Koupit iP 6s v roce 2021?

3.4.21 20:32

Koupit iP 6s v roce 2021?

Btw komentare tipu KASLI NA IP 6S A KUP SI RADSI ANDROID/IPHONE 12..IGNORUJI… Na mobil si setrim sama a opravdu nebudu cekat 5 let nez si nasetrim na iPhone 12 (: jsem bez mobilu uz 3 mesice a mobil proste potřebuji furt a jelikoz jsem i trosku vice zavisla na mobilu tak uz opravdu nedavam cekat dalsi 3 mesice nez si nasetrim na lepsi iPhone… 15 mi jeste neni takze nemuzu ani na brigádu abych si nasetrila rychleji a více… No a proc jsem zalozila tuhle diskuzi tak se chci zeptat myslíte ze kdyz iP 6 sku toto leto konci podpora tak myslíte ze se treba zacne nejak sekat nebo neco? Ze se bude treba o hodne rychleji vybijet a proste blbnout? Celkem se toho obavam a uvazovala jsem ze si prozatim koupim 6s a kdyz mi vydrzi treba rok tak budu mít nasetreno o hodne vice a můžu treba prejit na lepsi iP…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
567
3.4.21 20:35

Proc se ptas na nas nazor, kdyz ho vlastne nechces slyset?

Ano, kupovat 6s je blbost, ano, bude se sekat, ano, je lepsi si za ty penize koupit android nebo pozdeji lepsi iPhone.

Vsichni stejne uvidi, ze mas 6s a lepsi si dovolit nemuzes. Tim trochu to “jablecne chlubeni” ztraci na smyslu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7423
3.4.21 20:41

Za mě to taky nemá smysl. Buď si kup za normální peníze novej Samsung/Xiaomi apod. Nebo si ještě našetří na novější iPhone.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.4.21 20:43

@Sardelka ono se chce vazne nekdo chlubit iPhonem 6s v roce 2021?… A vubec nechapu proc by jsem se chtela chlubit iPhonem a jeste 6skem… Na nazor jsem se neptala ptala jsem se na to jestli by se mohl sekat apd a urcite jsem se nechtela chlubit iPhonem 6s… 10 mi opravdu neni abych se vytahovala nejakym mobilem a myslim ze by bylo trosku blbe kdybych se chlubila 6s… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
567
3.4.21 20:44
@Misa Salvatore píše:
@Sardelka ono se chce vazne nekdo chlubit iPhonem 6s v roce 2021?… A vubec nechapu proc by jsem se chtela chlubit iPhonem a jeste 6skem… Na nazor jsem se neptala ptala jsem se na to jestli by se mohl sekat apd a urcite jsem se nechtela chlubit iPhonem 6s… 10 mi opravdu neni abych se vytahovala nejakym mobilem a myslim ze by bylo trosku blbe kdybych se chlubila 6s… :palec:

Tak jaky jiny duvod ma nekdo k tomu si koupit zastaraly telefon, o kterem dopredu vi, ze nebude fungovat dobre? ;)

10 Ti neni, ale 15 taky ne, moc bych se tu vekem neohanela a byla pokornejsi :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.4.21 20:50

@Cenarius @Cenarius no prave novej samsung či Xiaomi či Huawei apd… Tak stoji celkem dost peněz hlavně teda Samsung… Huawei ty novější modely tak tam je neco s tim googlem apd ne? Xd a Xiaomi nemam rada tu značku a prave proto to je tezky si vybrat nejaky mobil s mojim malym mnozstvi penez xd myslim ze asi fakt kaslu na 6sko a jdu setrit dal… Stejne nez se otevrou ty okresy tak budu mit nasetreno urcite na novější model xd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1833
3.4.21 20:53

Ja iphone 6s mam a jsem s nim maximalne spokojena, ale kupovala jsem ho, kdyz vysel, takze pokud bych ho ted znicila, tak do nej urcite nejdu…to by byla vazne kravina. Az se mi rozsype, tak zas pujdu do nejnovejsiho modelu, ale ten mi vydrzi zas spoustu let(pokud ho neztratim) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62853
3.4.21 20:56

@Misa Salvatore slyšet to nechceš, ale evidentně jsi dítě, které moc neví, ale chce machrovat s iPhonem..je to blbost, kup si jiný, až budeš mít brigádu, nasetri na novější, když musíš mít nutne iPhone :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8555
3.4.21 20:57
@Misa Salvatore píše:
Btw komentare tipu KASLI NA IP 6S A KUP SI RADSI ANDROID/IPHONE 12..IGNORUJI… Na mobil si setrim sama a opravdu nebudu cekat 5 let nez si nasetrim na iPhone 12 (: jsem bez mobilu uz 3 mesice a mobil proste potřebuji furt a jelikoz jsem i trosku vice zavisla na mobilu tak uz opravdu nedavam cekat dalsi 3 mesice nez si nasetrim na lepsi iPhone… 15 mi jeste neni takze nemuzu ani na brigádu abych si nasetrila rychleji a více… No a proc jsem zalozila tuhle diskuzi tak se chci zeptat myslíte ze kdyz iP 6 sku toto leto konci podpora tak myslíte ze se treba zacne nejak sekat nebo neco? Ze se bude treba o hodne rychleji vybijet a proste blbnout? Celkem se toho obavam a uvazovala jsem ze si prozatim koupim 6s a kdyz mi vydrzi treba rok tak budu mít nasetreno o hodne vice a můžu treba prejit na lepsi iP…

Kolik máš našetřeno? A ano, koupit si v roce 2021 iPhone 6S je totální číčovina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.4.21 21:00

@peta1003 dekuju za normální názor :D byla spatna vec zalozit tuto diskuzi jsou tu same hejtiky :D snazim se ji nejak smazat abych na tuto udalost zapomnela ale nejak tu nevidim tlacitko smazat jenom doufam ze se tu daj mazat diskuze takze kdyz tak budu rada za kazdou radu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7423
3.4.21 21:04

Rozšiřuje se nám tu takový nešvar. Jakýkoliv jiný, než souhlasný názor je hejt!! 8o

Pro smazání diskuze musíš napsat adminovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8555
3.4.21 21:08
@Misa Salvatore píše:
@peta1003 dekuju za normální názor :D byla spatna vec zalozit tuto diskuzi jsou tu same hejtiky :D snazim se ji nejak smazat abych na tuto udalost zapomnela ale nejak tu nevidim tlacitko smazat jenom doufam ze se tu daj mazat diskuze takze kdyz tak budu rada za kazdou radu :D

Jaké hejtíky, proboha? 8o :roll: 8o Když seš tak šíleně outlocitná, zkus nejprve zapřemýšet a pak se blbě ptát. :mavam: Nikdo ti tu nenapíše, že stará plečka za nějakých 5-6k je suprčupr dobrý kup… Protože prostě není.

Koneckonců ti přesně to samé řekli i rodiče, ne? A nejspíš opakovaně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.4.21 21:12

Kasli na IP 6s a kup si radsi android/iphone 12 :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6159
3.4.21 21:31

Kup si posledni model v cenove kategorii, na kterou mas, netreba lpet na iphonu.

Ja jsem tedy “jablecna”, ale vzdy mam telefon 4-5 let a pak az vymenim za posledni model.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.21 07:25

Ze zkušenosti, měli jsme s manželem 5. Odešly před 2,5 roky, obě (už nezvládaly aktualizace, mně tedy navíc přestalo fungovat to středové tlačítko, ale byly už pomalé a sekaly se). Manžel nechtěl velký telefon, tak se ještě ohlédl po SE, což byla 5 s vnitřkem 6, už půl roku na něj nadává, že se seká už taky, chce si pořídit to nové SE. Každopádně se mi tak zdá, že teď už má i moje 7S před sebou tak 2 roky a budu si hledat nový telefon. Takže za mě kupovat teď 6, už je opravdu vyhození těch peněz.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat