Kožní lékař

1718
24.4.05 20:52

Kožní lékař

smazáno autorkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

657
25.4.05 08:49

Ahoj.

Moje kamarádky, které chodí s dětma ke kožnímu si nemůžou vynachválit Dr. Pellarovou, 549212905 Smetanova ul.. Kdybych potřebovala pro malýho kožařku, šla bych jedině tam. Chlapeček jedné kamarádky se u ní téměř zbavil atopického exemu. Viděla jsem to na vlastní oči, že oproti tomu, co měl předtím, tak teď už nemá skoro nic. Doufám, že jsem ti poradila a jestli se pro ni rozhodneš, tak ať jste stejně úspěšní.

CIBULKA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
588
25.4.05 09:31

Ahoj.My chodíme do Bílýho domu k paní doktorce Novotné.
Jsou tam teda šílený fronty a čeká se tam dost dlouho,ale ta doktorka je opravdo perfektní.
Měli jsme šílenej mokvající ekzem,s jinou doktorkou z BD jsme to léčily snad 3 měsíce a žádné zlepšení a pak jsem si vyžádala paní doktorku Novotnou a za 2 dny to bylo pryč.A na malou byla hrozně hodná.
Totˇ moje skušenost :wink:
Mějte se fajn a at´ se toho taky brzo zbavíte :)
Jiřka a Natálka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
1.6.05 22:25

Ahojte holky,

moc děkuji za doporučení.

Shodou okolností jsem si všimla, že se ekzém zhoršije po jahodách …asi tři týdny je prcek nejí, ani nic s příchutí jahod a ekzém je zázrakem pryč…

smazáno autorkou

Ještě jednou díky
Lila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
157
23.2.07 19:57

Ahoj holky,
hledala jsem nějakou diskusi o kožním v Brně. Narazila jsem na tuhle, ale moc příspěvků tady není :-) Potřebujeme jet na kožní s 8-mi měsíční dcerkou a potřebovala bych poradit kam. Kde jsou hodní, ochotní … Dostali jsme telefon do Bílého domu, ale dívala jsem se na internetu, že je tam těch doktorů víc. Můžete mi poradit ke komu jet? Nemusí to být zrovna do Bílého domu, ale ráda bych kožního přímo pro děti.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2371
11.12.15 18:36

Nevíte někdo o dobré kožní lékařce kdekoliv v Praze - pro dospělé?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17568
11.12.15 18:48

@sloninka Špaňárová na Budějovické

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2371
13.12.15 18:16
@Etcetera78 píše: