Kozí kaše

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janicce
Ukecaná baba ;) 1430 příspěvků 26.01.12 21:50
Kozí kaše

Zdravím :mavam: ,
dnes jsem v čekárně u pediatra narazila na letáček o Kozích kaších :idea: . Slyšely jste o nich? Dáváte je dětem? Chutnají jim?
Díky za reakce.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Majdula83
Nadpozemská drbna 26890 příspěvků 26.01.12 21:53

Taky jsem o nich uz cetla a premyslim ze vyzkousim. Takze me reakce taky zajimaji :-)

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 26.01.12 22:04

Vida, my vlastně dostali u dr přímo vzorek, já to strčila do tašky a zapomněla na něj :lol: Takže asi vyzkoušíme.
Ale i kdyby malýmu chutnala, tak nevím, kupuju kaši v dm, jsem ráda, že ji mám vždy dostupnou, ze stejného um co pije, tohle vůbec nevím, kde se kupuje :nevim:

janicce
Ukecaná baba ;) 1430 příspěvků 26.01.12 22:10

Já teda prozatím kaše dělám tak, že do UM přimíchám nějakou nemléčkou. Jinak ty se prý prodávají v lékárně..

LadyA
Ukecaná baba ;) 1718 příspěvků 26.01.12 22:39

Zrovna včera jsem na ně také narazila na netu :arrow: http://www.kozikase.cz/…kozim-mlekem

…malému kaše stále chutnají, tak jsem si říkala, že ji možná zkusím jako obměnu, mají zajímavé příchutě ;)

peggy.sl
Generální žvanilka 20554 příspěvků 26.01.12 22:45

To jsou novinky… :D
Ale my do toho nejdeme…kozénky nám nevoní… :mrgreen:

lovelytelle
Závislačka 3588 příspěvků 27.01.12 12:12

je to určite vyzkousime, dneska jdu do lekarny tak ji tam snad budou mit. ,nevite kolik stoji? diky

janicce
Ukecaná baba ;) 1430 příspěvků 27.01.12 16:20
lovelytelle píše:
je to určite vyzkousime, dneska jdu do lekarny tak ji tam snad budou mit. ,nevite kolik stoji? diky

No jsou docela drahé :roll: . Asi 150 kč :pocitac:

lovelytelle
Závislačka 3588 příspěvků 27.01.12 21:17

Janice: coze tolik jo? 8o

janicce
Ukecaná baba ;) 1430 příspěvků 27.01.12 21:58
lovelytelle píše:
Janice: coze tolik jo? 8o

Co jsem hledala po různých e-shopech, tak to fakt bylo tolik :pocitac: Ranec, co? :cert:

lovelytelle
Závislačka 3588 příspěvků 27.01.12 23:07

jo to je velkej rano, do 100 kc ok ,ale 150 kc se zblaznili ne?

Petra 99
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.12 09:12
Kozí kaše

Dobrý den,

z Kozíma kašemi mám super zkušenost. Koupila jsem v lékárně kaši s borůvkovou příchutí od 6, měsíce a můj kluk 7 měsíců již nic jineho nechce. Hodně se o tom píše, že jsou méně alergizující. Určitě doporučuji.

Petra

lovelytelle
Závislačka 3588 příspěvků 01.02.12 12:24

petra: a kolik jsi za ni dala? diky

verda321
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.12 22:45
Kozí kaše

My jsme na tom podobně, dceři jsem koupila borůvkovou kozí kaši a moc jí chutná!! Bohužel už nechce jinou :jazyk: Budeme zkoušet i broskvovou s dýní. Mimochodem jedna maminka tu psala, že jim „kozenky nevoní“, také jsem se toho bála, aby malá kaši jedla, ale z této kaše není vůbec cítit „kozí zápach“ !!!
Kaše se dají sehnat netu za 137 Kč, jsou sice dražší, ale to jsou všechny kozí produkty (sýry, jogurty) oproti „kravským“.

Arnica
Kecalka 121 příspěvků 11.08.12 15:03
Kozí kaše

Ochutnali jste už někdo další kozí kaše? A co na to děti?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >