příměstském táboře a zjistili jsme, že je nahnali do biotopu na půl hodiny, souhlas jsem k tomu nedala, jsem z toho celkem vytočená a mám obavu z nachlazení. Děkuji za vaše jakékoliv názory :think:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 14:29

Ano, nechala, úplně v pohodě. Navíc voda v biotopu bývá teploučká

lucenka
Hvězda diskuse 36747 příspěvků 03.07.19 14:31

Vždyť nje teplo. Nechala bych úplně v koupat. Pokud ti vadí, co s tvým dítětem dělají, tak ho nech příště sedět doma na zadku.

mikela
Závislačka 3133 příspěvků 03.07.19 14:33

Snad instruktorky ví, co dělají

@Anonymní píše:
Možná hloupý dotaz…ale nechali byste dnes koupat děti v biotopu? Přijde mně dost chladno, děti jsou dnes na příměstském táboře a zjistili jsme, že je nahnali do biotopu na půl hodiny, souhlas jsem k tomu nedala, jsem z toho celkem vytočená a mám obavu z nachlazení. Děkuji za vaše jakékoliv názory :think:
ProfZav
Ukecaná baba ;) 2261 příspěvků 03.07.19 14:35

U nás má vzduch 26,voda v biotopu 24,na koupání ideál. Ale jestli je to biotop v Krkonoších, byla bych asi lehce nervózní :-D

Very.Maya
Povídálka 19 příspěvků 03.07.19 14:37
Biotop

Je na koupání přirozenější, než bazén s chemií :palec: Navíc biotop bývá teplejší, než v bazénu, protože tam probíhá přirozený proces… Takže za mě ano, nechala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 14:38

Ne, je to biotop na jižní moravě :roll:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2261 příspěvků 03.07.19 14:40
@Anonymní píše:
Ne, je to biotop na jižní moravě :roll:

Tak v tom případě bych to neřešila vůbec. Snad je v té vodě nedrží násilím a až vylezou, ususi se. Ty ses nikdy nekoupila v podobném počasí? Za mě lepší, než jít na nějakou túru nebo nějak intenzivně sportovat.

debra.morgan
Echt Kelišová 9476 příspěvků 03.07.19 14:41

Jo, taky se dnes koupeme.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 14:43

Jsem asi pako, paranoidní, máme jet za týden na dovolenou, tak bych ráda, aby byly děti zdravé :oops:

Lama Lama
Hvězda diskuse 53758 příspěvků 03.07.19 14:44
@Anonymní píše:
Možná hloupý dotaz…ale nechali byste dnes koupat děti v biotopu? Přijde mně dost chladno, děti jsou dnes na příměstském táboře a zjistili jsme, že je nahnali do biotopu na půl hodiny, souhlas jsem k tomu nedala, jsem z toho celkem vytočená a mám obavu z nachlazení. Děkuji za vaše jakékoliv názory :think:
:roll: 8o Jasně, že jo. Předpokládám, že tam za nohu nepřivázali. Seš hysterická a úzkostná
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 14:45

@Lama Lama jsem, vím :zed:

Lucy75
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 03.07.19 14:47

Je teplo, na JM ještě o to víc.. Klíííd, matko :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 14:47
@Lucy75 píše:
Je teplo, na JM ještě o to víc.. Klíííd, matko :mrgreen:
:hug:
Alušáček
Závislačka 3813 příspěvků 03.07.19 14:50

Není chladno, na sluníčku je teplo, dcera se na zahradě taky koupala v bazenu už dopoledne ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama