PRihlaska do skolky - je mozno podat i vice prihlasek???

5636
8.4.05 12:35

PRihlaska do skolky - je mozno podat i vice prihlasek???

Cauky holky,

obracim se na zkusene maminky s detmi ve skolce!!!! Myslite, ze mohu podat prihlasku do 2 skolek najednou? Myslim, ze je vetsi sance, ze nas do jedne z nich vemou a tak se chci pojistit … i pro pripad, ze nam nebudou drzet misto, tak nas mohou oslovit v prubehu roku, ze se uvolnilo … jelikoz je Nika az lednova, tak nam nikde velkou sanci nedavali, ale naznacovali, ze si prihlasky nechavaji a pak v pripade uvolneni mista obvolavaji rodice techto deti. Ale smi se to? Myslim tim podat 2 prihlasky do ruznych skolek??????????

Please, help kdo muzes!!!

Sulanek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
8.4.05 13:28

Ahojky,
nevím teda jak kde ale ,já jsem měla ne jedné přihlášce napsáno"prohlašujeme,že dítě jsme přihlásili pouze do předškolního zařízení označeného v záhlaví" ,ale i přesto jsem měla přihlášky dvě.Kdysi vím,že to bylo tak ,že když ti dítě nevzali do jedné,tak ti ho obec automaticky zařadila do druhé (v blízkosti).Dnes pochybuji,protože většina školek jsou samostatnými subjekty,tak pochybuji,že by to někde posílali dál,které dítě nevzali.
Klidně si dej přihlášek víc ,vždy je to buď- anebo,navíc máš tu „smůlu“,že máš dítko narozené v lednu (já v červenci a o prázdninách se děti neberou,prý to mám vyřešit babičkama a vysvětluj někomu,že babičky téměř nemáme).
Anna+Eli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
8.4.05 14:19

My jsme taky měli víc přihlášek a vůbec jsem nedbala na to prohlášení že syna přihlašuju pouze do jedné školky. nakonec přece vždycky můžeš v jedné školce říct, že sis to rozmyslela a holčička prostě ještě do školky chodit nebude. Děti do školky chodit nemusí a mám pocit, že už zrušili i povinnost vodit do školky i předškoláky!

• Nahlásit
  • Citovat
2237
8.4.05 14:43

Pozor!! Předškoláci už opět do školky chodit musí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
8.4.05 14:46

Ahojky,
včera jsem v TV zahlídla jedním očkem reportáž o tom, že jde podat jen jedna přihláška do MŠ. (Nebylo to o těch více přihláškách na SŠ, které nám vláda tak hezky zatrhla) Podrobnosti si nepamatuji, protože nás školka zatím netrápí. Takže ani nevím, jestli to platí už letos. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5636
8.4.05 15:29

Diky moc holky za odpoved, uz mam informaci, ze je pry ilegalni chtit podpis, ze prihlasuji pouze do jedne skolky!!! TAkze s klidnym svedomim podam prihlasky dve:-))) A kdyz nas vemou do obou, tak jedne oznamim, ze tam nenastoupime at to misto zbytecne neblokujeme.

Ten pripad v TV byl skutene o skolkach a pry by se to nemelo dit, zakon na to neni!

Tak jeste jednou diky a skolkam zdar:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
8.4.05 16:07

Anulko, vidíš, kluka mám předškoláka, školné neplatíme a mně nedošlo, že to bude asi tím, že je povinnost aby do školky chodil. No, nějak nám kvůli naší nemocnosti nevyšel čas na rodičovskou schůzku :oops: . Já bych ho ale do školky hnala i kdyby to nebyla povinnost. Přece jenom je to společenský tvoreček a s matkou na MD a o pět a půl roku mladší ségrou je občas nuda =o)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama